GARDENA Nástenný box na hadicu 25 roll-up automatic

GARDENA Nástenný box na hadicu 25 roll-up automatic
3x
GARDENA Nástenný box na hadicu 25 roll-up automatic
it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Špičková kvalita výrobku Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie. Pohodlné a praktické zavlažovanie pre väčšie záhrady pomocou nástenného boxu na hadicu RollUp M/L Zavlažovanie, ktoré je vždy pripravené na akciu - s GARDENA nástenným boxom na hadicu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

  • Dĺžka hadice 25 m
  • Kódy predajcov 4078500052023
    18620-20
    4078500802307

Špičková kvalita výrobku

Kvalitné výrobky GARDENA nemeckej výroby zaručujú dôveryhodný výkon, spoľahlivosť a neustále inovácie.


Pohodlné a praktické zavlažovanie pre väčšie záhrady pomocou nástenného boxu na hadicu RollUp M/L Zavlažovanie, ktoré je vždy pripravené na akciu - s GARDENA nástenným boxom na hadicu RollUp M. Pri zavlažovaní vašej záhrady týmto boxom na hadicu ušetríte ako námahu a čas, tak veľa úložného priestoru. Tento kompaktný box sa jednoducho pripevní na stenu domu a okrem bezpečného uloženia hadice vám uľahčí navíjanie hadice po zavlažovaní. Vďaka nástennému držiaku, ktorý možno otočiť o viac ako 180°, máte pri zavlažovaní veľkú voľnosť pohybu a hadica sa nezalomí. Jednoducho vytiahnete 25 metrovú hadicu na požadovanú dĺžku a môžete okamžite začať zavlažovať! Praktické uzamykacie body automaticky fixujú záhradnú hadicu v obzvlášť krátkych intervaloch, a to vám umožňuje veľmi jednoduché zavlažovanie vašich rastlín. Ľahkým zatiahnutím za koniec hadice uvoľníte zaisťovací mechanizmus a zabudovaná oceľová pružina spoľahlivo a automaticky navinie hadicu za vás. Aby nedošlo k poškodeniu okolia alebo plášťa boxu, disponuje zaťahovací mechanizmus inovatívnou technológiou RollControl, ktorá zaisťuje bezpečné a kontrolované navíjanie hadice. Integrovaná vodiaca cievka zase zabraňuje zamotaniu alebo zauzleniu hadice počas procesu navíjania. Pomocou nákrutky na kohútik a rýchlospojky z radu Original GARDENA System môžete hadicu podľa potreby predĺžiť alebo k nej pripojiť ďalšie zavlažovacie prístroje GARDENA. Vaše hadicové príslušenstvo GARDENA bude vždy po ruke, možno ho pripevniť pod nástenný držiak a uskladniť ho tam z dôvodu úspory miesta. Nástenný box na hadicu je samozrejme vyrobený z veľmi kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči UV-žiareniu i mrazu, preto je možné tento pevný box používať po celý rok. Vďaka poistke proti krádeži navyše nemožno box odcudziť a zo steny ho môžete odňať iba vy. Okrem nástenného boxu na hadicu je súčasťou balenia nástenný držiak, flexibilná spojovacia hadica, všetky potrebné diely Original GARDENA Systém, montážne diely GARDENA a tiež postrekovač s dvoma rôznymi možnosťami postreku. GARDENA poskytuje na tento kvalitný produkt záruku v trvaní 5 rokov.
Špecifikácie
Dĺžka hadice25 m
Priemer hadice13 mm
Ochrana pred mrazomÁno
Záruka spoločnosti GardenaZáruka 5 rokov
PohonPružina
Vlastnosti Perfektné skladovanie hadice

Vďaka nástennému boxu na hadicu budete mať záhradnú hadicu vždy po ruke. Postrekovače, sprchy a umývacie kefy možno ľahko zavesiť a uskladniť na nástennom držiaku.

Na pohodlné a flexibilné zavlažovanie

Vďaka praktickému nástennému držiaku je box otočný o 180°. Takže zavlažovanie akéhokoľvek kúta vašej záhrady bude flexibilné a bez zalamovania hadice. Po použití možno kompaktný box na hadicu jednoducho sklopiť ku stene z dôvodu úspory miesta.

Nenamáhavá manipulácia

Vďaka vstavaným krátkym uzamykacím bodom sa záhradná hadica automaticky zablokuje na mieste v požadovanej dĺžke. Preto možno ľahko zavlažovať a mať pritom maximálnu slobodu pohybu.

Pripravený na okamžité použitie

Nástenný box na hadicu RollUp M/L je dodávaný s nástenným držiakom, 25 m dlhou zavlažovacou hadicou, pripojovacou hadicou, všetkými požadovanými dielmi Original GARDENA systému a postrekovačom s dvoma rôznymi možnosťami rozprašovacieho lúča.

RollControl

Ľahkým zatiahnutím za koniec hadice sa aktivuje integrovaná oceľová pružina, ktorá hadicu automaticky a spoľahlivo navinie. Technológia RollControl zaisťuje pomalé a bezpečné navíjanie bez ohľadu na to, aká dlhá je odvinutá hadica.

Bez zamotávania alebo uzlovania

Nástenný box na hadicu je vybavený integrovanou vodiacou cievkou, ktorá zaisťuje rovnomerné navíjanie hadice bez zalamovania alebo uzlovania.

Odolný voči UV-žiareniu a mrazu

Box na hadicu je odolný voči poveternostným vplyvom, UV žiareniu i mrazu vďaka použitým materiálom. Preto je možné ho používať počas všetkých štyroch ročných období.

Záruka v trvaní 5 rokov je dôkazom vysokej kvality

* Podrobnosti o podmienkach záruky nájdete v priloženom návode na použitie alebo online na https://www.gardena.com/sk/zarucne-podmienky. Táto záruka nemá vplyv na vaše zákonné záručné nároky.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GARDENA Wall-mounted Hose Box RollUp M/L (turquoise) 25 m (166.34 €) na www.mader.sk
GARDENA 18620-20 (152.30 €) na www.hej.sk
GARDENA Naviják na hadice 18620-20 (152.30 €) na www.datart.sk
GARDENA nástenný box na hadicu RollUp M/L (18620-20) (139.90 €) na www.jardin.sk
GARDENA Nástenný box na hadicu RollUp M/L - tyrkysový 18620-20 (142.50 €) na www.superdiskont.sk
98%

10 recenzií produktu

93% pomer ceny a kvality
95% kvalita návodu
recenzia
Peter 22.03.2018

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Tovar zodpoveda popisu pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
Nemam

Zatial nie je zapojeny

recenzia
Ľudovít 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Skvelé uskladnenie hadice. pomer ceny a kvality, kvalita návodu
negativa
Nič

Super produkt

recenzia
Dušan 20.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
Potreba v záhrade pomer ceny a kvality, kvalita návodu

Zatiaľ OK

recenzia
bb33 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
velký pomocník do zahrady pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
matusdr 06.12.2017

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
navíjanie je super pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Daniel 06.03.2021

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita návodu

recenzia
Jaro 29.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Lenka 19.05.2020

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality, kvalita návodu

recenzia
Peťo 20.06.2019

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

recenzia
fero 14.05.2015

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
kvalita návodu