PVL Mutant Mass 2270 g vanilka

PVL Mutant Mass 2270 g vanilka
5x
PVL Mutant Mass 2270 g vanilka
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

ČISTÉ A OHROMNÉ SVALY Toto je gainer na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo cvičiacimi atlétmi, ktorý požadujú silu, absolútnu veľkosť a Maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je odpoveď. MUTANT MASS - VEDECKÉ PREDPOKLADY Mutant Mass ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Hmotnosť 2270 g

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 627933026657
ČISTÉ A OHROMNÉ SVALY
Toto je gainer na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo cvičiacimi atlétmi, ktorý požadujú silu, absolútnu veľkosť a Maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je odpoveď.
MUTANT MASS - VEDECKÉ PREDPOKLADY
Mutant Mass bol vyvíjaný viac ako 2 roky a je založený na dôkazoch vedy. Ešte dôležitejšie je, že práve skončilo testovanie v posilňovniach na skutočných atlétoch. Výsledok? Ak raz denne pridáte jednu dávku Mutant Massu k svojej obvyklej strave, môžete pribrať až 2,5 kg čistých svalov a behom ďalších 14 dní zvýšiť svoj Bench-press o 5-10 kilogramov a zväčšiť hrudník až o 2,5 cm. To nie je raketová veda, len Mutant Mass plní svoju prácu.
MUTANT MASS – ZLOŽENIE
Mutant Mass je o naberaní skalopevných svalov – a SPÚSTY! Budovanie svalov vyžaduje správny mix proteínov k zväčšeniu svalového tkaniva a jeho regenerácie. Proteín musí byť ušetrený toho aby bol plytvaný pre potreby telesnej energie, pretože svaly vyžadujú masívnu infúziu čistých kalórií k tomu, aby nahradili svalový glykogén vyčerpaný behom ťažkého tréningu. Trávenie, absorbcia, zvyšovanie príjmu kalórií – Mutant Mass dokáže spôsobom, aký ste ešte nezažili!
AKO MUTANT MASS PRACUJE?
K naberaniu ohromných blokov svalov, ktorých si ľudia všimnú, potrebujete najprv svaly zlomiť (to robí tvrdý tréningov posilňovni) a následne vaše vyčerpané svaly poriadne nakŕmiť. Ak prijímate 4 jedlá denne, berte dávku Mutant Mass hneď po tréningu. Pocítite ako sa vaše svaly vzpínajú silou, ako sa precízne vytvorená zmes živín dostáva priamo do svalov.
PREČO POTREBUJEM ROZLIČNÉ PROTEÍNY?
Desať tých najlepších proteínov dodávajúcich ohromné spektrum aminokyselín zabezpečuje ešte väčší svalový rast. Táto patentovaná technológia je vytvorená k pretlačeniu väčšieho množstva využiteľného proteínu do svalu tak, aby postupne zaplavila vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselín z týchto proteínov. 92% tých, ktorý sa pokúšajú nabrať čistú svalovú hmotu, nemôžu túto hmotu nabrať, pretože užívajú zlý proteín. ISO-STACK 10 je perfektný sám o sebe, pokiaľ je ale navyše zmiešaný so špecifickými karbohydrátmi a lipotermickými tukmi ako v Mutant Masse, potom môže tento proteín robiť presne svoju prácu – budovať čistú svalovú hmotu.
VIEM ŽE PROTEÍN BUDUJE SVALY – NAČO SÚ KARBOHYDRÁTY A TUKY?
Svalové tkanivo je tvorené výhradne proteínmi. Ale pokiaľ tvrdo trénujete a snažíte sa pridať silu a svaly, musíte byť schopný dostať proteín priamo do svalov! Najväčší problém u ľudí ktorý majú problém s priberaním váhy je to, že je proteín vyčerpaný skôr než sa dostane do svalov. K doplneniu vašej telesnej energie potrebujete adekvátny zdroj ozajstného paliva. – karbohydrátov
4 DÔLEŽITÉ KOMOPONENTY MUTANT MASS:
IsoStack:
1.kombinácia izolátu srvátkových bielkovín (ISO97 a CFM90) zároveň s hydrolyzátmi srvátkových bielkovín – to sú najrýchlejšie vstrebateľné zdroje.
2.WPC 85 a WPC 80- koncentráty srvátkových bielkovín sú metabolizované hneď potom
3.Kazeinát vápenatý, izolát mliečnej bielkoviny a micelárny kazeín .- pozvoľna sa vstrebávajúce bielkoviny
4.Izolát vaječnej bielkoviny zároveň s izolátom bielkoviny zo žĺtka – to sú bielkoviny s najvyššou biologickou hodnotou
Vďaka tejto kombinácii zaručuje Mutant Mass dokonalú mixtúru bielkovín pre športovcov.
Clean Carb
Mixtúra sacharidov s nízkym GI spolu s Vexatrago – najväčšou časticou sacharidov, nachádzajúcou sa v takomto druhu doplnku. Čím väčšia sacharidová častica, tým rýchlejšie opúšťa žalúdok a lepšie doplňuje glykogénové zásoby – substancia, ktorá je hlavným zdrojom energie. Čím väčšie sú zásoby glykogénu, tým intenzívnejší môže byť tréning. Nikto ešte nevymyslel väčšiu časticu sacharidov než Vextrago.
Lipotherm
Obsahujúci esenciálne nenasýtené mastné kyseliny EFA, CLA, a MCT. EFA zastáva zásadnú úlohu v bezproblémovej funkčnosti kĺbov a chrupavkovitého tkaniva. CLA brzdí možnosť prírastku tukových zásob. MCT sú ideálnym zdrojom energie.
INTRASORBB
mixtúra zlúčenín transportujúca mikroelementy v organizme.
AKO DOBRÝ JE MUTANT MASS?
V skutočnom teste 23 kvalitných cvičiteľov užívalo MUTANT MASS po 10 dní a tu sú výsledky:
- 96% zachutil!
- Priemerný nárast hmoty v 10 dňoch bol 3,7 libry
- 92% hlásilo nárast bicepsu a objemu hrudníku
- 87% hlásilo zníženie telesného tuku
- 92% hlásilo zvýšenie energie
- 87% hlásilo že sú ich svaly napnutejšie a silnejšie
- 100% odporúča pokiaľ chcete nabrať čistú svalovú hmotu !
Dávkovanie:
Základná doporučená dávka je 65-130 g (1 až 2 odmerky) zmiešať s 200-400ml vody alebo mlieka, hodinu pred a ihneď po tréningu.
V netreningový deň k zvýšeniu účinnosti odporúčame 2 x denne 65-130 g (1 až 2 odmerky) medzi jedlami.
Nutričná hodnota na 100 g:
Bielkoviny 20,0 g
Sacharidy 65,0 g
Cukry 11,0 g
Tuky 7 g
Inulin 1 g
MCT 5 g
EFA 0,3 g
CLA 0,3 g
Nutričné hodnoty (v 2 odmerkách, tzn. v 130 g):
energia - 525 kCal
bielkoviny - 26 g
sacharidy - 85 g
z toho cukry - 15 g
tuky - 9 g
cholesterol - 30 mg
sodium - 180 mg
potassium - 700 mg
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

PVL Mutant Mass 2270 g vanilková zmrzlina (17.95 €) na gymbeam.sk
PVL Mass New 2270 g, vanilková zmrzlina (18.99 €) na www.bodyworld.eu
recenzia
Pepe77 23.06.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Prečítal som si nejaké recenzie o danom produkte.Zatial spokojnosť,nedávno som ho začal len užívať.. pomer ceny a kvality, dizajn,vzhľad
negativa
Nenašiel som väčšie balenie.Mozno aj máte,ale nenašiel som..

Asi fajn,no ako som vyššie napísal,len nedávno som ho začal užívať..

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (9)