Wobenzym (tablety 800 ks)

Wobenzym (tablety 800 ks)
8x
Wobenzym (tablety 800 ks)
  • Wobenzym (tablety 800 ks)
  • Wobenzym (tablety 800 ks)
  • Wobenzym (tablety 800 ks)
  • Wobenzym (tablety 800 ks)
  • Wobenzym (tablety 800 ks)
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Wobenzym na podporu imunity Viac o lieku Wobenzym na našom blogu Obsah: 800 tabliet Charakteristika: Liek obsahuje vhodne zostavené enzýmy (látky štiepiace bielkoviny), ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy, do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny. Urýchľujú priebeh zápalu a ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 800 ks

Ostatné

  • Kódy predajcov 4030142138121
Wobenzym na podporu imunity
Viac o lieku Wobenzym na našom blogu
Obsah:
800 tabliet
Charakteristika:
Liek obsahuje vhodne zostavené enzýmy (látky štiepiace bielkoviny), ktoré majú schopnosť účelne ovplyvňovať imunitu, tlmiť zápaly a opuchy, do istej miery aj rozpúšťať krvné zrazeniny. Urýchľujú priebeh zápalu a zmierňujú jeho následky, tlmia chorobné prejavy spôsobené škodlivými imunokomplexami vznikajúcimi v dôsledku protilátkových reakcií. Produkty látkovej výmeny ľudskému telu škodlivé a odumretý tkanivový materiál sa rýchlejšie odbúravajú. Opuchy a krvné výrony sa lepšie vstrebávajú. Rutín normalizuje priepustnosť cievnej steny. Wobenzym znižuje viskozitu krvi a tým zlepšuje krvný obeh v najdrobnejších cievach. Tablety sú odolné proti žalúdkovej šťave.
Wobenzym je liek
Wobenzym má unikátne zloženie
Wobenzym pomáha už 50 rokov
Wobenzym posilňuje liečbu
Oslabenej imunity
Zápalov krku a nosa
Chrípky
Wobenzym urýchľuje hojenie
Opuchov po úraze
Opuchov po operáciach
Wobenzym pomáha ženám
So zápalmi močových ciest
So zápalmi pohlavných orgánov
Vaginálnymi mykózami
Chlamýdiami
Wobenzym pomáha aj pri ďalších ťažkostiach
Zápaly žíl
Lymfatický opuch
Zápaly kĺbov
Fibrocystická mastopatia
Viac o spoločnosti MUCOS Pharma výrobcovi systémovej enzymoterapie Wobenzym - spoločnosť bola založená v roku 1949 významným nemecký fyziológ a endokrinológ Prof. Helmut Haubold v Bavorsku. Pôvodne bola špecializovaná na vývoj a výrobu vitamínových emulzií. Od konca šesťdesiatych rokov sa špecializácia pod vedením nového majiteľa Dr. Karla Ransbergera presúvala stále viac do oblasti systémovej enzýmoterapie.
V 80 a 90-tych rokoch dvadsiateho storočia boli lieky Wobenzym, Phlogenzym, Wobe-Mugos a ďalšie zaregistrované v množstve európskych, amerických a ázijských krajín.
Česká spoločnosť MUCOS Pharma CZ, s.r.o., bola založená v r. 1991 v Prahe ako koordinačné a realizačné centrum pre rozvoj systémovej enzýmoterapie v štátoch strednej a východnej Európy. Okrem registrácie preparátov firmy MUCOS Pharma a ich predaja v tejto časti Európy a ázijských štátoch SNS je veľký dôraz kladený tiež na aktívne vedecký a klinický výskum, ako aj na informačnú a vzdelávaciu činnosť.
Liek Wobenzym sa odporúča u dospelých pri týchto stavoch:
poúrazové opuchy
zápalové a pooperačné stavy v chirurgii
lymfedémy (opuchy spôsobené poruchou odtoku lymfy) rôznej etiológie
fibrocystická mastopatia (chronické ochorenie prsníka, ktoré sa vyznačuje tvorbou dutín a väziva)
potrombotický syndróm dolných končatín (stavy po upchaní žíl dolných končatín krvnou zrazeninou), zápaly povrchových žíl
niektoré choroby spôsobené imunokomplexami (chronický zápal kĺbov, mnohopočetná mozgomiechová skleróza, zápaly ciev)
chronické a recidivujúce zápaly (v oblasti nosa, uší a krku, horných a dolných ciest dýchacích, močového a pohlavného ústrojenstva, kĺbov a iné).
Dávkovanie:
Liečba sa zahajuje dávkou 3-krát 5 až 3-krát 10 tabliet denne. V súvislosti s ústupom chorobných prejavov sa dávkovanie postupne znižuje až na udržiavaciu dávku 3-krát 3 tabliet denne.
Poúrazové opuchy (narazenie, podvrtnutie, vykĺbenie, zlomeniny) - odporúča sa zahájiť liečbu dávkou 3-krát 10 tabliet denne, podľa klinického stavu (po 7 - 10 dňoch) dávku sa znižuje na 3-krát 3 tabliet denne až do úplného vymiznutia príznakov.
Niektoré pooperačné stavy v chirurgii - liečba sa začína dávkou 3-krát 10 tabliet denne, po ustúpení akútneho stavu (7 - 10 dní) až do ustúpenia príznakov sa pokračuje dávkou 3-krát 5 až 3-krát 3 tabliet denne.
Lymfedémy - ide o dlhodobú liečbu, u ktorej sa začína s dávkovaním 2-krát 10 alebo 3-krát 7 tabliet denne (po dobu 4 - 5 týždňov), potom sa dávkovanie znižuje na 3-krát 5 až 3-krát 3 tabliet denne (najmenej 8 týždňov).
Fibrocystická mastopatia - odporúča sa dávkovanie 2-krát 10 tabliet denne najmenej po dobu 6 týždňov.
Potrombotický syndróm – 3-krát 10 až 3-krát 5 tabliet denne po dobu 5 - 6 týždňov.
Zápaly povrchových žíl – 3-krát 7 až 3-krát 5 tabliet denne po dobu 2 - 3 týždňov.
Reumatoidná artritída – 3-krát 5 tabliet denne po dobu 5 - 6 mesiacov.
Reumatizmus mäkkých tkanív – 3-krát 5 tabliet denne najmenej po dobu 3 - 4 týždňov.
Artrózy – 3-krát 6 tabliet denne po dobu 5 - 6 týždňov.
Mnohopočetná mozgomiešna skleróza 1.-14. deň 3-krát 10 tabliet denne, potom sa prechádza na udržiavaciu dávku 3-krát 3 tabliet denne - dlhodobo, u záťažových stavov (infekčné ochorenie, fyzická záťaž, stres, očkovanie, slnenie) dávkovanie sa zvyšuje na 3-krát 10 tabliet denne.
Chronické a recidivujúce zápaly (v oblasti nosa, uší a krku, horných aj dolných ciest dýchaciach, močového a pohlavného ústrojenstva, tráviaceho ústrojenstva, kože atď.)
Pri akútnych zápaloch – 3-krát 10 tabliet denne po dobu 2 týždňov, pri chronických a opakujúcich sa zápaloch 3-krát 5 tabliet denne po dobu 3 - 4 týždňov.
U detí sa určuje dávkovanie podľa hmotnosti - 1 tableta na 6 kg telesnej hmotnosti.
Užívanie:
Odporúča sa pol hodiny pred jedlom zapiť nerozhryzené tablety väčším množstvom tekutiny (najmenej štvrť litra).
Upozornenie:
Počas gravidity a laktácie by malo byť podávanie Wobenzymu kriticky zvážené.
Liek sa nemôže užívať v prípadoch, ktoré sú spojené so zvýšeným sklonom ku krvácaniu alebo so zvýšenou fibrinolýzou (rozpúšťaním krvných zrazenín).
Tento liek nenahradzuje antibiotickú liečbu u infekčného zápalu, zvyšuje však jej účinnosť.
Liek obsahuje laktózu.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

WOBENZYM 800 tabliet (116.70 €) na najlekaren.eu
97%

196 recenzií produktu

93% pomer ceny a kvality
95% kvalita návodu
94% dizajn,vzhľad
94% efekt z užívania
recenzia
lucia 27.03.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Uzivam ho uz pol roka, prva zima po neviem kolkych rokoch bez antibiotik, kozne problemy na ustupe a potravinove alergie neexistuju. Urcite nie je vysledok po prvej tabletke, ale z dlhodobeho hladiska - az pocas uzivania druhej 800 skatule mi doslo, ze mne je lepsie, ja som spokojna.

Chapem, ze niekto sa chyta za hlavu(dost vysoke davkovanie a dost vysoka cena produktu), ale ked si clovek prepocita, kolko da fajciar mesacne za cigarety...

recenzia
Bea 09.10.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dražované tablety, ktoré sa ľahko prehĺtajú aj vo väčšom počte.

Produkt som si objednala na základe informácií získaných na internete a v pevnej viere, že odstráni, alebo aspoň zmierni moje zdravotné problémy.Dizajn, tvar aj farba mi vyhovujú, ale nie sú pre mňa dôležité. Či produkt splnil moje očakávania sa dozviem v priebehu budúceho roka.

recenzia
Lujzka 11.05.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Rýchly, skvelý účinok dizajn,vzhľad, efekt z užívania, kvalita návodu

Od puberty som mala problémy s mykózami. Nemohla som sa ich zbaviť. Keď som otehotnela myslela som, že sa kvôli mykózam zbláznim, ale našťastie ma lekárka nenechala v štichu a začala môj problém riešiť až sme prišli na to, že pôvodcom problému je oslabená imunita. Tak mi kázala nasadiť si wobenzym a odvtedy mám pokoj.

recenzia
Dana 23.05.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Funguje presne ako je uvedené v príbalovom letáku,len škoda,že lekári sú skôr opatrní alebo nerozhodní,čo sa týka Wobenzymu. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
nevidím žiadne negatíva produktu

Je jednoducho fantastický,veľmi mi pomohol pri úraze nohy,kde klasické lieky od lekárky nepomohli.Neviem,ako by som bez neho dopadla,budem si ho stále kupovať.

recenzia
Sykorca 03.04.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Najväčšou výhodou je účinok jednoznačne! pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Mykóza, zápal močových ciest.
Dvojka, ktorá mi tri roky znepríjemňovala môj život. Nevedela som sa jej zbaviť definitívne. Vždy keď to odišlo tak len na nejaký týždeň a po týždni sa vrátili tieto problémy opäť. Odkedy užívam Wobenzym mám už rok a pol kľud! :)

recenzia
nika 08.09.2014

Celkové hodnotenie: 20 %

recenzia
lentilky su lepsie a lacnejsie
negativa
totalna blbost a nenormalne vysoke davky !!!

bola som po chirugickom odstraneni dolnej sestky brala som to hned od zaciatku absolutne mi nic nepomohol ..bola som spuchnuta jak svist mala som silne bolesti a trvalo to dost dlho hlavne to spuchnutie ako vravim blbost !

recenzia
kula10 31.08.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
zloženie
účinok
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
negativa
nič, všetko super

mala som problémy so zubami, dosť ma potrápili, chodila som neustále k zubárovi, už pomaly ako na klavír, robil čo bolo v jeho silách, no mala som problém s opuchmi a s hojením, tak som si kúpila Wobenzym, začala som ho užívať a môj stav sa výrazne zlepšil :)

recenzia
Hanka 09.10.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
používam ho iba ako prevenciu uz 7-my týžden, cítim sa skvele, možno by mohol každý človek prejsť takou niekoľkotýždňovou "kúrou", určite by nikomu neuškodil:-)
negativa
bohužiaľ je dosť drahý a nie každý si ho môže dovoliť

som maximálne spokojná, nemám najmenšie námietky, teda až na spomínanú vysokú cenu

recenzia
borba 09.11.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velkost
cena
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

velke balenie Wobenzymu je dobre... oplati sa ho kupit... je aj cenovo vyhodne a pri dlhodobom uzivani je dobre mat toho co najviac doma... uzivame obaja, aj ja aj manzel na imunitu a v tomto obdobi kedy je pomaly kazdy chory nam pomohaju tieto enzymy udrzat sa fit...

recenzia
Jarima 27.02.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
ucinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

na imunitu je Wobenzym to najlepsie - uzivam ho dlhodobo. tip nan mi dala moja lekarka. tak som si ho kupila a beriem. vdaka tomu som nebola chora uz dlho. moze sa niekomu zdat ze cena je vyssia. ale toto najvacsie balenie sa podla mna najviac oplati. a najma prinasa vysledky!

recenzia
Mária Ďungelová 16.11.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vobenzym sú tabetkz na dlhodobé užívanie takže je to ešte krátkz čas na ohodnotenie ,ale boli mi doporučené ľudmi ktorým dôverujem,takže určite budem spokojná dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
nemám žiadne negatíva

pomôže telu čo najsôr sa zotaviť po operácií tak určite stojí za to investovť do tohto produktu.

recenzia
Baren_CA 13.11.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velkost balenia pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

800tabletove balenie Wobenzymu je fajn, mam ho na dlhsie obdobie a je za prijatelnu cenu..uzivam ho aj ja..aj moj manzel..sme s nim spokojni..zacala som ho brat ked som mala problem so zapalom..v kombinacii s antibiotikami je super..lebo zlepsuje ich ucinok..

recenzia
Dominesa 28.07.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Davkovanie
Zlozenie
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Pri zotavovani po uraze mi pomohol postavit sa opat na nohy a to doslova... Myslela som ze dlho budem musiet chodit po barliach no nastastie mi moj doktor odporucil Wobenzym a vdaka nemu a rehabilitacii som sa skor zaradila spat do bezneho zivota...

recenzia
Eva 06.02.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Dobre sa to hltá a hlavne, sú v ňom všetky enzýmy, ktoré potrebujem. Asi nemá na trhu vážnu konkurenciu. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, kvalita návodu
negativa
Vysoká cena

Je to dobrý produkt, užívam ho ešte len pár dní, ale už pociťujem účinky. Cena je pomerne vysoká. Veľa ľudí si ho asi ani nemôže dovoliť kúpiť.

recenzia
ViktoriaBorova 16.12.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Velkost balenia
Cena
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym uzivam dlho..uz je to niekolko rokov..zacala som ked ma trapili neustale zapaly mocovych ciest, ktorych som sa nevedela zbavit..najcastejsie si kupujem toto najvacsie balenie..lebo mi najdlhsie vydrzi a je za pohodovu cenu..

recenzia
Lucijja 20.02.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
overeny ucinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

wobenzym mi pomohol pri zapale mocovych ciest, ktory ma trapil dlhe mesiace a vyskusala som uz kadeco, ale ani by mi len nenapadlo, ze problem moze byt v oslabenej imunite, ze to vsetko ide ruka v ruke, som rada, ze som ho zacala uzivat

recenzia
michera 19.02.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Veľkosť balenia pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

800 tabletové balenie enzýmov mi vyhovuje. Wobenzym som si rýchlo obľubila pretože mi pomohol zbaviť sa mykózy, ktorá sa mi rok pomaly v týždňových intervaloch neustále vracala. Už teraz mám mesiace pokoj a cítim sa oveľa lepšie.

recenzia
Rencata 19.01.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Cena
Balenie
Zlozenie
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Dobry liek, ma super ucinky. Pri liecbe zapalu je to must have. Ma protizapalovy ucinok, ktory s antibiotikami dokaze divy. Mne sa zapaly vracali kazdy druhy mesiac, teraz uz je to viac ako rok, co som v poriadku.

recenzia
Stanila 13.06.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
ucinok
zlepsenie zdravotneho stavu
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym uzivam nieco cez pol roka moj problem s mykozou trval velmi dlho az kym som si uvedomila ze nieco nie je v poriadku no nastastie uz par mesiacov sa citim velmi dobre a to vdaka enzymom ;)

recenzia
Veronika 26.02.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Účinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

S Wobenzymom mám dobrú skúsenosť a odporúčam ho. Dostala som naň tip od svokry, keď ma trápili opakované zápaly močového mechúra. Som rada, že som si dala povedať a kúpila som si ho pretože ma vyliečil a priniesol mi úľavu!

recenzia
juliett22 17.04.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
veľkosť balenia pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

800 tabletové balenie bolo pre nás najlepšou voľbou keďže Wobenzym užívame aj ja, aj manžel.. ja na imunitu a drahý po úraze.. odporúčam všetkými desiatimi.. trikrát denne si ho dávame zapijeme vodou a vybavenvô..

recenzia
MariaMaria 29.07.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Ucinky pri zotavovani
Posilnovanie imunity
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym som kupila po operacii manzelikovi, popri tom som ho aj ja zacala uzivat, ked moja imunita zacala ist dolu vodou..Nedam nan dopustit..Je ucinny..Prinasa ocakavane vysledky..

recenzia
Alic 24.01.2022

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
veľké praktické balenie
super po úraze
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

po úraze a natrhnutom svale mi ho v lekárni odporučili.. veľmi mi pomohol.. už mi je dobre.. užívam ho teraz na imunitu.. začal aj manžel.. Wobenzym je pre mňa spoľahlivý liek..

recenzia
Jarka 19.03.2015

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Lymfedem na ruke,po operacii prsnika sa mi zmenšil o 5 cm, jedno balenie som už vybrala, teraz beriem druhe...☺ ruku mám ešte väčšiu cca o 7 cm... tak verim že aj to pôjde dole.Dám Vám potom vedieť. dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

nikomu neubliži....

recenzia
Lívika 06.08.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vďaka nemu sa rýchlejšie zotavujem
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

Pred mesiacom som podstúpila zväčšenie prsníkov. Po zákroku som sa veľmi obávala doby liečenia, našťastie som sa dostala k wobenzymu a vďaka nemu je hojenie rany rýchlejšie :-)

recenzia
Izyyta 29.10.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
uzivanie
cena
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
negativa
nic

800 tabletiek je optimalne balenie pri zdravotnych problemoch, zacala som si ho kupovat ked som mala opakovane zapaly mocoveho mechura. s antibiotikami mi pomohol sa z toho dostat.

recenzia
Dáška 18.01.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Balenie sa mi páči,aj dizajn,aj farba,produkt mi doporučila dcéra,teraz som to iba začala užívať,neviem ešte posúdiť vlastnosti,ale snáď budem spokojná.
negativa
Páči sa mi super rýchle doručenie.Aj obchod pilulka24

recenzia
Jana Z 24.08.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Ja som bola veľmi spokojna, wobenzym splnil moje ocakavania. Je pravda, ze to jete proste vela tych tabletiek a na prvy pohlad to mozno vyzera hrozivo, ale efekt je skvely. nasa rodina je velmi spokojna.
recenzia
Olinera 06.07.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Rychly a dlhodoby ucinok! pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Zo zapalu mocoveho mechura som sa dostavala dlho. Aj to sa mi to nepodarilo uplne. Az s Wobenzymom sa mi polepsilo a mozem povedat, ze som bez zapalu uz nejaky ten cas! Parada:)

recenzia
sebrina 29.07.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
ucinok
balenie
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

velke balenie ktore mi vyhovuje po vsetkych strankach - je dobre ze nemusim chodit do lekarne kazdu chvilu ho kupovat ale kupim toto velke balenie a na cas mame s muzom vystarane :)

recenzia
Hani840 06.12.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velkost balenia
vysledky
prevencia
liecba
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

wobenzym je ucinny liek - brala som ho na liecbu mykozy teraz ho beriem uz len ako prevenciu
paci sa mi, ze sa da kupit aj vo velkom baleni!

recenzia
Vera 19.11.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Aj keď išlo o darček, tento produkt kupujem častejšie, kvôli liečebným odskúšaným účinkom. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
Negatíva žiadne. Treba si prečítať návod !

Výborný, škoda že ho neprepláca poisťovňa. Liek treba brať dlhšie.

recenzia
Jana Husárová 20.04.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Skvelý pomer ceny a kvality. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

Nikdy by som netipovala, že práve enzýmy mi pomôžu prekonať množstvo zdravotných problémov. Ale som rada, že som Wobenzym vyskúšala, pretože mi ako jediný pomohol.

recenzia
osyka 20.03.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Liek pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Tento enzýmový liek je najlepší na imunitu..Kadečo som poskúšala, ale bývala som stále chorá..A Wobenzym užívam už vyše roka a zatiaľ som fit..Bez akýchkoľvek problémov a plná energie..

recenzia
zoja31 27.03.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Liek pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Prospesny liek nielen na imunitu, ale aj po uraze napriklad. Pomaha aj proti bolesti aj proti opuchu, ale je nutne nasadit ho co najskor. Mame v rodine s Wobenzymom dobre skusenosti.

recenzia
MiškaMikulová 03.09.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
super na imunitu
super pri zotavovaní
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

s užívaním Wobenzymu som začala po operácii ramena, pomohol mi pri zotavovaní, užívam aj dnes, ale teraz najmä ako prevenciu aby som bola fit

recenzia
Lejja 07.12.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Prevencia a liečba pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym mi priniesol výsledky, o ktoré som sa snažila dlhé mesiace. Trápil ma zápal močových ciest a nič nepomáhalo. Začala som ho užívať a výsledky sa dostavili.

recenzia
DanielaSL 25.10.2012

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Podľa mňa skvalitní pooperačný priebeh. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
Treba užiť naraz veľké množstvo tabletiek.A vadilo mi, že to treba vždy dosť dlho pred jedlom, na čo som často zabúdala.

Je to dobrý produkt.

recenzia
esmera 26.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
ucinnost pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

wobenzym je dobry, ucinny, uzivam ho lebo som mala v minulosti problemy s imunitou. teraz je to uz ovela lepsie. oplati sa zaobstarat si pri problemoch najvacsie balenie.

recenzia
Greeta 17.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Cena
Kvalita
Ucinok
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym je dobry liek - ktory je prospesny po operacii..odporucila mi ho kamaratka..uzivam ho pravidelne kazdy den..opuch zmizol aj bolesti ustupili..

recenzia
Gija 26.03.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Som zdrava!!! pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Caste nadchy, kasel, zapal mocoveho mechura..Tato trojka ma mesiace trapila..No uz je to prec a som zdrava vdaka Wobenzymu..Je velmi dolezite ho brat pravidelne..:)

recenzia
Audrey 27.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
balenie
cena
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

toto velke balenie som si kupila prvykrat, ale velmi to ocenujem lebo mi to vydrzi dlhsie :) a je za velmi dobru cenu, najviac sa podla mna oplati :)

recenzia
alenka 12.07.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
paci sa mi ze ide o prirodny produkt.Vyskusala ho cela rodina. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

vyborny ako podpora pri hojeni ran po operacii,predchadza zapalu zil,pomaha pri dolieceni roznych chorob

recenzia
TTimea7 19.10.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Rýchla pomoc
Skvelá prevencia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Slovo zápal konečne ušlo z môjho života :) Nechcel zápal odísť dobrovoľne, ale vďaka Wobenzymu sa mi ho podarilo definitívne zbaviť

recenzia
Doxy 08.09.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
-velke balenie
-cena
-vysledky
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

-dobry liek ako pri zapaloch dokaze pomoct tak aj pri zenskych problemov,osvedcil sa mi,ale treba ho brat dlhodobo-odporucam

recenzia
Moca 30.08.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
imunita
mykoza
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

na imunitu je Wobenzym uplna topka a rovnako aj pri mykoze dokaze velmi vyrazne pomoct, odporucam kazdej zene, ktoru trapia opakovane mykozy!

recenzia
Riora 15.12.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Overený účinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Chronický a opakujúci zápal - tak znela moja diagnóza ktorú mi pred pár rokmi oznámil lekár. Dnes už tento problém nemám a to vďaka wobenzymu :)

recenzia
Evitka 25.11.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
ucinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

wobenzym ma super ucinok najma pri zotavovani sa po operacii, stal sa mi uraz a operacia bola nutna, vdaka tomuto lieku som sa z toho skoro dostala:)

recenzia
Miriam52 11.06.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Balenie
Ucinok
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym mi vyhovuje...Pomohol mi uz neraz...Momentalne ho uzivam ako podporu imunity...Davam si ho tri razy za den a som zdravucka...:)

recenzia
andrecia 07.12.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
ucinok
velke balenie
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

velke balenie Wobenzymu sa mi osvedcilo, je na dlhsie obdobie, je prakticke, aj za dobru cenu, oplati sa po takomto siahnut ;)

recenzia
Romera 16.12.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Na imunitu pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym na imunitu mi velmi pomohol..Mala som oslabenu imunitu..Chripku kazdu chvilku..Odkedy ho pravidelne beriem nemam s tym problem..

recenzia
Perfektnazienka 20.12.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velkost balenia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym mi odporucila moja doktorka ked som bola po operacii pomohol mi zotavit sa..tiez aj opuchy mi skor zmizli..odozneli..

recenzia
LuciaNemethy 21.10.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velkost balenia
cena
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

kupujem a uzivam Wobenzym uz nejakych pat mesiacov :) podla mna toto velke balenie sa oplati najviac aj z pohladu ceny :)

recenzia
Supika 28.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Velkost balenia
Ucinok lieku
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym v tomto velkom baleni je najviac - oplati sa aj po cenovej stranke a mam ho na dlhsie obdobie aspon :)

recenzia
Lujzira 09.07.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Balenie
Zloženie
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym je dobrý liek..Pri mykóze s čípkami mi veľmi pomohol..Odkedy som ho brala tak som ženské problémy nemala žiadne..

recenzia
Tania 21.09.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Enzymy pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym obsahuje prospesne enzymy,ktore su dobre pri zotavovani po operacii.Odporucam.Mne pomohli ked som bola po operacii achillovky.

recenzia
Olivka 31.05.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Wobenzym užívam niečo vyše roka a pol a odkedy ho pravidelne beriem nemám vôbec žiadne zdravotné problémy a hlavne mám pokoj od mykózy :) pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
recenzia
siha 15.07.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Vsetko pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym uzivam par tyzdnov.kupila som si ho na odporucanie gynekologicky pri problemoch s mykozou.vyrazne mi pomohol.odporucam!

recenzia
Pasta 28.01.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Cena pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Cena za toto balenie Wobenzymu je prijatelna, kupujem ho domov..Oplati sa..Je dobry aj pri zapaloch, aj na posilnovanie imunity..

recenzia
Mari 23.06.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

V prípade Wobenzýmu sa vyššie uvedené otázky nehodia. Výsledný efekt budem poznať po polročnej kúre. Veľmi dúfam, že bude pozitívny.

recenzia
wlcica 27.08.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
ucinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

wobenzym je na mnohe veci dobry..
mne velmi pomohol po operacii ramena.. rychlo mi rana odpuchla a bolesti mi ustupili..

recenzia
vykela 23.05.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
liek pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

ucinny liek na imunitu.. ucinny aj ako prevencia.. uzivam ho uz roky a nedam nan dopustit.. toto balenie vydrzi dlhsiu dobu..

recenzia
MArtin 25.02.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
operacia
imunita
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

mam skusenost s wobenzymom aj po operacii aj na imunitu. je to dobra vec. oplati sa kupit a dlhodobo uzivat.

recenzia
Alyra 06.10.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

kvalitny liek na imunitu - uzivam uz styri mesiace a som zdrava, pri problemoch s imunitou by to mala byt prva volba :)

recenzia
milla 26.02.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
liek pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

velke balenie ktore sa vyplati kupit :))) wobenzym je dobry aj po operacii ;))) overila som si to na sebe pred dvomi rokmi

recenzia
Barborahubb 19.11.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velkost balenia
ucinky, ktore mi priniesol
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym mi urobil velku radost ked ma zbavil zapalu mocovych ciest! Odporucam!

recenzia
Denis 24.08.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Odporučil mi ho lekár aj priatelia. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
negativa
Nemám, čo by som vytkol.

Som zatiaľ veľmi spokojný, cítim sa po zdravotnej stránke lepšie.

recenzia
Agatka11 24.05.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
viditelne vysledky pri mykoze pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

mykoza ma trapila vyse roka po pol roku uzivania Wobenzymu sa moje problemy vyrazne zlepsili :)

recenzia
Biana 16.06.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
balenie pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

vyhodne balenie aj cena je dobra zan - wobenzym kupujem pravidelne, uzivam ho aj ja aj manzel a nedame nan dopustit!

recenzia
Jana3Nana 19.03.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
operacia pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

su to dva mesiace co som po operacii. beriem Wobenzym a citim sa lepsie. uz nemam bolesti a pekne sa to zahojilo.

recenzia
Ruthes 27.03.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
protizapalovy a protiopuchovy ucinok co je parada pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

proti zapalom a opuchom mam Wobenzym vyskusany a je to pre mna zazrak!

recenzia
Lucsia 13.01.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Balenie pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Skvely liek so super ucinkami! Pri bolestiach, opuchoch je super, vyskusane, ked som mala podvrtnuty clenok :-)

recenzia
Ingride9 26.09.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Dobry ucinok
Vyhodne balenie
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Super velke balenie, ktore sa oplati kupit. Wobenzym mi pomohol dostat sa von z mykozy.

recenzia
milera 11.09.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
VELKOST BALENIA
CENA
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

NAJVYHODNEJSIE BALENIE KTORE DLHO VYDRZI...TIEZ JE ZA DOBRU CENU...KUPUJEM HO UZ ASI AJ ROK...

recenzia
Agatta8 18.01.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Balenie pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

800 tabletové balenie sa oplatí kúpiť - Wobenzym je dobrý najmä ako prevencia, ale pomohol mi už aj po úraze!

recenzia
Radko 25.02.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

Ešte sa neviem vyjadriť ale mojej mame to pomáha tak,že tak zatiaľ len toľko z mojej strany viac sa neviem vyjadriť

recenzia
Mária Kytasová 16.11.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

Wobenzym mi veľmi pomáha. Som onkologická pacietka a pri jeho užívaní mám oveľa väčšiu vytalitu a nepuchne mi ruka.

recenzia
Ouka 22.04.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vynikajuci ucinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

800 tabletove balenie je moc fajnove.vydrzi pri prevencii ozaj dlho.cenovo je to tiez prijatelne.

recenzia
Gretka5000 16.12.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
super cena pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

..Wobenzym užívam na imunitu už dlhšiu dobu a odkedy ho užívam som zdravá..a nemala som ani len nádchu..

recenzia
Gitina 02.03.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
..dobry liek.. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

..liek ktory mi pomohol sa po operacii kolena skor zotavit a zaradit do bezneho zivota..odporucam..

recenzia
bibianna 29.09.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
..účinky pri zotavovaní.. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

..Wobenzym užívam keďže som po operácii ruky..pri zotavovaní je tento liek veľmi fajn..

recenzia
Michaela 23.06.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
konečne liek, ktorý mi pomohol vyriešiť moje zdravotné problémy, ktoré ma trápili dlhé roky. Mykózy sú preč :-) dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
recenzia
Ustaja 16.10.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
balenie pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

velkost balenia naj :) vyhovuje mi taketo velke balenie nemusim aspon Wobenzym kupovat kazdu chvilku :)

recenzia
Synera 30.07.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
..velke balenie..dobra cena pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

..paci sa mi velkost balenia a aj to za aku je cenu, ale hlavne ma super ucinok..!

recenzia
terka10 21.12.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Cena pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Za toto veľké balenie fajn cena.Wobenzym má dobrý účinok.Pomohol mi niekoľkokrát.Preto ho užívam už roky.

recenzia
Maka10 09.05.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalitne enzymy pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym je kvalitny a najma ucinny liek, ktory prinasa ulavu aj od bolesti aj od zapalov :)

recenzia
Ifficka 13.08.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
enzymy pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

enzymovy liek, ktory mi velmi s imunitou pomohol :) wobenzym uzivam dlhodobo, uz aj rok to bude :)

recenzia
NinaIna 07.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
VELKOST BALENIA
UZIVANIE
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

LIEK WOBENZYM MI VELMI POMOHOL PRI ZOTAVOVANI PO NAROCNEJ OPERACII :)

recenzia
Sona710 23.07.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Veľké, praktické balenie
Fajn cena
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Páči sa mi veľkosť balenia, je za dobrú a dostupnú cenu.

recenzia
Ega90 10.04.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
zlozenie
cena
ucinok
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym obsahuje kvalitne enzymy ktore su pri zapale velmi dolezite:)

recenzia
Iveta 11.11.2017

Celkové hodnotenie: 60 %

recenzia
cena bola nižšia ako v lekárni
negativa
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad

nie som si istá, či ide o ten istý produkt, ktorý som užívala predtým

recenzia
benca44 06.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
..cena
..vysledky
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

..cenovo vyhodne balenie..ucinny liek..uzivam na imunitu uz nieco cez rok..

recenzia
Ľubomíra Bieliková 09.07.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
najnižšia cena dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
problém pri registrácii chyba stránky

dobrý, rýchla regenerácia pri užívaní lieku

recenzia
lubic44 12.11.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
- velkost pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

- dobra cena
- tiez super ucinok, pri zotavovani po operacii mi velmi pomohol...

recenzia
viola017 25.10.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
na imunitu pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

wobenzym si kupujem na imunitu toto balenie mi najviac vyhovuje lebo dlho vydrzi :)

recenzia
Ika6 28.02.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Liek pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Liek Wobenzym užívam už niekoľko mesiacov a vďaka nemu moje problémy s mykózou sú preč!

recenzia
Stano 22.09.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
efekt z užívania efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
nepoznám

poznám tento produkt a oslovila ma cena a rýchlosť a férové jednanie

recenzia
Lucia Popadičová 13.09.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velmi dobry produkt s osvedcenymi ucinkami
pri mykoze je to pre mna volba cislo jedna!
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, efekt z užívania
recenzia
Grétka 18.02.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
rýchly účinok
skvelý pomer cena kvalita
pomáha pri rôznych zdravotných problémoch
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
recenzia
oxyla 26.02.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
spolahlivost pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

spolahlivy liek :))) protizapalovy ucinok je velkym benefitom Wobenzymu :)))

recenzia
Beata 24.11.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
veľké balenie a usetrenie peniazkov dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality

verim ze bude ucinny ako pre mna tak pre moju rodinu

recenzia
Klára 28.02.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
zapal pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

pri zapale mocovych ciest mi pomohla kombinacia antibiotik a Wobenzymu! :-) :-)

recenzia
Michala Hudecová 11.04.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
protizápalový účinok
protiopuchový účinok
skorý návrat do práce po pn
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
recenzia
Csilla 12.03.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

2 mesiace používam Wobenzym, a už mi pomohol. Dúfam, že to bude aj naďalej tak.

recenzia
milan 31.12.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vsetko OK zlepsena imunita super krvny obraz kolena nebolia pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
negativa
-

som velmi spokojny

recenzia
Smutna 04.02.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Mala so ho už aj predtým a nekupujem tovar podľa vzhľadu , ale užitočnosti.

recenzia
Michaelaela 04.05.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita pomer ceny a kvality, kvalita návodu, efekt z užívania

Wobenzym prinasa vysledky a to je najdolezitejsie! ze je ucinny :)

recenzia
Bibka10 28.10.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Balenie
Účinok
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Super veľké balenie, ktoré mi aspoň dlhšie vydrží :)

recenzia
Juko 08.11.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

pomáha mi, noje pomerne drahý a z našich /1000 Eur/ penzií je to vela

recenzia
gretussa 10.09.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Liečba imunity pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Wobenzym je super liek, užívam ho na podporu imunity!!

recenzia
Janka21 11.10.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Spoľahlivý a účinný liek pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

Užívam ho už niečo cez pol roka a super!!

recenzia
Miška 03.10.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
rýchly osvedčený účinok pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

ženské problémy sú vďaka wobenzymu fuč :)

recenzia
ladislav balogh 28.01.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
cena rychla dod.darcek. dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality
negativa
zoadne

citim lepsenie pri druhom baliku

recenzia
VILI 29.11.2017

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
odporučenie lekára
negativa
/

asi zdraviu prospewšný menej už peňaženke

recenzia
babulla 27.03.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
imunita pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

wobenzym na imunitu je pre nas volba cislo 1! :)

recenzia
Lea Pavlíčková 08.03.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
skrátená doba liečenia po operácii
tlmí bolesť
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
recenzia
Miška 12.07.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Fungujúci liek Urýchlil mi výrazne liečbu po operácií dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Miska 21.06.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

k Wobenzymu som nedostala ziadnu knizku ani frisbee.

recenzia
miriam 10.06.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vlastnosti výrobku overené predchádzajúcim užívaním

recenzia
Maria 13.03.2018

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
Na odporučanie inej osoby kvalita návodu, dizajn,vzhľad
negativa
pomer ceny a kvality

Este len zacinam uzivat

recenzia
Robo 12.07.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita, požadovaný efekt dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

splnil moje očakávania

recenzia
Viera 03.03.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalitne zabalený,dizajn sa páči dizajn,vzhľad, efekt z užívania, kvalita návodu
negativa
nemám

kvalitný

recenzia
Lenka 23.07.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Wobenzym je fakt účinný a pomáha. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality
negativa
žiadne

Super

recenzia
zlatka 07.06.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
imunita pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

na imunitu Wobenzym uplny zaklad!:))

recenzia
Jaryii 09.03.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Zápal pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
negativa
Zápal vďaka Wobenzymu je minulosť! :)
recenzia
Martin T 20.06.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
cena dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

Som spokojný,a splnil moje očakávania.

recenzia
Pavol 28.04.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
zápaly močových ciest sú vďaka nemu preč. dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
recenzia
laco 23.04.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
vynikajúca cena pruduktu dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

veľmi spokojný

recenzia
Silvia Michaličková 02.04.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
po jeho užívaní pozorujem výsledky :) pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
recenzia
Jana , Kosice 28.04.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kratky cas na hodnotenie dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

spokojnost

recenzia
Hanina 24.07.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
rýchlejšie zotavenie po operácii pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
recenzia
Aďka 30.10.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
najlepšia cena
negativa
žiadne

veľmi výhodné

recenzia
Dalibor 12.08.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

Poznám ho dlšie výborná medicina

recenzia
Vlaďa 09.10.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
splnil moje očakávania
negativa
-

pozitívne

recenzia
lujza halaskova 19.04.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

wobenzym beriem prvý krat.

recenzia
vlado 31.08.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita návodu

zatiaľ neviem ohodnotiť

recenzia
sveto 25.12.2012

Celkové hodnotenie: 60 %

darcek, dufam ze pomoze

recenzia
braňo 22.03.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad

hádam bude účinkovať

recenzia
dadka 05.04.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
velmi vyhodna cena dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
vladka 07.03.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
neviem dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
neviem

neviem

recenzia
Johny 13.08.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

som spokojný

recenzia
mendulka 08.11.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

Spokojna

recenzia
Milan 03.11.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Super pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

recenzia
Jano 02.02.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

dobrý

recenzia
marek 14.04.2017

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, efekt z užívania
negativa
kvalita návodu

recenzia
Aja 02.03.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, efekt z užívania

recenzia
Jana 02.09.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad

recenzia
lenka 08.08.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Mirka 17.06.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Lucia Brodzianska 13.04.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
Marta 23.03.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
efekt z užívania, pomer ceny a kvality

recenzia
František 27.02.2016

Celkové hodnotenie: 60 %

recenzia
kvalita návodu

recenzia
BJ 13.02.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
nati 21.12.2015

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
gejza 12.12.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
macka 22.11.2015

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, kvalita návodu

recenzia
eva 23.07.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Matus 16.07.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Vanessa petrikova 26.05.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality

recenzia
Iveta 18.05.2015

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Patrik 22.02.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Iva 11.01.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad

recenzia
Lubo 21.12.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
cabala 24.11.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
efekt z užívania, pomer ceny a kvality

recenzia
Viera 29.06.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, kvalita návodu

recenzia
Peter Rozboril 02.06.2014

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
helena 04.05.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad

recenzia
Andrea 03.01.2014

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality

recenzia
Milan Nemčovič 13.12.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Eva 02.12.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Jana 19.11.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Viktória73 19.11.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Ivan 04.06.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
daniel 31.05.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, kvalita návodu

recenzia
jessy 13.05.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
tadetka 13.05.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Anka2609 10.05.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Stano 05.05.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality

recenzia
Lea 12.04.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Kostolániová Marta 25.03.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Alena 18.03.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
daduska 11.03.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
hoso 03.03.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Miro 02.03.2013

Celkové hodnotenie: 60 %

recenzia
dizajn,vzhľad, kvalita návodu
negativa
pomer ceny a kvality

recenzia
MiKe 19.02.2013

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
efekt z užívania, kvalita návodu

recenzia
mudry palko 18.02.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Denisa 13.02.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
beva 10.02.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
iva 29.01.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Svetlana 25.01.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Katarina 25.01.2013

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Petra 16.12.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
petra 15.12.2012

Celkové hodnotenie: 60 %

recenzia
Jana Havrilova 16.11.2012

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, kvalita návodu

recenzia
pavol 25.10.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Viliam63 15.10.2012

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
dizajn,vzhľad, efekt z užívania, pomer ceny a kvality, kvalita návodu