Skener EPSON Perfection V19

EPSON Perfection V19
6x
Skener EPSON Perfection V19
 • Skener EPSON Perfection V19
 • Skener EPSON Perfection V19
 • Skener EPSON Perfection V19
 • Skener EPSON Perfection V19
 • Skener EPSON Perfection V19
it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Skener na fotografie a dokumenty S týmto novým štýlovým kompaktným skenerom pre kanceláriu a domácnosť snímajte, ukladajte a zdieľajte svoje obrázky a dokumenty rýchlo a jednoducho. Tento ľahko používateľný a cez port USB napájaný skener má nový elegantný dizajn, ktorý šetrí priestor. Zabudovaný stojan umožňuje ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

 • Výrobca EPSON
 • skenery epson
 • Part number B11B231401
 • Ean 8715946544281
 • Uvedenie na trh 2015

Funkcie

 • nie
  Skenovanie filmu
 • nie
  Duplexné skenovanie
 • Typ senzora CIS

Vlastnosti

 • Maximálna veľkosť papiera A4

Dizajn

Ostatné

 • Spotreba v Stand-by 1.1 W
 • Kódy predajcov B11B231401
  8715946544281
  EB11B231401
  PEREPSSKA0059

Skener na fotografie a dokumenty

S týmto novým štýlovým kompaktným skenerom pre kanceláriu a domácnosť snímajte, ukladajte a zdieľajte svoje obrázky a dokumenty rýchlo a jednoducho.

Tento ľahko používateľný a cez port USB napájaný skener má nový elegantný dizajn, ktorý šetrí priestor. Zabudovaný stojan umožňuje zvýšenú flexibilitu, keďže skener možno používať naplocho alebo vo zvislej polohe, čo pomáha šetriť miesto na stole. Vďaka rozlíšeniu 4 800 dpi a vysokým rýchlostiam skenovania zariadenie V19 vytvára vysokokvalitné výsledky veľkou rýchlosťou. Fotografie môžete jednoducho online ukladať a zdieľať prostredníctvom skenovania priamo do služieb Facebook a Picasa.

Mimoriadna kompaktnosť a usporiadanosť

Napájanie a pripojiteľnosť skenera V19 funguje prostredníctvom jediného portu mikro USB, čím sa redukuje spleť káblov a pracovné prostredie zostáva usporiadané. Zariadenie obsahuje aj zabudovaný stojan na flexibilné skenovanie šetriace miesto na stole.

Rýchle vysokokvalitné výsledky

S technológiou Epson ReadyScan LED môžete začať skenovať ihneď – nie je potrebné žiadne zahrievanie. Zabezpečte čo najlepší vzhľad aj pre staré fotografie vďaka softvéru Epson Easy Photo Fix, ktorý zvyšuje kvalitu skenov tým, že odstráni prach, oživí vyblednuté farby a upraví protisvetlo. Dokonca aj naskenované dokumenty budú vyzerať skvelo, pretože skener V19 obsahuje mnoho funkcií vylepšovania, čo vám umožní zlepšiť ostrosť textu a odstrániť neželané presakovanie pri obojstranných dokumentoch.

Praktické

Na uľahčenie a urýchlenie skenovania obsahuje skener V19 jednodotykové tlačidlá, takže môžete skenovať, kopírovať, zdieľať a pretvárať fotografie a dokumenty na viacstranové súbory PDF s možnosťou vyhľadávania jediným stlačením tlačidla. Môžete dokonca priradiť prispôsobené skenovacie úlohy všetkým štyrom tlačidlám a uložiť tak svoje nastavenia, ako je rozlíšenie, formát a miesto uloženia. Vďaka tomu budú pravidelne sa opakujúce skenovacie úlohy vykonané rýchlejšie. Všestrannosť pridáva aj plne odnímateľný príklop, ktorý umožňuje skenovanie hrubých kníh, fotoalbumov a iných zviazaných dokumentov. Môžete tiež jednoducho online zdieľať fotografie s rodinou a priateľmi prostredníctvom skenovania priamo do služieb Facebook a Picasa.

Kľúčové funkcie:

- Skenovanie s rozlíšením 4 800 dpi: Vysokokvalitné skenovanie fotografií a dokumentov
- Napájanie a pripojenie prostredníctvom rozhrania mikro USB: Bez potreby samostatného sieťového napájacieho adaptéra alebo napájacieho kábla
- Zabudovaný stojan pre zvislé skenovanie: Ušetrite miesto na stole alebo pulte
- Štyri jednodotykové tlačidlá: Rýchle skenovanie uľahčujúce pravidelne sa opakujúce úlohy skenovania
- Inteligentný softvér: Zabezpečte najkvalitnejšie skeny a ukladajte a zdieľajte online svoje fotografie


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

EPSON Perfection V19 skener A4 USB (106.30 €) na www.tonerpartner.sk
EPSON Perfection V19 / A4/ 4800 x 4800dpi/ USB (122.51 €) na www.mader.sk
EPSON Perfection V19 B11B231401 (90.20 €) na www.tpd.sk
EPSON Perfection V19 (B11B231401) (89.73 €) na www.gigastore.sk
EPSON skener Perfection V19 A4, 4800dpi, USB (napájanie cez USB) (B11B231401) (95.71 €) na www.predajtonerov.sk