Vysávač AMICA FEN TURBO VM2062

AMICA FEN TURBO VM2062
Vysávač AMICA FEN TURBO VM2062
it

Výstupný filter: HEPA 13 Máte vo vašej spoločnosti alergikov alebo malé deti? Vysávanie už nebude znamenať oblaky peľu, roztočov alebo prachu! Špeciálny filter vo vnútri vysávača filtruje odpadový vzduch a odstraňuje rovnomerné nečistoty spôsobené motorom. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú, aby ich domovy ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5906006902032
    AGDAMIODK0033
Výstupný filter: HEPA 13
Máte vo vašej spoločnosti alergikov alebo malé deti? Vysávanie už nebude znamenať oblaky peľu, roztočov alebo prachu! Špeciálny filter vo vnútri vysávača filtruje odpadový vzduch a odstraňuje rovnomerné nečistoty spôsobené motorom. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú, aby ich domovy boli neposkvrnené! Čistý byt, čistý vzduch!
Turbobrush
Vákuové čistenie sa stane ťahaním a zdá sa, že všetky chĺpky a chlpy zvierat nikdy nezmiznú? Turbovka je určená pre milovníkov domácich miláčikov. Rotujúci kefový valec je poháňaný saním. Turbínový efekt zvyšuje sací výkon a účinnosť čistenia kobercov a kobercov. Ľahko a s úsmevom odstráňte chĺpky a chĺpky! Lepšie a rýchlejšie čistenie!
Indikátor plného prachového vrecka
Musím už batožinu vymeniť, alebo sa môžem ešte viac vyčistiť? S indikátorom plného vrecka na prach sa nemusíte obávať. Keď nastane čas na výmenu alebo vyprázdnenie vrecka na prach, indikátor na kryte nádoby zhasne na červeno. Koniec koncov by malo byť vhodné vákuové čistenie.
Chýba indikátor vrecka na prach
Motor beží a nemá žiadne sanie? Aby sa tomu zabránilo, mechanické blokovanie zabraňuje zatvoreniu krytu nádoby, ak vrecko na prach nie je správne nainštalované. Teraz je motor úplne chránený pred zlyhaním nasávaním zvyškov a nečistôt. Bezpečnejšia prevádzka znamená dlhšiu životnosť.
Regulácia výkonu
Strata sania alebo príliš vysoká spotreba energie? Nastavte sací výkon podľa typu vysávaného povrchu. Jednoduché ovládanie pomocou posúvača alebo gombíka namontovaného na vysávači vám umožní nielen efektívnejšie čistiť rôzne povrchy, ale aj platiť nižšie účty!
Mäkké, tiché kolesá
Vysávanie na tvrdej podlahe môže byť zdrojom hluku a škrabancov ... Pokiaľ váš vysávač nemá mäkké a tiché kolesá! Gumené kolesá chránia vaše podlahy, dokonca ani jemné parketové podlahy sa nepoškodia! Chráni tiež samotný vysávač, vďaka čomu je menej citlivý na vibrácie. Bezpečnejšie vysávanie, dlhšie používanie!
Mechanické ovládanie sania v rukoväti rukávu
Umožňuje vám v prípade núdze rýchlo znížiť sací výkon, napr. pri vtiahnutí veľkej veci (noviny alebo plastový sáčok atď.).
Horizontálny a vertikálny parkovací systém
Uloženie vysávača je skutočne jednoduché. Prispôsobí sa bez ohľadu na to, aký úložný priestor máte. Stačí parkovať vo zvislej polohe alebo položiť byt, v závislosti od toho, koľko miesta máte v skrini. Špeciálny systém držiaka hadice vám pomôže zložiť vysávač tak, aby sa ľahko zmestil do skriniek bez veľkého priestoru.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AMICA FEN TURBO VM2062 (81.95 €) na www.mader.sk