VULM Indometacínový gél 1 % gel tuba laminát. 1x100 g

VULM Indometacínový gél 1 % gel tuba laminát. 1x100 g
VULM Indometacínový gél 1 % gel tuba laminát. 1x100 g
it

Gél obsahuje liečivo indometacín. Používa sa pri zápalových bolestiach svalov a kĺbov u dospelých a dospievajúcich od 14 rokov. Tlmí reumatické bolesti a bolesti po vykĺbení, zmierňuje opuchy. Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Gél sa obvykle nanáša 2-4x denne. Dĺžka liečby sa určí podľa druhu, závažnosti ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8588001047191
Gél obsahuje liečivo indometacín. Používa sa pri zápalových bolestiach svalov a kĺbov u dospelých a dospievajúcich od 14 rokov. Tlmí reumatické bolesti a bolesti po vykĺbení, zmierňuje opuchy.
Spôsob použitiaDávkovanie a dávkovacie schémy Gél sa obvykle nanáša 2-4x denne. Dĺžka liečby sa určí podľa druhu, závažnosti a priebehu ochorenia, po úrazoch väčšinou nepresahuje 10 dní, pri chronických ochoreniach môže byť liečba dlhodobá. U dospelých a dospievajúcich od 14 rokov môže byť v prípade potreby liečba doplnená celkovým podávaním indometacínu alebo iných nesteroidových protizápalových látok. Spôsob použitia V primeranom množstve sa tenká vrstva gélu nanesie na pokožku nad postihnutými miestami, votrie sa do kože a nechá sa zaschnúť. Nesmie sa nanášať na poranenú kožu, otvorené rany a sliznice. Oči nesmú prísť do kontaaktu s gélom. Po zaschnutí gélu najčastejšie po úrazoch je možné priložiť elastické ovínadlo. Neodporúča sa použitie nepriedušného obväzu. Po nanesení a vtrení gélu je potrebné si umyť ruky. Upozornenie Počas tehotenstva a dojčenia je použitie lieku kontraindikované.
U detí do 14 rokov sa liek môže používať iba so súhlasom lekára a to na liečbu juvenilnej reumatoidnej artritídy.
Uchovávať v dobre uzatvorených obaloch, pri teplote do 25 °C.
Ďalšie osobitné upozornenia sú uvedené v SPC (časť 4.4).
Účinné látkyindometacín
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Indometacínový gél 1 % ung 100g (2.49 €) na www.benulekaren.sk
Indometacínový gél 1 % gel (tuba laminát.) 1x100 g (2.70 €) na www.lekarenvkocke.sk
Indometacínový gél 1 % gel (tuba laminát.) 1x100 g (3.59 €) na www.drmax.sk