VIRDE KYSELINA LISTOVÁ AKTIV cps 1x30 ks

VIRDE KYSELINA LISTOVÁ AKTIV cps 1x30 ks
VIRDE KYSELINA LISTOVÁ AKTIV cps 1x30 ks
it

Výživový doplnok Kyselina listová Aktiv s obsahom kyseliny listovej (folát) a vitamínov B2 (riboflavín), B6 (pyridoxín), B12. Folát prispieva k rastu záro­dočných tkanív počas teho­tenstva, k správnej syntéze aminokyselín, k správnej tvorbe krvi, k správnej látkovej premene homocys­teínu, k správnej funkcii psychiky, ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Počet tabliet 30 ks

Ostatné

  • Kódy predajcov 8594062350477
Výživový doplnok Kyselina listová Aktiv s obsahom kyseliny listovej (folát) a vitamínov B2 (riboflavín), B6 (pyridoxín), B12. Folát prispieva k rastu záro­dočných tkanív počas teho­tenstva, k správnej syntéze aminokyselín, k správnej tvorbe krvi, k správnej látkovej premene homocys­teínu, k správnej funkcii psychiky, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy. Folát zohráva úlohu v procese delenia buniek. Riboflavín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správ­nemu fungovaniu nervového systému, k udržaniu zdravých červe­ných krviniek, k udržaniu zdravej pokožky a dobrého zraku. Vitamín B6 prispieva k správnej syntéze cysteínu, k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k normálnej látkovej premene bielkovín a glykogé­nu, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín B12 prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej látkovej premene homocysteínu, k správnej funkcii psychiky, k správnej tvorbe červených krviniek, k správnemu fungovaniu imunitného systému, k zníženiu vyčerpania a únavy. Vitamín B12 zohráva úlohu v procese delenia buniek. Spôsob použitiaPrípravok sa obvykle užíva v dávke 1 kapsula 1x denne. Kapsulu je potrebné prehltnúť celú a zapiť potrebným množstvom vody.
Upozornenie: Nie je určený pre deti do 14 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu pri teplote 5°-25°C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

VIRDE Kyselina listová Aktiv tob.30 (2.01 €) na www.gigalekaren.sk
VIRDE KYSELINA LISTOVÁ AKTIV 30 tbl. tbl 30 (3.09 €) na www.benulekaren.sk
VIRDE KYSELINA LISTOVÁ AKTIV cps 1x30 ks (3.28 €) na www.lekarenvkocke.sk
VIRDE SPOL.S R.O. Kyselina listová Aktiv tob.30 (2.60 €) na www.vivantis.sk
Virde Kyselina listová Aktiv 30 tbl. (3.46 €) na www.vitalmix.sk