LAMBORGHINI Prestigio

LAMBORGHINI Prestigio, 75 ml, Toaletná voda
3x
LAMBORGHINI Prestigio, 75 ml, Toaletná voda
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Tonino Lamborghini Prestigio je orientálne drevitá vôňa pre muža. Uchváti vás svojou počiatočnou sviežosťou šťavnatého ovocia, ktorá je dokreslená delikátnym korením a ľahkými kvetinovými tónmi. Pokiaľ túžite po parfume, ktorý by jemne podtrhol vašu mužnosť, vyskúšajte moderné Prestigio. Táto charizmatická vôňa je ... čítať viac

4 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 810876037013
    7775562281404

Tonino Lamborghini Prestigio je orientálne drevitá vôňa pre muža. Uchváti vás svojou počiatočnou sviežosťou šťavnatého ovocia, ktorá je dokreslená delikátnym korením a ľahkými kvetinovými tónmi. Pokiaľ túžite po parfume, ktorý by jemne podtrhol vašu mužnosť, vyskúšajte moderné Prestigio. Táto charizmatická vôňa je originálom z rady od Tonina Lamborghini. V zlato kovovom obale s motívom býka sa ukrýva elegantný flakón naplnený medovým nektárom sily a energie. Staňte sa šarmantným mužom, ktorého výrazne opojná vôňa k sebe priláka všetku pozornosť!

Svieže citrusy, sladký ananas, amalfi a muškátový oriešok tvorí hlavu parfumu. Nežné tóny vanilky len dokonale dokresľujú omamnú vôňu, ktorú ucítite v úvode. V srdci sú zastúpené kvetiny v podaní fialky a kvetov pomarančovníku, ktorým dodáva iskru ambra a škorica. V závere vás čaká nekonečné opájanie sa zmyselným akordom pižma, fazule tonka a suchého cédrového dreva.

Geniálny módny tvorca, Tonino Lamborghini, navrhuje už mnoho rokov luxusné hodinky a rôzne doplnky inšpirované prestížnou značkou automobilov. Ku každému správnemu mužovi patrí tiež odpovedajúca vôňa. Preto Tonino Lamborghini začal tvoriť i vydarené parfumy. Tie sa vyznačujú originalitou, nábojom sily a energie i nutnou dávkou elegancie a prestíže. Typickú kompozíciou spomínaných vlastností tvorí i vôňa Tonino Lamborghini Prestigio. Jedná sa o výrazný orientálny mix ovocia, kvetín, korenia a dreva, ktorý dokonale padne sebavedomému mužovi. Ak chcete urobiť dojem a získať všetku pozornosť okolia, oblečte si luxus značky Tonino Lamborghini!


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

LAMBORGHINI Prestigio 75 ml toaletná voda pre mužov (15.71 €) na www.parfemy-elnino.sk
LAMBORGHINI Prestigio, Toaletná voda pre pánov, 75 ml, (11.14 €) na www.inparfemy.sk
LAMBORGHINI Prestigio toaletná voda 75 ml pre mužov (15.90 €) na www.parfumcity.cz
LAMBORGHINI Prestigio toaletní voda 75 ml pro muže (15.85 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
LAMBORGHINI Prestigio toaletní voda 75 ml pro muže (15.90 €) na www.europarfemy.cz