Kniha Ikar Pomáhaj a chráň Michal Čierny

Ikar Pomáhaj a chráň Michal Čierny
Kniha Ikar Pomáhaj a chráň Michal Čierny
it

Snáď neexistuje človek, ktorý by nemal vtipnú/milú/úsmevnú/zábavnú/poburujúcu či nepeknú historku s policajtom... Mnohokrát keď ich vidíme odstavených v zašitom úseku vozovky, prevrátime oči a dupneme na brzdu. Zabúdame na to, že sú to ľudia presne takí, ako sme my, obzvlášť ak stretneme dopravákov. A Rudolf Kukla, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

  • Výrobca Ikar
  • knihy ikar
  • Part number 978-80-972715-8-9
  • Ean 9788097271589
  • Uvedenie na trh 2018

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 232 strán
  • Kódy predajcov 9788097271589
    978-80-972715-8-9
Snáď neexistuje človek, ktorý by nemal vtipnú/milú/úsmevnú/zábavnú/poburujúcu či nepeknú historku s policajtom... Mnohokrát keď ich vidíme odstavených v zašitom úseku vozovky, prevrátime oči a dupneme na brzdu. Zabúdame na to, že sú to ľudia presne takí, ako sme my, obzvlášť ak stretneme dopravákov. A Rudolf Kukla, hlavná postava tejto knihy, ním chce byť. Veľmi. Priam až nadpozemsky si praje stať sa dopravným policajtom, mať rešpekt a rozdávať pokuty. Ale on... skončil na kriminálke. A musí objasniť vraždu prostitútky Karin Novákovej, ku ktorej, ehm... zvykol zbehnúť aj on.
Z manžela pod papučou, z človeka so žiadnym sebavedomým, z ľahko podpriemerne inteligentnej bytosti sa tak stáva detektív, ktorý je na celú vraždu sám.
Autor si trefne vystrelil z profesie, ktorou sa sám živí. Titul Pomáhaj a chráň tu nie je preto, aby niekoho úmyselne zosmiešnil. Skôr preto, aby pobavil, nielen nás – čitateľov, ale aj ľudí, ktorí denne vidia to, o čom sa my dozvedáme len zo správ. Presne ti, ktorí musia byť ako prví svedkami ohavných trestných činov.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Pomáhaj a chráň (10.45 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Pomáhaj a chráň (Čierny Michal (10.45 €) na alterego.sk
Pomáhaj a chráň - Michal Čierny (9.02 €) na www.market24.sk
Pomáhaj a chráň (Michal Čierny) (9.46 €) na www.bux.sk
Čierny Michal: Pomáhaj a chráň (9.46 €) na www.mall.sk