Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie riadiace jednotky pre čerpadlá ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk ✅ Al-ko, Festool, Gude, Grundfos, Aquacup a iné
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1

Multifunkčný tlakový spínač ("Hydrokontrola"), určený na montáž na výtlačnú vetvu záhradných čerpadiel. • Celkové rozmery (d x š x v): 150 x 120 x 230 mm • Prípojka: 230 V ~ 50 Hz • Max. ...

od 35.00
ponúka 8 obchodov Kde kúpiť
top 2
-10%

Pomocou hydrokontroly AL-KO zabránite chodu Vášho čerpadla na vodu nasucho a prejdete na plnú elektronickú výbavu pre automatickú prevádzku. Hydrokontrola je elektronický tlakový spínač s ...

od 79.99
ponúka 6 obchodov Kde kúpiť
top 3
-7%

Zariadenie slúži ako ochrana trojfázových motorov.

top 4
-7%

Zariadenie slúži ako ochrana trojfázových motorov.

top 5
-8%

Hydrostat pre čerpadlo do príkonu motora 1,5 kW (16 A), s ochranou proti behu nasucho, so zapínacím tlakom 2,2 bar. Prevedenie 230 V. Hydrostat je vhodný na posilnenie tlaku v poriadku, na ...

top 6
-7%

Použitie : zriadenie domácej vodárne automatická prevádzka čerpadla a vodárne zásobovanie vodou zavlažovanie posilnenie tlaku v systéme vhodná pre povrchové aj ponorné jednofázové čerpadlá vhodná ...

top 7
-32%

Tlaková riadiaca jednotka Grundfos PM 1/2.2, ochrana proti behu nasucho a zacyklovaniu, regulácia otáčok, zriadenie domácej vodárne, nastavenie čerpadla pre automatickú prevádzku.

top 8
-24%

Tlaková riadiaca jednotka Grundfos PM 2, možnosť optimalizácie prevádzky čerpadla s externou tlakovou nádobou, nastavenie čerpadla pre automatickú prevádzku.

top 9

Ochrana proti suchobehu Aquacup LOGIC DROP, vybavená zásuvkou, pre zapojenie jednofázového čerpadla, ochrana motoru čerpadla, sledovanie hladiny vody, zásobovanie vodou.

top 10

Ovládacia skrinka Aquacup MS 1-1.6A 400V, vhodná pre ponorné čerpadlá, rozbeh a ochrana trojfázového čerpadla, čerpanie vody z vrtov a studní, zásobovanie vodou, zavlažovanie.

top 11

Ovládacia skrinka Aquacup MS 6,3-10A 400V, vhodná pre ponorné čerpadlá, rozbeh a ochrana trojfázového čerpadla, čerpanie vody z vrtov a studní, vhodná pre ponorné čerpadlá.

top 12
-22%

Tlaková riadiaca jednotka Aquacup HYDRO 1.5 , zapínanie a vypínanie čerpadla v závislosti od tlaku v rozvode vody, zásobovanie vodou, nastavenie čerpadla pre automatickú prevádzku.

top 13

Ochrana proti suchobehu Belumi LP3 230V,vhodná pre povrchové i ponorná jednofázová čerpadla, ochrana motoru čerpadla, sledovanie hladiny vody, zásobovanie vodou, zavlažovanie.

top 14

Ochrana proti suchobehu Thermador HTX Mono 2.5-6.5A/230V, signalizácia zapnutia a vypnutia čerpadla prostredníctvom LED diod, ochrana motoru čerpdla, sledovanie hladiny vody.

top 15

Riadiaca jednotka Belumi PM/5-3W 1,4-2,8Bar, jednotka s tlakovým spínačom a manometrom, regulácia jednofázového čerpadla alebo domácej vodárne, zriadenie domácej vodárne.

top 16

Riadiaca jednotka Belumi PM/5-3W 2,1-3,5Bar, kábel pre zapojenie čerpadla, regulácia jednofázového čerpadla alebo domácej vodárne, zriadenie domácej vodárne, zavlažovanie.

top 18
-6%

Riadiaca jednotka Belumi BPC-DSK-1P 1,1kW, elektronická regulácia tlaku, vhodná pre povrchové aj ponorné jednofázové čerpadlá, vhodná pre reguláciu tlaku bez potreby tlakovej nádoby.