VANISH Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 500 ml

VANISH Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 500 ml
4x
VANISH Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 500 ml
  • VANISH Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 500 ml
  • VANISH Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 500 ml
it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish In-Wash predstavuje rýchly a účinný spôsob udržiavania odevov aj iných látok čistých a zároveň zachovania ich sviežej vône. Pôsobí nebiologicky a veľmi silno na škvrny, na ktoré niektoré pracie prostriedky nemusia stačiť, uvoľňuje špinu a nečistoty hneď na prvýkrát, dokonca aj pri ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5997321747880
Tekutý odstraňovač škvŕn Vanish In-Wash predstavuje rýchly a účinný spôsob udržiavania odevov aj iných látok čistých a zároveň zachovania ich sviežej vône. Pôsobí nebiologicky a veľmi silno na škvrny, na ktoré niektoré pracie prostriedky nemusia stačiť, uvoľňuje špinu a nečistoty hneď na prvýkrát, dokonca aj pri nízkych teplotách.
Táto praktická fľaša sa ľahko prenáša, takže tekutý Vanish In-Wash je vhodný na použitie spoločne s bežným pracím práškom alebo gélom. A pretože je rovnako efektívny pri použití na hodváb, vlnu a farebné prádlo, môžete si byť istí, že bielizeň celej rodiny bude vždy úplne čistá a voňavá hneď na prvýkrát. Tekutý Vanish In-Wash sa veľmi ľahko používa a odstraňuje škvrny od čokolády i kávy, ale poradí si aj s dlho zaschnutými škvrnami od trávy, blata a krvi.
Použitie:
Na každodenné škvrny nalejte 100 ml prostriedku na prací prášok do priehradky zásobníka alebo priamo do bubna práčky a okamžite spustite cyklus prania. V prípade odolnejších škvŕn možno tekutý prostriedok Vanish použiť aj na predčistenie odevov: stačí naliať 5 ml prostriedku Vanish na škvrnu, nechať ho pôsobiť až 5 minút a zabezpečiť, aby na látke nezaschol - a potom časť odevu či látky vyprať bežným spôsobom. Mastnota na lakťoch - vyriešená.
UPOZORNENIE:
Pri požití zdraviu škodlivé. Dráždi pokožku. Riziko vážneho poškodenia zraku. Rady ohľadne bezpečného používania a prvej pomoci: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na chladnom mieste. Obal udržujte v suchom stave. Po kontakte s pokožkou okamžite opláchnite veľkým množstvom vody. Zabráňte kontaktu s pokožkou a očami. Pri zasiahnutí očí okamžite dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VANISH Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 500 ml (3.55 €) na www.demro.sk
VANISH Oxi Action Tekutý odstraňovač škvŕn 500 ml (4.19 €) na bugy.sk