Stoly barové DREVONA MAURA: barový stôl umelý ratan s čiernym sklom

DREVONA MAURA: barový stôl umelý ratan s čiernym sklom
Stoly barové DREVONA MAURA: barový stôl umelý ratan s čiernym sklom
it

Ratanový barový stôl hnedý MAURA Nastaviteľný ratanový barový stôl s lesklou podnožou v hnedom melíre Chcete byť „IN“ a kráčať s dobou alebo potrebujete maximálne využiť malý kuchynský priestor? Poznáme moderné a praktické riešenie. Barové stoly s pohodlnými barovými stoličkami sú nielen pekné, ale aj moderné a navyše ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ratanový barový stôl hnedý MAURA
Nastaviteľný ratanový barový stôl s lesklou podnožou v hnedom melíre
Chcete byť „IN“ a kráčať s dobou alebo potrebujete maximálne využiť malý kuchynský priestor? Poznáme moderné a praktické riešenie. Barové stoly s pohodlnými barovými stoličkami sú nielen pekné, ale aj moderné a navyše šetria priestor.
Ratanový barový stôl MAURA je určený najmä do menších jedální alebo kuchýň na stolovanie s barovými stoličkami, ale vďaka širokému rozpätiu výškového nastavenia je vhodný napr. aj ako jedálenský stôl. Na hornom pláte sa nachádza čierne sklo. ratanový stôl je jednoducho výškovo nastaviteľný od 70 cm až do 93 cm. V spodnej časti sa nachádza moderná a praktická lesklá chrómová podnož. Ratanový barový stôl je vyrobený z kvalitného umelého ratanu v hnedom melíre.
Rozmery ratanového barového stola MAURA sú – priemer plátu: 61,5 cm, minimálna výška: 70 cm, maximálna výška: 93 cm. Podnož ratanového stola je vyrobená v chrómovo-lesklom prevedení.
Barové stoly MAURA, prosíme, objednávajte vždy v párnom počte (2 ks, 4 ks, 6 ks, ...).
Barové stoly MAURA sú v ponuke iba do vypredania zásob.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

DREVONA Barový stôl MAURA, C30656 (119.00 €) na altena.sk