Nafukovačka MONDO 16347 Spiderman nafukovacie lehátko 170x68 cm

MONDO 16347 Spiderman nafukovacie lehátko 170x68 cm
Nafukovačka MONDO 16347 Spiderman nafukovacie lehátko 170x68 cm
it

Mondo detské nafukovacie ležadlo Spiderman od talianskeho výrobcu pre chlapcov od 3 rokov je v peknej červeno-žltej farbe s obrázkom známej komixovej postavičky Spiderman. Nafukovacie ležadlo s dĺžkou 183 cm s a ľahko nafúkne, dieťa si ľahne buď na chrbát a môže sa len tak plaviť, alebo na brucho a môže sa ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov MON16347
    8001011163472

Mondo detské nafukovacie ležadlo Spiderman od talianskeho výrobcu pre chlapcov od 3 rokov je v peknej červeno-žltej farbe s obrázkom známej komixovej postavičky Spiderman. Nafukovacie ležadlo s dĺžkou 183 cm sa ľahko nafúkne, dieťa si ľahne buď na chrbát a môže sa len tak plaviť, alebo na brucho a môže sa učiť plávať. Nafukovací matrac dieťa udrží na hladine. Rozmery nafukovačky pre deti sú 183*75 cm. S detským ležadlom do vody si deti naplno užijú pobyt v bazéne a kdekoľvek, kde sa môžu čľapotať a učiť plávať, a zároveň majú istotu nafukovačky poruke.

Detské ležadlo do vody vyrobené v Taliansku je veľmi vhodnou výbavou pre zábavu detí vo vode. Hračka k vode sa jednoducho nafúkne a rovnako sa aj ľahko sfúkne a v prípade potreby ľahko uchová alebo prenesie, k čomu dopomáha aj mizivá váha. Pri plávaní a hraní sa vo vode dieťa zlepšuje svoju rovnováhu a fyzickú kondíciu. Ležadlo do vody pre deti je vyrobená talianskym výrobcom Mondo, ktorý sa špecializuje na výrobu plastových a gumených hračiek. Európska kvalita a pevný a odolný gumený materiál sú zárukou dlhodobej spoľahlivosti.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MONDO nafukovacie ležadlo Spiderman 16347 červené (8.99 €) na www.mackoviahracky.sk