CREED Original Santal parfumovaná voda - Tester , 120 ml , unisex

CREED Original Santal parfumovaná voda - Tester , 120 ml , unisex
CREED Original Santal parfumovaná voda - Tester , 120 ml , unisex
it

Original Santal je orientálna aromatická vôňa pre ženy a mužov unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ... čítať viac

3 varianty

Original Santal je orientálna aromatická vôňa pre ženy a mužov unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Parfémovaná voda Creed Original Santal ponúka bohatú vôňu inšpirovanú vznešenou a duchovnou nádherou Indie.

Moderná parfémovaná voda Creed Original Santal, v ktorej sa stretávajú spirituálne krásy exotickej Indie, je spoločným dielom Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov a Erwina Creeda zo siedmej generácie. Vonná kompozícia majstrovsky kombinuje esenciu dreva indických santalových stromov s ďalšími čistými prvkami známymi pre svoju ušľachtilo nádhernú vôňu, duchovnú silu a upokojujúcu moc.

Creed Original Santal sa v hlave otvára akordmi koriandra, borievok, škorice a santalového dreva. V srdci zavonia rozmarín, zázvor, levanduľa a horký pomarančovník a základ pozostáva z tónov tonka bôbov a vanilky. Celková aróma parfémovanej vody Original Santal úchvatne spája aromatické, drevité a svieže a hrejivo korenisté stránky s ľahkou balzamovosťou a horko-sladkým zmyselným dotykom škorice. Červená ako rubíny, parfémovaná voda Creed Original Santal pomáha svojmu nositeľovi dosiahnuť vnútorný pokoj.

Bohatá, upokojujúca a duchovným charakterom nabitá parfémovaná voda Creed Original Santal sa hodí pre celoroční nosenie cez deň i navečer. Navždy si získa srdce žien a mužov, ktorí majú radi orientálne aromatické vône. Svojho nositeľa vždy zahalí do bohatej exotickej arómy a pomôže mu zvládnuť i ten najnáročnejší deň. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto dokáže oceniť skutočnú kvalitu založenú na mnohoročnej tradícii.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Okúzľujúci flakón Original Santal v rubínovej farbe prechádzajúci do čistej čírosti dokonale vizuálne stvárňuje svoj vonný obsah. Vyskúšajte parfémovanú vodu od výnimočnej dynastickej značky so slávnou históriou a zamilujte sa do nádhernej bohatej orientálnej vône, ktorá vám prináša duchovnú silu z ďalekej Indie.

Creed Original Santal - bohatá orientálna vôňa plná pokojnej sily a duchovného charakteru.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CREED Original Santal Parfémovaná voda - Tester, 120 ml, unisex (230.40 €) na www.koku.sk

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 3508445606414