Kniha Čas zázrakov Montgomeryová Hedvig

Čas zázrakov Montgomeryová Hedvig
Kniha Čas zázrakov Montgomeryová Hedvig
it

„Prvé dva roky života dieťaťa sú zázračné. Nenapadá mi iné slovo, ktoré by lepšie vystihlo túto neuveriteľnú cestu bezmocného drobučkého dojčaťa k uvravenému dieťaťu, čo cupká vedľa vás. Od okamihu, keď samo nedokáže vôbec nič, do chvíle, keď chce všetko dokázať bez cudzej pomoci. Tieto prvé dva roky trvajú večnosť. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 208 strán
  • Kódy predajcov 9788055168708
    978-80-551-6870-8
„Prvé dva roky života dieťaťa sú zázračné. Nenapadá mi iné slovo, ktoré by lepšie vystihlo túto neuveriteľnú cestu bezmocného drobučkého dojčaťa k uvravenému dieťaťu, čo cupká vedľa vás. Od okamihu, keď samo nedokáže vôbec nič, do chvíle, keď chce všetko dokázať bez cudzej pomoci. Tieto prvé dva roky trvajú večnosť. Predstavujú vesmír sám osebe. Neminú vás okamihy zúfalstva i strachu. Chvíle pochybností, či konáte správne, aj chvíle neopísateľného šťastia.“
Hedvig Montgomeryová
Čas zázrakov je základná príručka, ktorá vás prevedie prvými dvoma rokmi dieťaťa a poskytne vám informácie potrebné v tomto rozhodujúcom životnom období.
Psychologička a rodinná terapeutka Hedviga Montgomeryová predstavuje rodičom sedem jednoduchých krokov, ktoré im pomôžu uspieť v úlohe rodičov, a odpovie im na základné otázky ohľadom spánku, dojčenia, každodennej starostlivosti, reči a výchovy.
Z nemeckého vydania Die Hedvig-Formel für glückliche Babys (0 – 2 Jahre) (Pilar Forlag AS, 2018) preložila Svetlana Žuchová.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Čaro rodičovstva 2: Čas zázrakov (10.36 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Čas zázrakov (Hedvig Montgomery) (9.81 €) na www.gorila.sk
Čas zázrakov (Montgomeryová Hedvig (9.81 €) na alterego.sk
Čaro rodičovstva 2: Čas zázrakov Montgomery, Hedvig (7.83 €) na www.megaknihy.sk
Čaro rodičovstva 2: Čas zázrakov - Hedvig Montgomeryová (8.72 €) na www.market24.sk