Kniha Začnite nový život Jeffrey Furst

Začnite nový život Jeffrey Furst
Kniha Začnite nový život Jeffrey Furst
it

O čom táto kniha je? O najpodstatnejšej súčasti nášho života, od ktorej závisí, či sa náš život stane nepríjemným bremenom alebo v ňom preváži láska a šťastie. Od čoho závisí, aby váš život nebol nekončiacim radom ťažkostí a nepríjemných konfliktov, ale sa stal plnohodnotnou existenciou uspokojujúcou vaše ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Jazyk Slovenský
  • Počet strán 175 strán
  • Kódy predajcov 9788080792435
    978-80-8079-243-5
O čom táto kniha je?
O najpodstatnejšej súčasti nášho života, od ktorej závisí, či sa náš život stane nepríjemným bremenom alebo v ňom preváži láska a šťastie. Od čoho závisí, aby váš život nebol nekončiacim radom ťažkostí a nepríjemných konfliktov, ale sa stal plnohodnotnou existenciou uspokojujúcou vaše najvnútornejšie potreby a priania? Kniha je napísaná na základe odporúčaní a skúseností najslávnejšieho amerického jasnovidca a liečiteľa Edgara Cayceho.
Je zmyslom nášho života naháňanie sa za pochybnými chimérami úspechu, ktoré nám vnucujú reklamy v televízii? Bezhlavé nakupovanie, prejedanie sa, sex, alkohol, tzv. užívanie si a nekonečné splácanie hypoték a úverov? Čo je zmyslom nášho života a ako to môžeme dosiahnuť? V čom teda je to tajomstvo? Autor postupne rozoberá naše postoje, hodnoty, ako sa vyhnúť chybným rozhodnutiam, ako sa vyhnúť onemocneniam a dosiahnuť šťastie, zdravie a lásku.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Začnite nový život (6.65 €) na www.knihyprekazdeho.sk
Začnite nový život (Jeffrey Furst) (6.51 €) na www.gorila.sk
Začnite nový život (Furst Jeffrey (6.65 €) na alterego.sk
Začnite nový život Jeffrey Furst; Edgar Cayce (5.15 €) na www.megaknihy.sk
Začnite nový život (5.21 €) na www.najlacnejsie-knihy.sk