FIELDMANN FZV 2003-E

70% 2 recenzie

FIELDMANN FDV 2003-E Elektrický vertikutátor 50002072 Elektrický vertikutátor vhodný pre väčšinu stredne veľkých trávnikov Motor: ELEKTROMOTOR Príkon: 1500 W Pracovný záber: 32 cm 2 výmenné válce- vertikutačný a prevzdušňovacie Rozsah nastavenia: -12 až +4 mm, 4 pozície Vertikutačný valec: 20 nožov Prevzdušňovací ... čítať viac


Radenie:
91 % - 10699 recenzií Odporúčaný zákazníkmi 94.90 € Do obchodu itsk.sk
www.itsk.sk email: itsk@itsk.sk tel.: +421 37 6503 908
FIELDMANN FZV 2003-E ele. vertikutátor
Elektrický vertikutátor Príkon: 1 500 W Pracovný záber: 32 cm 2 výmenné valce - vertikutačný a prevzdušňovací Rozsah nastavenia -12 až +4 mm 4 pozície nastavenia výšky Vertikutačný valec: 20 nožov Prevzdušňovací valec: 16 pružín Látkový zberný kôš s objemom 40 litrov Hmotnosť: 8,5 kg Doporučená viac..
Do obchodu itsk.sk
FIELDMANN FZV 2003-E popis a parametre
FIELDMANN FDV 2003-E Elektrický vertikutátor 50002072
Elektrický vertikutátor vhodný pre väčšinu stredne veľkých trávnikov
Motor: ELEKTROMOTOR
Príkon: 1500 W
Pracovný záber: 32 cm
2 výmenné válce- vertikutačný a prevzdušňovacie
Rozsah nastavenia: -12 až +4 mm, 4 pozície
Vertikutačný valec: 20 nožov
Prevzdušňovací valec: 16 pružín
Látkový kôš s objemom 40 l
Odporúčaná pracovná plocha: 800 m2
Hmotnosť: 8,5 kg
Záhradný vertikutátor s výborným pomerom výkonu a ceny. Pracovný záber predstavuje 32 cm. Štandardnou výbavou sú dva valce - vertikutačný s 20 nožmi a prevzdušňovacie s 16 pružinami. Výmena valcov je veľmi jednoduchá. Nastavenie hĺbky práce možno vykonať v 4-tich krokoch, a to v závislosti na opotrebenie nožov či pružín. Súčasťou vertikutátora je aj látkový kôš s objemom 40 l. Pre efektívne skladovanie je možné sklopiť rukoväť. Odporúčaná pracovná plocha 800 m2
elektrický vertikutátor
Čo je to vertikutácia?
Proces, ktorý zbavuje trávnik starých zvyškov posekanej trávy a machu. Proces, ktorý zvyšuje prívod svetla, cirkuláciu vzduchu, rýchlosť priesaku vody a živín ku koreňom trávy.
Prečo a kedy vertikutovať?
Počas celého roka čelí trávnik rôznym záťažiam a jeho pravidelným užívaním dochádza ku zhusťovanie povrchu. Tvorí sa v ňom trávnu plsť, ktorá trávnik upcháva, ku koreňom nepreniká vlaha, živiny ani svetlo. Aby sme docielili výstavného trávnika, je nutné vykonávať vertikutácii aspoň dvakrát do roka (jar, jeseň). Dôležitá je najmä jarné obnova, kedy je potrebné, aby trávnik po náročnej zime rýchlo regeneroval.
Zásady správnej vertikutácie
Vertikutácia sa vykonáva maximálne do hĺbky 3 mm. Pri nastavení väčšej hĺbky hrozí poškodenie trávniku. Pred vertikutáciou nezabudnite trávnik pokosiť, po nej je vhodné dosiať holé miesta, ktoré môžu týmto procesom vzniknúť, a trávnik pohnojiť.
O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.
Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.
Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.
Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.
Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
ILUSTRAČNÉ FOTO

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FIELDMANN FZV 2003-E ele. vertikutátor (94.90 €)
http://www.itsk.sk/fzv-2003-e-ele-vertikutator-fieldmann_d410162.html

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 50002072
    8590669183296
Graf vývoja ceny FIELDMANN FZV 2003-E