Parfém MEXX City Breeze For Him, 50 ml, Toaletná voda - Tester

MEXX City Breeze For Him, 50 ml, Toaletná voda - Tester
Parfém MEXX City Breeze For Him, 50 ml, Toaletná voda - Tester
it

Značka Mexx vznikla v 70. rokoch 20. storočia, kedy návrhár Rattan Chadha začal predávať vlastné módne kolekcie. Názov Mexx vznikol spojením dvoch značiek, Moustache (pre mužov) a Emmanuelle (pre ženy). Výraz „XX“ symbolizuje dva bozky. Dnes sú výrobky Mexx dostupné vo viac ako 55 krajinách sveta. Okrem oblečenia a ... čítať viac

2 varianty

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:
Varianty MEXX City Breeze Men
1, MEXX City Breeze for Him, toaletná voda 30 ml zobraziť
2, MEXX City Breeze For Him, 50 ml, Toaletná voda - Tester zobraziť

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 8005610291451

Značka Mexx vznikla v 70. rokoch 20. storočia, kedy návrhár Rattan Chadha začal predávať vlastné módne kolekcie. Názov Mexx vznikol spojením dvoch značiek, Moustache (pre mužov) a Emmanuelle (pre ženy). Výraz „XX“ symbolizuje dva bozky. Dnes sú výrobky Mexx dostupné vo viac ako 55 krajinách sveta.

Okrem oblečenia a kvalitnej kozmetiky dodáva na trh tiež vône. Parfumy Mexx čerpajú inšpiráciu z ruchu veľkomiest, ktoré nikdy nespia. Mexx na ich tvorbe spolupracuje s úspešnými parfumérmi, ako je Benoist Lapouza či Nathalie Lorson. Vône Mexx sú veľmi svieže, živé a vyžarujú mladícku energiu.

Mexx má v portfóliu toaletné a parfumované vody, sprchové gély, telové mlieka, vody po holení a iné produkty starostlivosti o telo. Značka Mexx isto zaujme všetkých, ktorí sú športovo založení, chcú žiť svoje životy naplno a vedia sa baviť.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MEXX City Breeze For Him, 50 ml, Toaletná voda - Tester (12.95 €) na onlineparfum.sk