Vyberte najpredávanejšie produkty kategórie systémy hlasovej pošty ✅ Hľadajte podľa parametrov ✅ Well, Panasonic, Grandstream, Cisco, Allied telesyn a iné ✅ Najlacnejšie na NajNakup.sk
Zoradiť podľa:
Druh zobrazenia: zoznam zoznam dlaždice dlaždice obrázky obrázky
top 1
2010

Základná jednotka, 3x vonkajšia analógová linka/8x hybridná pobočka, smerovanie ARS/LCR, provoľba DISA s uvítacím hlásením (1 kanál, 180 sekúnd), zobrazenie Caller-ID na analógovej pobočke, ...

441.76
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 2
-6%
2014

Cisco Small Business Power over Ethernet Injector-30W (Europe) Cena platí len pre komerčný sektor a nie pre vopred dohodnuté projekty

od 63.44
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 3
2018

Grandstream DP760 - DECT repeater ku Grandstream DP750 - Telefónne štandardy: DECT EN 301 406:2001, DECT GAP TBR22 EN 300 444:2001, DECT WRS EN 300 700, CAT-iq TS 102527 - Frekvencia: 1880-1900 ...

od 83.81
ponúkajú 4 obchody Kde kúpiť
top 4
2013

Grandstream GXW-4232, multiportová analógová gateway s Gbit LAN telefónne rozhranie 32 x RJ11 FXS porty plus /2 x 50 pin Telco konektory sieťové rozhranie 1 x 10M/100M/1000Mbps auto-sensing RJ45 ...

od 548.02
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 5
-6%
2013

SFP 40KM 1310nm 1000Base-LX

od 441.46
ponúkajú 3 obchody Kde kúpiť
top 6
-10%
top 8
2020

TAA 1000SX/LC SFP 220m/550m over MMF

165.34
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 9
2020

TAA 1000LX/LC SFP 40km over SMF 1310n

361.70
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 10
2020

TAA 1000LX/LC SFP 10km over SMF 1310n

230.76
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 11
2020

TAA 1000BX/LC SFP 2km over MMF 1310nm

165.20
ponúka 1 obchod Do obchodu
top 13
2019

počet portů 10/100 Mbit: 0, počet portů 1000 Mbit: 1 ks., počet portů 1/10 Gbit: 0, porty PoE: 1 ks., sloty SFP 1000 Mb/s: 0, sloty SFP+ 10G: 0, konsolový port: 0, podporované protokoly: IEEE ...

od 27.24
ponúkajú 2 obchody Kde kúpiť
top 17
-10%