HUAWEI Mate 20 Pro

HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Black
13x
Mobil HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Black
 • Mobil HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Black
 • Mobil HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Black
 • Mobil HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Black
 • Mobil HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Black
 • Mobil HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Black
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Predstavujeme vám vyššiu formu inteligencie. Neobmedzená ľudská predstavivosť — tá je inšpiráciou pre nový smartfón HUAWEI Mate 20 Pro . Technologický pokrok postupne zmazáva hranice medzi snom a realitou. Ikonický dizajn Spojenie estetiky a inovácií Zarámujte svet Ikonický tvar fotoaparátu, ktorý v sebe skrýva ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty HUAWEI Mate 20 Pro
1, HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Twilight zobraziť
2, HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Midnight Blue zobraziť
3, HUAWEI Mate 20 Pro 128 GB Green zobraziť

Všeobecné parametre

Funkcie

Procesor

 • Počet jadier procesoru 8
 • Pracovná frekvencia procesora 2.6 GHz

Pamäte

 • Užívateľská pamäť 128 GB
 • Operačná pamäť 6.14 GB
 • Slot pre pamäťovú kartu Micro SD
 • Maximálna veľkosť pamäťovej karty 256 GB
 • Typ SIM karty nano sim

Display

 • Uhlopriečka 6.4 "
 • Typ dotykovej obrazovky Kapacitné
 • Hustota pixelov 538 ppi
 • Dotyková technológia Multi-dotykové
 • Rozlíšenie displeja v pixeloch 1080×1920
 • ok
  Dotykový displej

Multimédiá

 • Režimy nahrávania videa 2160p, 1080p, 720p
 • ok
  MMS
 • ok
  Prehrávanie MP3
 • nie
  Rádio

Rozhrania

Dizajn

Fotoaparát

 • Typ blesku LED
 • Rozlíšenie snímača 40 Mpx
 • ok
  Automatické ostrenie

Dáta

 • ok
  UMTS
 • ok
  GPRS
 • ok
  EDGE
 • ok
  HSDPA
 • ok
  LTE
 • ok
  HSCSD
 • ok
  3G

Batéria, výdrž

 • Maximálna doba hovoru 1200 min.
 • Maximálna pohotovostná doba 499 hod.
 • Kapacita batérie 4200 mAh
 • Typ batérie Li-Pol

Ostatné

 • nie
  Plus
 • Kód medzinárodnej ochrany IP IP68
 • Hmotnosť 189 g
 • Kódy predajcov 478
  LYA-L09
  6901443263950
  SP-MATE20PDSBOM
  6901443260744

Predstavujeme vám
vyššiu formu inteligencie.

Neobmedzená ľudská predstavivosť — tá je inšpiráciou pre nový smartfón HUAWEI Mate 20 Pro. Technologický pokrok postupne zmazáva hranice medzi snom a realitou.

Ikonický dizajn
Spojenie estetiky a inovácií

Zarámujte svet

Ikonický tvar fotoaparátu, ktorý v sebe skrýva trojitý fotoaparát Leica a blesk, pokračuje v šľapajách radu Mate a jeho centrálny a jednoduchý dizajn je takisto príznačným estetickým prvkom telefónu HUAWEI Mate 20 Pro. Objavujte svet cez hľadáčik.

Skutočné majstrovské dielo

Prepracované majstrovské dielo z 3D skla s ladnými krivkami a zaoblenými tvarmi, ktoré spoločne splývajú v harmonický dizajn. Nádherné umelecké dielo pretavené do elegantného telefónu.

Zachyťte svetlo

Ako pocta nádherným farbám prírody, telefón HUAWEI Mate 20 Pro je k dispozícii v troch nezabudnuteľných farebných prevedeniach (Black, Twilight a Midnight Blue). Svetlo sa úchvatne odráža od zadnej strany telefónu vo farbe Midnight Blue, čím vytvára jedinečný trblietavý efekt s optickými vzormi. Vďaka špeciálnej štruktúre sa sklo nešýmka a nezostávajú na ňom odtlačky prstov.

Rovnováha v umení

Ako pri všetkých veľkých umeleckých dielach, aj krivky a funkcie telefónu HUAWEI Mate 20 Pro splývajú v harmonickej symetrii.Vďaka elegantnému dizajnu je telefón príjemný na pohľad a výborne sedí v ruke.

Svet je vaše ihrisko

V živote je stále čo objavovať. Bavte sa so svojim smartfónom HUAWEI Mate 20 Pro na pláži i v daždi. Vďaka odolnosti voči vode a prachu IP68 sa nemusíte báť rozliatej či striekajúcej vody, dokonca ani namočeniu telefónu.

Výkon
Najvýkonnejší a najinteligentnejší telefón v histórii

Prvý 7nm čipset pre mobilné zariadenia s umelou inteligenciou (AI) na svete
Popredná 7nm výrobná technológia Kirin 980 je zárukou priameho zvýšenia výkonu vďaka zlepšeniu rýchlosti a energetickej účinnosti.

Prispôsobením pokročilej a flexibilnej viacjadrovej architektúry CPU a GPU sa podarilo výrazne zvýšiť rýchlosť vykonávania úloh a celkovej prevádzky zariadenia. Jedna časť duálneho NPU ponúka obrovský výpočtový výkon umelej inteligencie a druhá sa zameriava na konkrétne úlohy s cieľom drasticky zvýšiť efektívnosť a celkovú skúsenosť používateľa.

Maximálna rýchlosť

HUAWEI Mate 20 Pro je prvý smartfón na svete, ktorý podporuje pripojenie LTE Cat.21 s maximálnou rýchlosťou sťahovania až 1,4 Gb/s a po pripojení do lokálnej WiFi siete dokonca až 1733 Mb/s. Užívajte si extrémne rýchle a bezproblémové pripojenie kedykoľvek a kdekoľvek.

Presné GPS

Telefón HUAWEI Mate 20 Pro simultánne využíva dve frekvencie L1 a L5, vďaka čomu vás dokáže do cieľa cesty navigovať presnejšie a rýchlejšie dokonca aj v centrách veľkých miest obkolesených mrakodrapmi alebo na obrovských diaľničných križovatkách.

Výkon batérie
Dlhšie, bezpečnejšie, rýchlejšie

Obrovská kapacita

Veľmi vysoký výkon batérie bol pre telefóny radu Mate vždy príznačný. Väčšia 4 200 mAh batéria s inteligentnejšou správou napájania riadenou umelou inteligenciou pokryje vaše každodenné potreby týkajúce sa práce aj zábavy.

Výkon, ktorému môžete dôverovať

40 W nabíjačka HUAWEI SuperCharge s certifikáciou inštitútu TÜV pre bezpečný rýchlonabíjací systém robí z telefónu HUAWEI Mate 20 Pro veľmi výkonného spoločníka. Už za 30 minút dokáže dobiť takmer vybitú batériu až na 70 %.

Odstrihnite sa

Vďaka 15 W bezdrôtovému rýchlemu nabíjaniu s certifikáciou inštitútu TÜV sa môžete tešiť na rýchle, bezproblémové a najmä bezpečné dobíjanie. Žiadny výstrelok, ale reálna budúcnosť.

Bezdrôtové reverzné dobíjanie

Kombinácia obrovskej výdrže batérie telefónu HUAWEI Mate 20 Pro a funkcie bezdrôtového reverzného dobíjania vám umožní zachrániť priateľov s vybitým telefónom. Keď si vyrazíte večer von, priatelia sa budú obzerať za vašim telefónom.

Trojitý fotoaparát Leica
Prebuďte svoju kreativitu

Nový trojitý fotoaparát Leica

Nový trojitý fotoaparát Leica využíva umelú inteligenciu a dokáže v každej fotografii zachytiť dramatickosť situácie, nádherné textúry, farby a detaily, ktoré vám vyrazia dych.

Ideálny do každej situácie: hlavný 40 MP RGB objektív dokáže zachytiť nádherné detaily aj na bežných fotografiách, 8 MP teleobjektív je zas vhodný na zábery z väčšej vzdialenosti a úplne nový 20 MP ultra širokouhlý objektív Leica je perfektný na prírodné scenérie a makrofotografie.

Rozšírte si obzory

Nedovoľte fotoaparátu, aby vás obmedzoval vo výhľade. Ultraširokouhlý objektív Leica vám umožní zachytiť až neuveriteľne širokú perspektívu dokonca aj v úzkom priestore.

Priblížte sa

Zachyťte také detaily a maličkosti, ktoré ste predtým jednoducho nedokázali. Ultraširokouhlý objektív Leica dokáže snímať zábery z nesmierne malej vzdialenosti už od 2,5 cm. Objavujte svet z novej perspektívy.

Rozpoznávanie scenérií pomocou umelej inteligencie

Rozšírená umelá inteligencia dokáže rozpoznať viac ako 1 500 scenérií a 25 kategórií a na každej fotografii rozsegmentovať rôzne objekty a scény. Farby, jas a kontrast sa nastavujú automaticky, presne a maximálne vyvážene, ako keby ste upravovali finálne fotografie.

Zachyťte krásu noci

Nočný režim telefónu HUAWEI Mate 20 Pro so stabilizáciou obrazu s podporou umelej inteligencie HUAWEI dokáže zachytiť neuveriteľne ostré fotografie dokonca aj pri slabom svetle a bez statívu. Nočný režim takisto dokáže vyvážiť scenérie s vysokým kontrastom a zachytiť nádherné fotografie v každej situácii.

Kinematografia s umelou inteligenciou
Natáčajte ako skutočný režisér

Biometrická technológia
Odhaľte možnosti, ktoré život ponúka

Odomknutie tváre s podporou 3D technológie
Obrovský pokrok v oblasti presnosti a bezpečnosti. Vďaka fotoaparátu s hĺbkovou 3D analýzou, ktorá dokáže spracovať viac ako 30 000 bodov, vás telefón HUAWEI Mate 20 Pro rýchlo a jednoducho rozpozná a odomkne sa za pol sekundy. Váš identifikátor tváre možno použiť aj na bezpečný prístup k súkromnej obrazovke s uzamknutými aplikáciami a osobnými údajmi.

Vdýchnite svojej hračke život

Naskenujte hračku fotoaparátom s hĺbkovou 3D analýzou a s pomocou umelej inteligencie vytvorte jej živý model. Môžete si ju nielen odfotiť, ale takisto ju môžete natočiť v pohybe, ako napríklad tancuje na vašom stole. Užite si interaktívnu zábavu a so svojimi výtvormi sa môžete pochváliť aj priateľom.

Ukážte svoju zábavnú tvár

Prejavte svoje emócie čo najpresnejšie pomocou rozkošných živých 3D emotikonov. Skúste tiež do obrázku niekoho tváre vložiť svoju mimiku. Podeľte sa hoci o takéto jednoduché veci s priateľmi a dobre sa spolu zasmejte.

Snímač odtlačkov prstov v displeji

Vďaka ergonomickému dizajnu a technológii dynamického snímania tlaku vám stačí položiť prst na obrazovku a telefón sa okamžite bezpečne odomkne.

EMUI
Nechajte prírodu preniknúť do svojho života

Otvorte sa skutočnému životu

Objavujte tajomstvá prírody, ktoré sa odrážajú v novom rozhraní EMUI 9.0. Zjednodušte si rozhranie a spôsob interakcie, aby vám ponúkali pokročilú a komfortnú mobilnú skúsenosť, ktorú si môžete preniesť do svojho reálneho života.

Bezdrôtové premietanie

Zabudnite na káble. Telefón HUAWEI Mate 20 Pro umožňuje okamžite premietať prezentácie, hry alebo video na väčšiu obrazovku9 a zdieľanie sa vďaka tomu zmení na zábavu. V počítačovom režime máte aj naďalej možnosť odosielať správy alebo telefonovať a vaša bezpečnosť zostane zachovaná.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HUAWEI Mate 20 Pro Single SIM čierna (LYA-L09) (478.90 €) na www.alza.sk
100%

2 recenzie produktu

100% pomer ceny a kvality
20% kvalita návodu
80% dizajn,vzhľad
100% kvalita fotografie
100% množstvo funkcií
100% výdrž batérie
100% jednoduchosť ovládania
100% čitateľnosť displeja
80% kvalita videa
recenzia
miso 06.09.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Silny high-end android smartphone s vyhovujucimi vlastnostami - co do vzhladu aj funkcnosti - za velmi dobru cenu pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Pomerne slabe zabezpecenie proti znehodnoteniu investicie - t.j. smartphone je pomerne krehky a velmi lahko moze dojst k jeho znehodnoteniu, hlavne pri pade - co by sa teda ziadalo je vacsi doraz na odolnost produktu (kvitujem jeho vodeodolnost, ale to nestaci) - chcelo by to odolnejsi material (napr. co najlepsi corning gorilla glass) ako aj vhodnu ponuku ucinnych ochrannych prvkov (napr. prakticky a esteticky dobre rieseny ochranny obal)...

Jeden z najlepsich high-end android smartphonov dostupnych na trhu

recenzia
Petra 10.04.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
zatiaľ funguje úerfekte, fotoaparát skvelý, treba naštudova´t všetky funkcie, ktoré telefón ponuka pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
nič zatiaľ

Huawei mate 20 pro je skvelý telefón ešte skvelejší fotoaparát

recenzia
Peter Macko 27.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer cena/výkon pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
nemožnosť pripojiť sa k pc cez pc suite

veľmi kvalitný za rozumnú cenu

recenzia
Gina 11.10.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
super rýchly a dizajnovo pekný mobil s naj foťakom

super

recenzia
Maja 24.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Veľmi pekný, výdrž batérie super, dostatočná pamäť. pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

recenzia
Tomáš 20.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Jeden z top mobilov pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa

Tovar za rozumnú cenu

recenzia
Stefan 31.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Fotky pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, kvalita fotografie, množstvo funkcií, výdrž batérie, jednoduchosť ovládania, čitateľnosť displeja, kvalita videa
negativa
Jemnosť kvalita návodu

Prekročil očakávania

recenzia
Ivan 31.08.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Pomer vykon/cena pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad, množstvo funkcií, výdrž batérie, čitateľnosť displeja