MOBERCAS Elektrické lehátko CE-2390-R (48 farieb)

MOBERCAS Elektrické lehátko CE-2390-R (48 farieb)
MOBERCAS Elektrické lehátko CE-2390-R (48 farieb)
it

Elektrické lehátko Mobercas CE-2390-R sme vyradili z ponuky. Kliknite a vyberte si z našej širokej ponuky elektrických lehátok s ešte vyššou kvalitou za lepšie ceny na našej vynovenej stránke Fabulo.sk Na novej stránke Fabulo.sk si môžete užívať aj výhody ako sú napr. množstevné alebo vernostné zľavy. Profesionálne ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Elektrické lehátko Mobercas CE-2390-R sme vyradili z ponuky. Kliknite a vyberte si z našej širokej ponuky elektrických lehátok s ešte vyššou kvalitou za lepšie ceny na našej vynovenej stránke Fabulo.sk
Na novej stránke Fabulo.sk si môžete užívať aj výhody ako sú napr. množstevné alebo vernostné zľavy.
Profesionálne deväťdielne elektrické lehátko Mobercas CE-2390-R s vysoko kvalitnou kovovou konštrukciou a nastaviteľnou výškou pomocou ručného spínača (3 motory). Trojdielna hlavová časť s odnímateľlnou stredovou časťou lehátka je polohovateľná v oboch smeroch, čo ponúka veľký komfort a možnosti uloženia pacienta do rôznych pozícií. Pre ešte väčšie pohodlie pacienta výšku a uhol prednej opierky rúk je možné nastaviť do jednej roviny s operadlom na chrbát. Pohodlné polohovanie lehátka umožňuje aj zdvihnutie časti lehátka pod kolenami, pričom vznikne komfortné kreslo pre zákazníka. Vaše možnosti nastavenia pacienta do žiadanej polohy uľahčuje aj možnosť Trendelburgovho náklonu a sklápacia nožná časť. Polohovanie do zmienených pozícicií je plne motorizované. Lehátko je vybavené aj sklápacími bočnými opierkami na ruky a otvorom na tvár. Presúvanie lehátka uľahčujú kolieska, ktoré sa jednoducho vysúvajú a zasúvajú pomocou pedálovej páky. 
Lehátko môže byť využité ako masážne, kozmetické, vyšetrovacie alebo relaxačné. Kvôli rozšíreným možnostiam nastavenia tento typ lehátka uprednosňujú osteopati, chiropraktici, fyzioterapeuti, vyšetrujúci a nemocničný lekáry a pracovníci wellness a beauty priemyslu.
Vlastnosti elektrického lehátka Mobercas CE-2390-R:
Výška elektricky nastaviteľná ručným spínačom. 
Nastaviteľná výška v rozmezí 52-99 cm. 
Trojdielna hlavová časť s odnímateľnou stredovou časťou. 
Elektricky nastaviteľná opierka hlavy ručným spínačom v rozmezí od -45° do +33°. 
Motorizovaná odvodňovacia drenáž medzi stredovou časťou a operadlom na chrbát. 
Motorizovaný Trendelenburgovej náklon: 17˚ 
Nastaviteľná výška a uhol opierky na ruky. 
Zasúvanie koliesok pomocou pedálovej páky. 
Jedna stabilizačná noha nastaviteľná v prípade nerovného povrchu. 
Motor / motory v zhode s Európskymi bezpečnostnými predpismi. 
Oceľové rúrky rámu potiahnuté epoxidovým práškom, vypálené pri teplote 210 ºC. 
Zdravotnícka technika I. triedy s európskym CE certifikátom vyrobené v Španielsku. 
Záruka 3 roky. 
Rozmery elektrického lehátka CE-2390-R: 
Dĺžka: 183 cm 
Šírka: 62 / 70 cm 
Výška: 53-99 cm 
Molitan: 5 cm (dvojvrstvový) 
Hmotnosť: 90 kg 
Nosnosť: 200 kg (dynamická) / 300 kg (statická) 
Elektrické lehátko CE-2390-R sa vyrába štandardne s 60 alebo 70 cm šírkou. Vyberte si pre Vás výhodnejšiu verziu v sekcii "Varianty". Dĺžku aj šírku je možné meniť podľa Vašich požiadaviek. Napíšte nám Vaše predstavy a my Vám pošleme kalkuláciu pre nadštandardné rozmery. 
Elektrické lehátka Mobercas sú ihneď dostupné v 17 základných farbách kvalitného čalúnenia Valencia PermaBLOK3. Farbu si môžete vybrať v pravej hornej časti stránky pod sekciou "Varianty". Ak by ste si nevedeli vybrať, napíšte nám, máme v ponuke ďalších 48 krásnych farieb (viď nižšie). 
Výšku a hustotu molitanu je možné prispôsobiť Vašim potrebám. Lehátka Mobercas sa štandardne vyrábajú s pohodlným 5 cm vysokým molitanom, ale na výber je aj viac komfortnejšia výška s hornou vrstvou z pamäťovej peny: Comfort 5 cm (48 €) alebo Comfort 8 cm (72 €). Štandardná hustota molitanu je 30 g/m3. Je výhodná pre masážne a kozmetické účely. Ak však potrebujete tvrdší molitan, môžete si vybrať väčšiu hustotu (odporúča sa napríklad pre osteopatov a chiropraktikov): Osteopathy 60 g/m3 (54 €), Osteopathy 100 g/m3 (67 €), Osteopathy 150 g/m3 (78 €). 
 Cena elektrického lehátka Mobercas CE-2390-R zahŕňa otvor na tvár so zátkou (25€), kolieská s brzdou (56€), bočné sklápacie opierky na ruky (136€), predné opierky na ruky s možnosťou nastavenia uhla a výšky (129€) a taburetku (85€) s rovnakým čalúnením ako lehátko. 
Ďalšie voliteľné doplnky nájdete nižšie. V prípade záujmu o niektoré príslušenstvo napíšte nám poznámku na konci objednávky. 
Voliteľné doplnky:
Držiak na papierovú rolku (52,50 €)
Elekctrické lehátka MOBERCAS sú vyrábané na zákazku. Dodacia lehota daná výrobcom je cca 7-10 pracovných dní. Požadujeme platbu vopred v celkovej výške objednávky. Výroba lehátka sa začína po úhrade zálohovej faktúry, ktorú Vám vystavíme po obdržaní objednávky. 
Poštovné pre elektrické lehátka Mobercas (zmontované /...
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MOBERCAS Elektrické lehátko CE-2390-R (48 farieb) (2225.00 €) na www.masaznelehatka.sk