Kniha Slovenský Tatran Ďalej na Západ sa dá ísť len Východ Hečko Maroš

Slovenský Tatran Ďalej na Západ sa dá ísť len Východ Hečko Maroš
Kniha Slovenský Tatran Ďalej na Západ sa dá ísť len Východ Hečko Maroš
it

Skvelý autor prichádza so zaujímavou témou, ktorá pred revolúciou zneisťovala a znervózňovala obyvateľov východného bloku. Emigrovať alebo sa podriadiť. Dvaja študenti ekonomickej fakulty sa hneď po promócii rozhodnú emigrovať do Južnej Afriky. Dostali víza do Nemecka, Francúzska a Španielska – nebývalý prepych v tom ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 9788022208536
    978-80-222-0853-6
Skvelý autor prichádza so zaujímavou témou, ktorá pred revolúciou zneisťovala a znervózňovala obyvateľov východného bloku. Emigrovať alebo sa podriadiť.
Dvaja študenti ekonomickej fakulty sa hneď po promócii rozhodnú emigrovať do Južnej Afriky. Dostali víza do Nemecka, Francúzska a Španielska – nebývalý prepych v tom čase – , ale hneď v Paríži narážajú na prvú prekážku, ambasáda juhoafrickej republiky je v rekonštrukcii. A odvtedy sa odvíja pravdivý príbeh slovenského emigranta, plný prekážok, rozčarovaní, naplnený realitou, lebo Západ nie je zlatá vysnená trblietka, ale plnokrvná dennodennosť bežného života. Keď Vladimíra v Španielsku opustí „nerozlučný“ kamarát Edo, musí sa rozhodnúť. Buď bude pokračovať za svojím snom, alebo sa vráti do bezpečia.
Na tejto ceste, ktorá je skôr intímnym bedekrom, hlavný protagonista hlavne dospeje. Musí urobiť závažné rozhodnutie, ktoré navždy usmerní jeho ďalšiu cestu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Ďalej na Západ sa dá ísť len na Východ (12.26 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Ďalej na Západ sa dá ísť len na Východ (Hečko Maroš (5.31 €) na alterego.sk
Ďalej na Západ sa dá ísť len na Východ Maroš Hečko (9.50 €) na www.megaknihy.sk
Ďalej na Západ sa dá ísť len na Východ (10.50 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk
Ďalej na Západ sa dá ísť len na Východ (Maroš Hečko) (11.09 €) na www.bux.sk