LEGO Marvel 76190 Iron Monger Mayhem Set

LEGO Marvel 76190 Iron Monger Mayhem Set
4x
LEGO Marvel 76190 Iron Monger Mayhem Set
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Na malých superhrdinov čaká veľký akčný súboj, ktorý si môžu nápaditým spôsobom zinscenovať s touto úžasnou stavebnicou LEGO ® Marvel Iron Man: Masaker Iron Mongera (76190). Obrovský mechanický Iron Monger Táto úžasne vzrušujúca stavebnica v duchu klasických scén z prvého filmu o Iron Manovi od Marvel Studios ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

 • Počet dielikov 479 ks

Vyhotovenie

 • Odporúčaný vek 9 +

Ostatné

 • Kódy predajcov 76190
  5702016913187
  1214122
  GXP-778398
  279651

Na malých superhrdinov čaká veľký akčný súboj, ktorý si môžu nápaditým spôsobom zinscenovať s touto úžasnou stavebnicou LEGO® Marvel Iron Man: Masaker Iron Mongera (76190).
Obrovský mechanický Iron Monger
Táto úžasne vzrušujúca stavebnica v duchu klasických scén z prvého filmu o Iron Manovi od Marvel Studios pripraví deťom s bujnou fantáziou veľkolepé dobrodružstvá s jedným z najikonickejších výtvorov z dielne Marvelu – mechanickým Iron Mongerom. Oblúkový reaktor v hrudi gigantického robota žiari, zatiaľ čo deti ním otáčajú, menia polohy a strieľajú zo 6-projektilového vystreľovača na pravej ruke a z 3-projektilového vystreľovača na ľavej ruke. Deti môžu potom s Iron Manom prejsť do protiútoku s využitím energetickým blasterov, aby zachránili Pepper a porazili túto mechanickú ozrutu.
Parádna stavebnica zo série LEGO Avengers s minifigúrkami superhrdinov
Stavebnice zo série LEGO Marvel Avengers obsahujú zberateľské vozidlá, robotov, budovy, minifigúrky, zbrane či iné vychytávky, vďaka ktorým sa deti môžu zahrať na svoje obľúbené scény z filmov od Marvelu a vstúpiť tak do napínavého sveta nápaditých hier na superhrdinov.

 • LEGO® Marvel Iron Man: Masaker Iron Mongera (76190) s pohyblivými končatinami a parádnymi zbraňami inšpiruje deti k nekonečným nápaditým súbojom s obrovskými robotmi.
 • Súčasťou sú minifigúrky Iron Mana, Obadiaha Stanea a Pepper Pottsovej. Robot má 6-projektilový vystreľovač na pravej ruke, 3-projektilový vystreľovač na ľavej ruke a žiarivý oblúkový reaktor na hrudi.
 • Deti vložia minifigúrku Obadiaha Stanea do Iron Mongera a potom môžu tohto obrovského robota s pohyblivými končatinami ovládať pri epických súbojoch s Iron Manom a Pepper Pottsovou.
 • Aj fanúšikovia marveloviek a malí superhrdinovia vo veku od 9 rokov sa môžu zapojiť do superhrdinskej akcie s touto úžasnou stavebnicou mechanického Iron Mongera.
 • Iron Monger na výšku meria vyše 18 cm, má pohyblivé končatiny a funkčné odpruženie, ktoré spája telo s ramenami a prispieva k realistickému dojmu pohybov.
 • Deti môžu zbierať a kombinovať aj ďalšie roboty zo série LEGO® Marvel, ktoré im pripravia filmovú superhrdinskú akciu a inšpirujú ich n vymýšľaniu vlastných nápaditých príbehov.

Počet dielikov 479
Vhodné pre deti od 9 rokov


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LEGO LEGO® Marvel Avengers 76190 Iron Man: Masaker Iron Mongera 76190 (34.98 €) na www.tpd.sk
LEGO - Marvel Avengers 76190 Iron Man: Masaker Iron Mongera (35.29 €) na www.market24.sk
LEGO Marvel 76190 Avengers: Iron Man: Masaker Iron Mongera (32.40 €) na www.kitstore.sk
LEGO® Super Heroes 76190 Iron Man: Masaker Iron Mongera (32.00 €) na click.edigital.sk
LEGO Marvel Avengers 76190 Iron Man: besnenie Iron Mongera (32.90 €) na www.mall.sk