BI-OIL PurCellin Oil 200 ml všestranný ošetrujúci telový olej pre ženy

BI-OIL PurCellin Oil 200 ml všestranný ošetrujúci telový olej pre ženy
2x
BI-OIL PurCellin Oil 200 ml všestranný ošetrujúci telový olej pre ženy
  • BI-OIL PurCellin Oil 200 ml všestranný ošetrujúci telový olej pre ženy
  • BI-OIL PurCellin Oil 200 ml všestranný ošetrujúci telový olej pre ženy
it it

Popis produktu Rozmaznajte sa popredným kozmetickým produktom na ošetrenie jaziev a strií, ktorý oprávnene patrí k najobľúbenejším a najpredávanejším vo svojej kategórii. Mnoho žien trápia nevzhľadné strie a jazvy. Ich rozsah a viditeľnosť však môžu efektívne zmierniť výberom účinného kozmetického prostriedku. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 200 ml

Ostatné

  • Kódy predajcov 6009803459026
Popis produktu

Rozmaznajte sa popredným kozmetickým produktom na ošetrenie jaziev a strií, ktorý oprávnene patrí k najobľúbenejším a najpredávanejším vo svojej kategórii. Mnoho žien trápia nevzhľadné strie a jazvy. Ich rozsah a viditeľnosť však môžu efektívne zmierniť výberom účinného kozmetického prostriedku. Unikátne, klinicky overené zloženie tohto oleja je zárukou dokonalej starostlivosti. Obsahuje skutočne účinné zložky, ktoré hĺbkovo pôsobia na vzhľad strií i jaziev, zjednocujú odtieň pleti a starajú sa o jej celkovú výživu a hydratáciu. Pokožku môže narušiť nielen vonkajšie poranenie, tehotenstvo a starnutie, ale aj časté sprchovanie poškodzujúce jej neviditeľnú ochrannú mazovú lipidovú vrstvu. Pokožka tak stráca vlhkosť, pružnosť a vitalitu. Bi-Oil ponúka komplexnú starostlivosť v každom ohľade.

Unikátne, klinicky overené zloženie Účinná kombinácia rastlinných výťažkov a vitamínov v olejovej báze zaistí vašej pleti i pokožke celého tela komplexnú starostlivosť. Najdôležitejšou zložkou je patentovaný PurCellin Oil, ktorý transformuje konzistenciu zloženia. Olej je vďaka nemu ľahký, nezanecháva mastný film a každej z jednotlivých zložiek umožňuje čo najefektívnejšie vstrebanie do pokožky. Správne použitie Prípravok počas minimálne troch mesiacov dvakrát denne krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky. Nepoužívajte ho na poranenú či poškodenú pleť. Na novovzniknuté jazvy olej aplikujte až po dokonalom zahojení rany. Počas tehotenstva prípravok nanášajte na oblasti brucha, pŕs, bokov, zadku a hornej časti stehien. Bio‑Oil / Bi-Oil / Bioil Značka je známa ako Bio-Oil vo väčšine krajín okrem Českej republiky, Francúzska, Nemecka, Rakúska, Slovenska a Švajčiarska, kde sa používa názov Bi-Oil, a Japonska, kde sa používa názov Bioil.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

BI-OIL PurCellin Oil 200 ml všestranný ošetrujúci telový olej pre ženy (14.22 €) na www.parfemy-elnino.sk
BI-OIL PurCellin Oil 200 ml (17.21 €) na www.inparfemy.sk
BI-OIL PurCellin Oil proti celulitíde a striám 200 ml (14.22 €) na www.parfumcity.cz
BI-OIL PurCellin Oil všestranný pečující tělový olej 200 ml (14.33 €) na www.kosmetika-zdravi.cz
BI-OIL PurCellin Oil všestranný pečující tělový olej 200 ml (14.37 €) na www.europarfemy.cz