MARTIN SYSTEM® Chameleon® Extender MULTI-BRAND Veľkosť: Large (pre psy s obvodom krku nad 35 cm)

MARTIN SYSTEM® Chameleon® Extender MULTI-BRAND Veľkosť: Large (pre psy s obvodom krku nad 35 cm)
2x
MARTIN SYSTEM® Chameleon® Extender MULTI-BRAND Veľkosť: Large (pre psy s obvodom krku nad 35 cm)
  • MARTIN SYSTEM® Chameleon® Extender MULTI-BRAND Veľkosť: Large (pre psy s obvodom krku nad 35 cm)
  • MARTIN SYSTEM® Chameleon® Extender MULTI-BRAND Veľkosť: Large (pre psy s obvodom krku nad 35 cm)
it it

Elektronický obojok Chameleon® Extender MULTI-BRAND Kompatibilné s Dogtra (*okrem Dogtra 1900S a Arc), Dog Trace, E-Collar Technologies, Garmin, Sit Means Sit a Sport Dog *v prípade týchto typov využite produkt Chameleon® Extender Martin System  Výborné riešenie pre všetkých, ktorí vlastnia elektronické výcvikové ... čítať viac


Elektronický obojok Chameleon® Extender MULTI-BRAND

Kompatibilné s Dogtra (*okrem Dogtra 1900S a Arc), Dog Trace, E-Collar Technologies, Garmin, Sit Means Sit a Sport Dog

*v prípade týchto typov využite produkt Chameleon® Extender Martin System 

Výborné riešenie pre všetkých, ktorí vlastnia elektronické výcvikové obojky značiek Dogtra, Dog Trace, E-Collar Technologies, Garmin, Sit Means Sit aSport Dog. Ste s nimi spokojný, objavili ste ich výcvikové možnosti, zvykli ste si na ne, ale chcete posunúť výcvik vášho psa na vyššiu úroveň?

Logickým krokom s ktorým sa často stretávame je v takýchto prípadoch chuť prejsť na najvyššiu radu obojkov MARTIN SYSTEM® - na obojky  Chameleon® III B .

Spoločnosť Martin System myslela aj na Vás - pripravila pre Vás cenovo dostupný elektronický výcvikový obojok Chameleon® Extender MULTI BRAND v dvoch veľkostiach: 

  • medium (26,5 cm)
  • large (31,1 cm)

ktorý vám za ekonomicky oveľa výhodnejších podmienok tento krok umožní !!!

Vyberte si správnu veľkosť a následne už len vložíte svoj obojok z vymenovaných kompatibilných značiek podľa doleuvedeného jednoduchého postupu (manuál v pdf) do práve zakúpeného Chameleon® Extender MARTIN SYSTEM - gratulujeme - práve ste získali to najlepšie vo svete elektronických výcvikových obojkov !!!

Chameleon® Extender premení váš obojok z obyčajného jednoblokového obojku na praktický profesionálny obojok.  Extender vám umožňuje mať viac ako jeden pozitívny a negatívny kontaktný bod. Okrem toho môžete presunúť/pridať svoje kontaktné body pre optimálny kontakt a najlepšiu citlivosť pre vášho psa. Kontaktné body sa môžu pohybovať tak často, ako je potrebné, aby ste eliminovali možnosti nekrózy.
Chameleon® Extender je navyše kompatibilný aj s Chameleon® Feather Contacts , ktoré poskytujú najlepší kontakt s flexibilným komfortom a sú právom považované za jedny z najlepších kontaktných riešení vo svete elektronických výcvikových obojkov !!!
Pre systém Chameleon® Extender Martin System odporúčame zakúpiť si aj nabíjací kábel, ak ho ešte nemáte.

 Manuál:

  • Martin System Chameleon® Extender - manual EN

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MARTIN SYSTEM® Elektronický obojok Chameleon® Extender MULTI-BRAND Veľkosť: Large (pre psy s obvodom... (399.00 €) na www.dog-trainer-collar.com

Všeobecné parametre