TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SMLC MiniGBIC modul

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SMLC MiniGBIC modul
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km, SMLC MiniGBIC modul
it

1000Base-BX WDM SFP LC SM Module, 10km, TX/RX: 1310/1550 nm


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Kódy predajcov TL-SM321B
    6935364030520
    51722312
    79ddef4a-ad46-462f-95d2-d07fab5dc3b4
    101102