MARC JACOBS Perfect

MARC JACOBS Perfect 30 ml parfumovaná voda pre ženy
4x
MARC JACOBS Perfect 30 ml parfumovaná voda pre ženy
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Marc Jacobs Perfect, parfumovaná voda dámska 30 ml Predstavujeme vám Perfect Marc Jacobs, hravú a nečakanú novú vôňu od Marc Jacobs Fragrances. Vznikla ako oslava optimizmu a sebaprijatia. Celkovo je inšpirovaná hlavne známou mantrou samotného Marca Jacobsa. "Som perfektný taký, aký som". Toto motto je pre neho také ... čítať viac

3 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 3616302777228
Marc Jacobs Perfect, parfumovaná voda dámska 30 ml
Predstavujeme vám Perfect Marc Jacobs, hravú a nečakanú novú vôňu od Marc Jacobs Fragrances. Vznikla ako oslava optimizmu a sebaprijatia. Celkovo je inšpirovaná hlavne známou mantrou samotného Marca Jacobsa. "Som perfektný taký, aký som". Toto motto je pre neho také dôležité a vystihujúce, že si ho pripomína tetovaním "perfect na svojom zápästí.
"Nechal som si ho vytetovať, aby mi pripomínalo zakaždým keď sa pozriem do zrkadla s pochybnosťami o sebe, že nie je potrebné byť iný, lepší, lebo práve taký, aký som, som perfektný." - Marc Jacobs
Rovnako ako jeho tetovanie, aj Perfect Marc Jacobs odhaľuje a vyjadruje svoje vnútorné ja. Je to pestrofarebný príbeh plný kontrastov, ktorý tak verne korešponduje s celkovým štýlom Marca Jacobsa nech sa to týka kampane, flakónu alebo samotnej vône.
Moderná a ženská, taká je nová vôňa Perfect Marc Jacobs. Je to príjemná kvetinová vôňa, ktorú si iste ihneď zamilujete. Zrodila sa pod rukami parfuméra Domitille Michalon-Bertiera zo slávneho parfumérského domu IFF. Jedná sa o nekonvenčnú ale hormonickú symbiózu sviežich kvetinových a upokojujúcich jemných akordov. Otvára sa šťavnatými tónmi rebarbory a sviežeho narcisu, ktorý sa postupne rozvinie do upokojujúceho srdca vône, tvoreného mandľovým mliekom. V základe vône môžeme najskôr cítiť cédrové drevo a kašmír, ktoré nám otvárajú dvere do náručia príjemného finiša.
Hlava: rebarbora, narcis
Srdce: mandľa
Základ: kašmír, céder
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MARC JACOBS Perfect 30 ml parfumovaná voda pre ženy (46.50 €) na www.parfemy-elnino.sk
MARC JACOBS Perfect parfémovaná voda 30 ml pro ženy (49.57 €) na www.europarfemy.cz
MARC JACOBS Perfect parfumovaná voda 30 ml pre ženy (49.81 €) na www.parfumcity.cz
MARC JACOBS Perfect parfémovaná voda 30 ml pro ženy (49.55 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
MARC JACOBS Perfect, parfumovaná voda dámska 30 ml, 30 ml (77.50 €) na bugy.sk