BOLLÉ Lightshifter Black Matte/Phantom Brown Red Photochromic 2022

BOLLÉ Lightshifter Black Matte/Phantom Brown Red Photochromic 2022
2x
BOLLÉ Lightshifter Black Matte/Phantom Brown Red Photochromic 2022
  • BOLLÉ Lightshifter Black Matte/Phantom Brown Red Photochromic 2022
  • BOLLÉ Lightshifter Black Matte/Phantom Brown Red Photochromic 2022
it it

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak.Značkové okuliare Bollé Bollé je francúzska značka, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na športové vybavenie. Do jej portfólia patria športové okuliare, okuliare na lyže a snowboard a tiež lyžiarske a cyklistické ochranné prilby. Bollé má ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 054917320836
Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak.Značkové okuliare Bollé
Bollé je francúzska značka, ktorá sa sústreďuje predovšetkým na športové vybavenie. Do jej portfólia patria športové okuliare, okuliare na lyže a snowboard a tiež lyžiarske a cyklistické ochranné prilby. Bollé má dlhoročnú tradíciu a u svojich produktov dbá na kvalitu, praktickosť a samozrejme funkčnosť. O tom určite svedčí aj to, že si značku vyberajú svetoznámi úspešní športovci.
O tomto modeli:Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.Sklá prepúšťajú 18 - 43 % svetla a sú stredne tmavé. Také zatmavenie je vhodné pri stredne silnom slnečnom žiarení.Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom.Okuliare dostanete v originálnom puzdre.Spolu s okuliarmi vám tiež príde čistiaca handrička.Okuliare sa skvele hodia na všetky vonkajšie aktivity. Ich tvar je dokonale praktický a anatomický, takže vám nebudú pri športe nijako prekážať. Ich funkčnosť oceníte pri behu, na bicykli, pri horskej turistike...Farba okuliarov je matná.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BOLLÉ Lightshifter Black Matte/Phantom Brown Red Photochromic 2022 (129.00 €) na www.muziker.sk
BOLLÉ Lightshifter BS020009 (125.90 €) na www.alensa.sk
BOLLÉ Lightshifter BS020009 (125.90 €) na www.sosovky-kontaktne.sk