XIAOMI Mi Noise Canceling čierne

XIAOMI Mi Noise Canceling čierne
4x
XIAOMI Mi Noise Canceling čierne
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Moderné, špičkové slúchadlá od Xiaomi, ktoré ponúknu aktívne potlačenie okolitého ruchu (ANC - acoustic noise cancelling) s 3,5mm jackom. Aktívne potlačenie okolitého ruchu býva výsadou oveľa drahších slúchadiel. Funguje tak, že mikrofóny slúchadiel zachytávajú okolitý hluk a do reprodukovanej hudby alebo hlasu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

  • Impedancia 32 ohm

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov 6970244527417

Moderné, špičkové slúchadlá od Xiaomi, ktoré ponúknu aktívne potlačenie okolitého ruchu (ANC - acoustic noise cancelling) s 3,5mm jackom.

Aktívne potlačenie okolitého ruchu býva výsadou oveľa drahších slúchadiel. Funguje tak, že mikrofóny slúchadiel zachytávajú okolitý hluk a do reprodukovanej hudby alebo hlasu do uší pridávajú fázovo obrátený signál. Výsledkom je tak odtienenie napríklad od hluku áut a ich motorov, nepríjemný hluk v lietadle, vo vlaku, metre, alebo napríklad monotónne hučanie ventilátora vo vašej kancelárii. Potlačenie okolitých ruchov zvládne v spektre 50 - 20 000Hz

Funkciu je možné ľubovoľne zapnúť alebo vypnúť na diaľkovom ovládaní, ktorým možno zároveň ovládať aj hlasitosť, alebo prijímať hovory.

Samotné slúchadlá sú z titánu, ktorý vyzerá luxusne, ale zároveň zaisťuje potrebnú odolnosť voči každodennému používaniu a poškriabaniu. V neposlednom rade zostávajú slúchadlá príjemne ľahké, dohromady vážia len 20g.

Prepracované boli aj silikónové špunty. Na základe skenovania stoviek rôznych tvarov ucha vznikol nový dizajn, ktorý je veľmi pohodlný a poddajný, zároveň však kopíruje tvar sluchového kanálika čo najtesnejšie, čo je dôležité pre správnu funkciu aktívneho potlačenia šumu.

Slúchadlá sú od konektora k ovládaču potiahnuté látkou, ktorá opäť zvyšuje odolnosť kábla a jednoduchšie sa rozpletá v prípade zamotania. Na kábel bol novo použitý materiál TPE, čo je termoplastický elastomér, vďaka svojim "kaučukovým" vlastnostiam je opäť dbané na maximálnu trvanlivosť slúchadiel a kábel je odolnejší proti polámaniu.

Naviac si môžete navoliť basy, stredy a výšky, aby Váš obľúbený hudobný štýl znel presne tak, ako má. 

Slúchadlá sú zabalené v peknej plastovej krabičke a v balení nájdete vrecúško na transport a ďalšie tri veľkosti štupľov, takže dokonale padnú do každého ucha.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

XIAOMI MI SLÚCHADLÁ S POTLAČENÍM HLUKU (45.00 €) na www.prva.sk
XIAOMI Mi Noise Canceling čierne (45.00 €) na www.tpd.sk
XIAOMI MI NOISE CANCELING EARPHONES (45.00 €) na www.andreashop.sk
XIAOMI MI NOISE CANCELING EARPHONES (45.00 €) na www.andreashop-sala.sk
XIAOMI MI NOISE CANCELING EARPHONES (45.00 €) na www.xxltuzex.sk