Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie náušnice adanito ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk ✅ Adanito a iné
Filtre:
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1

Strieborné náušnice sú zdobené oranžovým syntetickým opálom. Priemer opálové guličky je 5 mm. Náušnice sa zapínajú na puzety.

top 2

Zlaté náušnice kruhy sú vyrobené zo žltého zlata. Šírka náušnice je 1,5 mm.

top 3

Strieborné náušnice guličky sú zdobené modrým syntetickým opálom. Priemer opálové guličky je 6 mm. Náušnice majú klasické zapínanie na patent.

top 4

Strieborné náušnice sú zdobené modrým syntetickým opálom. Priemer náušnice je 5 mm. Náušnice sa zapínajú na puzety.

top 5

Strieborné náušnice sú zdobené modrým syntetickým opálom. Priemer opálové guličky je 6 mm. Náušnice sa zapínajú na puzety.

top 6
Zirkón

Zlaté náušnice sú vyrobené zo žltého zlata, sú zdobené čeveným kameňom a drobnými čírymi zirkónmi. Rozmery kameňa sú 3x5 mm. Šírka náušnice je 6 mm a výška je 15 mm. Náušnice majú klasické ...

top 7

Zlaté náušnice krúžky sú vyrobené v kombinácii bieleho a žltého zlata. Šírka náušnice 2 mm.

top 8
Zirkón

Strieborné náušnice sú zdobené modrým opálom s priemerom 7 mm a čírymi zirkónmi. Šírka náušnice je 11 mm a výška je 17 mm. Náušnice majú klasické patentové zapínanie.

top 9
Zirkón

Strieborné náušnice čierne guličky s jedným čírym zirkónom majú výšku 20 mm. Priemer čierne guličky je 12 mm a priemer zirkónu je 3 mm. Náušnice majú klasické zapínanie na klapku.

top 10

Strieborné náušnice s imitáciou perly (sivé guličky) majú priemer 12 mm. Výška náušnice je 18 mm. Náušnice majú klasické zapínanie na patent.

top 11

Strieborné náušnice sú zdobené zeleným austrálskym syntetickým opálom. Priemer opálové guličky je 5 mm. Náušnice sa zapínajú na puzety.

top 12

Zlatá náušnice krúžok je vyrobená zo žltého zlata. Šírka náušnice je 1,3 mm.

top 13
Detské Zirkón

Zlaté detské náušnice Cutie srdiečka sú vyrobené zo žltého zlata. Náušnice sú zdobené čírymi a modrými zirkónmi. Šírka náušnice je 7 mm a výška je 13 mm. Náušnice majú predné patentové ...

top 14

Zlaté náušnice motýle sú vyrobené zo žltého zlata. Priemer náušnice je 7 mm. Náušnice sa zapínajú na puzety.

top 15

Zlaté visiace briliantové náušnice sú vyrobené zo 14kt bieleho zlata a sú vysadené dvanástich prírodnými diamantmi s priemerom 1,25 mm (12 x 1,25 mm) a jedným drahým kameňom ametystom krásnej ...

top 16
Detské Zirkón

Zlaté detské náušnice Cutie v tvare kačičky sú vyrobené z bieleho zlata. Náušnice sú zdobené čírym zirkónom. Šírka náušnice je 7 mm a výška náušnice je 14 mm. Náušnice majú predné patentové ...

top 17
Opál

Zlaté opálové náušnice sú vyrobené zo žltého zlata a sú zdobené syntetickým bielym opál. Šírka náušnice je 8 mm a výška je 16 mm. Náušnice majú klasické zapínanie na patent.

top 18
Zirkón

Náušnice krúžky sú vyrobené z ružového zlata a sú zdobené čírymi zirkónmi. Šírka náušnice je 3 mm a vonkajší priemer náušnice je 14 mm.