Operačný systém Microsoft Windows 11 Home , SK , USB FPP HAJ-00100

Microsoft Windows 11 Home , SK , USB FPP HAJ-00100
Operačný systém Microsoft Windows 11 Home , SK , USB FPP HAJ-00100
it

Microsoft Windows 11 v modernom kabáte Predstavujeme úplne jedinečný systém v úplne unikátnom prevleku. Microsoft Windows 11 zaujmú modernejším dizajnom ako u ktoréhokoľvek svojho predchodcu. Prináša plno noviniek - intuitívnejšie prostredie, lepšiu prácu s oknami, svižnejší chod systému aj podporu aplikácií z ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 889842965773
    HAJ-00100

Microsoft Windows 11 v modernom kabáte

Predstavujeme úplne jedinečný systém v úplne unikátnom prevleku. Microsoft Windows 11 zaujmú modernejším dizajnom ako u ktoréhokoľvek svojho predchodcu. Prináša plno noviniek - intuitívnejšie prostredie, lepšiu prácu s oknami, svižnejší chod systému aj podporu aplikácií z operačného systému Android.

Novinky a prednosti systému

Nové umiestnenie ponuky Štart
Intenzívny multitasking pomocou intuitívnych nástrojov
Vylepšené pripojenie s Microsoft Teams
Rad dostupných widgetov
Unikátne ovládanie pre väčšinu platforiem

Úplne nová perspektíva

Systém prináša kreatívny priestor na sledovanie a prácu s aplikáciami. Novinkou je určite prepracovaná ponuka Štart, respektíve jej umiestnenie. Windows 11 sú perfektným miestom, kde sa môžete vyjadriť, myslieť a tvoriť prirodzeným spôsobom. Nájdete nové spôsoby prepojenia s ľuďmi, novinkami, hrami a jedinečným obsahom.

Buďte maximálne produktívni

Pomocou ľahko dostupných nástrojov môžete otvoriť všetky obľúbené aplikácie a preniknúť do multitaskingu. Vyskúšajte prichytávacie rozvrhnutie plochy a nové intuitívne prostredie pre opätovné uchytenie.

Spravujte svoj obsah

S funkciou Microsoft Edge a celým radom dostupných widgetov budete mať novinky a informácie na dosah. V obchode Microsoft Store si budete môcť nájsť aplikácie, hry a ďalšiu zábavu, ktorá pre vás bude mať význam.

Predplatné s Game Pass

Systém je teraz ešte lepšie pripravený na novú úroveň hrania. Pokiaľ si predplatíte Xbox Game Pass, získate prístup k viac ako 100 kvalitne spracovaným hrám. (Členstvo je nutné zakúpiť samostatne.)

Široká paleta kompatibilných zariadení pre každého

Windows 11 sú teraz dostupné na najrôznejších zariadeniach, prinášajúcich inovácie v oblasti dotykového ovládania, ovládania hlasom a pomocou dotykového pera.

Kľúčové vlastnosti

Operačný systém Microsoft Windows 11 Home SK je v slovenskom jazyku a v 64-bitovej verzii. Jedná sa o verziu na USB Flash disku, licencia je prenosná na iné zariadenia.

Požiadavky na systém pre inštaláciu Windows: 1 GHz a rýchlejší procesor s 2 a viac jadrami pre 64bit architektúru, alebo SoC procesor, 4 GB RAM, 64 GB miesta na disku, grafická karta s podporou DirectX 12 a novšia, minimálne rozlíšenie obrazu 720p s veľkosťou 9" a viac, internetové pripojenie.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MICROSOFT Windows 11 Home 64Bit Slovak USB FPP HAJ-00100 (139.00 €) na www.tpd.sk
MICROSOFT WIN HOME FPP 11 64-bit Slovak USB HAJ-00100 (119.87 €) na www.compy.sk
MICROSOFT Windows 11 Home, 64-bit Slovak, USB, FPP HAJ-00100 (119.90 €) na datacomp.sk
MICROSOFT WIN HOME FPP 11 64-bit Slovak USB (124.62 €) na www.mercateo.sk
MICROSOFT Windows 11 Home, SK, USB (FPP) (HAJ-00100) (141.90 €) na www.alza.sk