EDUCA 14965 PUZZLE CARDBOARD Disney - Hello Kitty 100 dielov 40*28 cm

EDUCA 14965 PUZZLE CARDBOARD Disney - Hello Kitty 100 dielov 40*28 cm
EDUCA 14965 PUZZLE CARDBOARD Disney - Hello Kitty 100 dielov 40*28 cm
it

Puzzle pre deti s motívom Hello Kitty . Motív týchto puzzle pre deti je obľúbená kreslená mačička Hello Kitty.  Detské puzzle  sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito  puzzle  vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Vlastnosti

  • Počet dielikov 100 dielikov

Dizajn

Vyhotovenie

  • Odporúčaný vek 5 +

Ostatné

  • Kódy predajcov EDU14965
    8412668149656

Puzzle pre deti s motívom Hello Kitty. Motív týchto puzzle pre deti je obľúbená kreslená mačička Hello Kitty. Detské puzzle sa dajú po poskladaní opäť rozložiť a uložiť späť do krabičky. Detská hra s týmito puzzle vhodne rozvíja fantáziu, predstavivosť a manuálnu zručnosť detí, pestujú si ňou zmysel pre detail a koncentráciu. Detské puzzle sú vhodné pre deti od 5 rokov. Veľkosť obrázku po poskladaní je 40*28 cm. Balenie puzzle obsahuje 100 dielikov.

Detské puzzle po poskladaní tvoria jeden obrázok. Puzzle sú vyrobené z kvalitného kartónu. Spĺňajú bezpečnostné štandardy - sú bezpečné pre deti. Tieto detské puzzle sú polepené peknými, veselými obrázkami s motívom z obľúbenej rozprávky. Jednotlivé dieliky puzzle pre deti sú väčších rozmerov a umožňujú ľahšiu manipuláciu. Educa sa špecializuje najmä na výrobu puzzle a vzdelávacích hier. V ponuke firmy Educa je množstvo krásnych puzzle pre deti aj starších, ktoré rozhodne nemôžu chýbať vo vašej kolekcii.

puzzle Educa sa už viac nemusíte báť stratených dielikov. Až do 16 kusov dielikov vám na vyžiadanie cez formulár zašle výrobca Educa bezplatne pre každé puzzle s veľkosťou nad 16 dielikov. Nemusíte sa tak obávať že vaše puzzle bude nekompletné. Je to jedinečná služba španielskeho výrobcu Educa, ktorý sa špecializuje na puzzle a vzdelávacie hry pre deti a dospelých.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EDUCA Detské puzzle Hello Kitty 100 dielov 14965 farebné (3.99 €) na www.mackoviahracky.sk