Kniha Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo

Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo
Kniha Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo
it

Autor vychádza najmä z tradičnej čínskej medicíny. Najprv analyzuje náš organizmus vo všeobecnosti, a potom uvádza prehľadne jednotlivé časti, orgány a systémy spolu s vysvetlením ich významu, ako aj významu v prípade ich ochorenia či poranenia. Alergie, bolesti v krku, zápaly, cysty, bolesti krížov, migréna, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 256 strán
  • Kódy predajcov 9788081005473
    978-80-8100-547-3

Autor vychádza najmä z tradičnej čínskej medicíny. Najprv analyzuje náš organizmus vo všeobecnosti, a potom uvádza prehľadne jednotlivé časti, orgány a systémy spolu s vysvetlením ich významu, ako aj významu v prípade ich ochorenia či poranenia.

Alergie, bolesti v krku, zápaly, cysty, bolesti krížov, migréna, bolesti uší, nadváha, ischias, kŕče, závraty, očné choroby, rakovina a mnohé iné - to všetko sú prejavy väčšieho či menšieho napätia, nesúladu, nerovnováhy, nevedomého rozporu či potláčaného konfliktu, ktorý vedome nevnímame, alebo možno aj vnímame, ale nechceme sa ním zaoberať, a tak nás naň upozorňuje naše vlastné telo.

Naše telo hovorí (ba priam kričí) o tom, čím trpí naše vnútro. A táto kniha nás učí tejto reči tela rozumieť. Učí nás pochopiť určité mechanizmy, zákonitosti a súvislosti. Bolesti a choroby, ktoré postihujú naše telo, nie sú dielom náhody či ranami osudu, ale jasnými signálmi, ktoré sa nám snažia povedať, že sa nám do cesty postavila nejaká prekážka. Keď sa naučíme vnímať človeka (vrátane seba samých) ako jeden celok, kde všetko súvisí so všetkým, zistíme, že väzby a spojitosti medzi telom, telesnými orgánmi a ich funkciou na jednej strane a psychikou na strane druhej nie sú žiadna mágia, ba ani ezoterika, ale že ide o čisto biologické vyjadrenie nášho stavu.

Kľúčom k tomuto pochopeniu je aj táto publikácia.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Povedz mi, čo ťa bolí, a ja ti poviem prečo (10.44 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Povedz mi, čo ťa bolí, a ja ti poviem prečo (Michel Odoul) (8.68 €) na www.gorila.sk
Povedz mi, čo ťa bolí, a ja ti poviem prečo (Odoul Michel (9.89 €) na alterego.sk
Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo Odoul Michel (8.59 €) na www.megaknihy.sk
Povedz mi, čo ťa bolí a ja ti poviem prečo (9.78 €) na www.darceky123.sk