REDANT Pelech pre psa Classic Ružový M

REDANT Pelech pre psa Classic Ružový M
REDANT Pelech pre psa Classic Ružový M
it

Red Ant Pelech pre psa Classic Ružový M Edícia Classic svojími jednoduchými tvarmi a farbami zapadne do každej domácnosti. Svojou eleganciou dodá vášmu miláčikovi pocit dôležitosti a bezpečia. Pelechy RedAnt sú kombináciou niekoľko dôležitých funkcií : sú vyrobené z veľmi kvalitných, funkčných textílií, pre ktoré je ... čítať viac


Red Ant Pelech pre psa Classic Ružový M

Edícia Classic svojími jednoduchými tvarmi a farbami zapadne do každej domácnosti. Svojou eleganciou dodá vášmu miláčikovi pocit dôležitosti a bezpečia.

Pelechy RedAnt sú kombináciou niekoľko dôležitých funkcií : sú vyrobené z veľmi kvalitných, funkčných textílií, pre ktoré je charakteristická zvýšená odolnosť, trvácnosť a jednoduchosť v údržbe. Zároveň poskytujú vaším miláčikom maximálny komfort počas spánku alebo odpočinku.

Skladá sa zo štyroch obvodových vankúšov, ktoré je možné jednoducho vybrať a pelech hodiť do práčky. Mäkké vyplnené dno tvorí jedinečnú izoláciu proti chladu z podlahy.

Pelech je obojstranný, preto ak je dno pelieška príliš ufúľané a nie je čas ho vyčistiť, pelech jednoducho obrátite dole dnom a váš psík ho môže ešte nejaký čas využívať :)

Keďže je pelech pre vášho psíka alebo mačičku súčasťou interiéru, spĺňa funkciu dizajnového doplnku. Naše pelechy sú farebné a moderné.

Nižšie nájdete podrobné informácie o rozmerových a farebných variantoch našich pelechov, ktoré vám pomôžu vybrať ten správny model pre svojho štvornohého priateľa.

- ručná výroba

- slovenský výrobok

- vysoko odolný materiál

- vodeodpudivý materiál

- ľahké čistenie

- možnosť prať v pračke

Veľkosti:

Pri výbere veľkosti pelechu odporúčame premerať vášho psíka a zároveň je nutné brať do úvahy aj spôsob ležania vášho psíka (psík zvyčajne prispôsobí spôsob ležania rozmerom

 Vnútorné rozmery vonkajšie rozmery

S 28x23 cm 52x42 cm

M 48x43 cm 72x62 cm

L 68x63 cm 92x82 cm

XL 88x78 cm 112x102 cm


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

REDANT Pelech pre psa Classic Ružový M (77.90 €) na www.zverky.sk

Všeobecné parametre

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 8586023511393