FERPLAST Dream 100 lehátko pro psy

FERPLAST Dream 100 lehátko pro psy
FERPLAST Dream 100 lehátko pro psy
it

Pevný hliníkový rám pre odolnosť a udržateľnosť - Skladacie nohy pre izoláciu od zeme a ľahkú prenositeľnosť - Možnosť dokúpenia náhradných dielov zvyšuje užívateľský komfort


Skladacie ležadlo Dream predstavuje ideálne miesto na odpočinok pre vaše domáce zvieratá. S jeho pevným a odolným prevedením garantuje pohodlný a bezpečný spánok pre vášho chlpatého kamaráta. Vonkajšia časť ležadla je pokrytá hrubým plášťom, ktorý zabezpečuje vysokú mieru pohodlia a dlhú životnosť. Hliníkový rám zase pridáva na odolnosti a zároveň udržiava lehkú váhu produktu, čo facilituje jeho prenášanie.

Ležadlo Dream je navyše vybavené skladacími nohami, ktoré ho efektívne izolujú od chladnej alebo vlhkej zeme a poskytujú vhodnú výšku pre ľahké vstávanie vašich zvierat. Navyše vďaka svojej skladacej konštrukcii sa ležadlo pohodlne dá prenášať a skladovať, čo ho robí skvelou voľbou pre cestovanie so zvieraťom.

V prípade potreby je tiež možné dokúpiť náhradné diely, ako sú kryty a elastické šnúry, no je dôležité poznamenať, že tieto nie sú súčasťou pôvodného balenia. Rozmery tohto kvalitného pelechu sú šírka 63 cm x dĺžka 105 cm x výška 18 cm, čo zdôrazňuje jeho priestrannosť.

Prednosti produktu:

  • Pevný hliníkový rám poskytuje odolnosť a dlhodobú udržateľnosť
  • Skladacie nohy zabezpečujú izoláciu od zeme a ľahkú prenositeľnosť
  • Možnosť dokúpenia náhradných dielov, ako sú kryty a elastické šnúry, zvyšuje užívateľský komfort
  • Rozmery ležadla zabezpečujú dostatočný priestor pre pohodlie vašich zvierat
  • Ideálne pre použitie v garáži, na verande, v izbe, alebo na cestách s vašim miláčikom - vysoká flexibilita využitia.

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 01407
    8010690030876
    801523