TOUS More Pink toaletná voda dámska 30 ml,

TOUS More Pink toaletná voda dámska 30 ml,
TOUS More Pink toaletná voda dámska 30 ml,
it

Tous More More Pink toaletná voda dámska 30 ml Nová vôňa TOUS More More Pink vyjadruje silu ružovej ako farby životného štýlu v podobe novej toaletnej vody venovanej len tým najodvážnejším ženám! Ružové korenie sa v celej svojej pestrosti spája so žiarivým bergamotom. Túto kombináciu zahaľujú tóny hrušky. Žiarivá ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Vyhotovenie

  • nie
    Tester
  • nie
    Vzorka vône

Ostatné

  • Kódy predajcov 8436603331302
Tous More More Pink toaletná voda dámska 30 ml
Nová vôňa TOUS More More Pink vyjadruje silu ružovej ako farby životného štýlu v podobe novej toaletnej vody venovanej len tým najodvážnejším ženám!
Ružové korenie sa v celej svojej pestrosti spája so žiarivým bergamotom. Túto kombináciu zahaľujú tóny hrušky. Žiarivá energia vône je venovaná vitálnej a pozitívnej žene.
Buket ružových orchideí doplnený kosatcom formuje kvetinové a výnimočne ženské srdce vône. Exotický dotyk ružovej guávy dodáva srdcu príťažlivý kontrast. Tóny srdca odhaľujú jagavý svet: ten, do ktorého môže žena vstúpiť len s týmto neodolateľným elixírom.
V závere sa objavuje ružové pižmo sprevádzané zmyselným dotykom hnedého cukru. Molekula Cetalox svojou hrejivosťou obohacuje základ o ambrovú stopu. Výsledkom je sexy a zmyselná, návyková vôňa.
Hlava: hruška, ružové korenie, bergamot
Srdce: guáva, orchidea
Základ: hnedý cukor, pižmo, ambra
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TOUS More More Pink toaletná voda dámska 30 ml, 30 ml (40.00 €) na bugy.sk