AMICA SURAZO VM1058 vysávač

AMICA SURAZO VM1058 vysávač
3x
AMICA SURAZO VM1058 vysávač
  • AMICA SURAZO VM1058 vysávač
  • AMICA SURAZO VM1058 vysávač
  • AMICA SURAZO VM1058 vysávač
it it it

Výstupný filter: EPA 12 Sú medzi vami alergici alebo malé deti? Vysávanie nebude konečne spojené s oblakmi peľu, roztočov a prachu vo vzduchu! Špeciálny filter vnútri vysávača čistí odpadový vzduch od nečistôt - dokonca aj tých, ktoré vznikajú pri práci samotného motora. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5906006902315
    VM1058 / 1190231
Výstupný filter: EPA 12
Sú medzi vami alergici alebo malé deti? Vysávanie nebude konečne spojené s oblakmi peľu, roztočov a prachu vo vzduchu! Špeciálny filter vnútri vysávača čistí odpadový vzduch od nečistôt - dokonca aj tých, ktoré vznikajú pri práci samotného motora. Je to perfektné riešenie pre tých, ktorí chcú mať skutočne čistý domov! Čistý byt, čistý vzduch!
Mäkké tiché kolesá
Vysávanie tvrdých podláh a parkiet predstavuje riziko poškriabania a hluku ... Pokiaľ váš vysávač nie je vybavený mäkkými, tichými kolesami! Vďaka pneumatikám sú vaše podlahy bezpečnejšie - dokonca ani jemné parkety sa nepoškrabajú! Samotný vysávač je tiež chránený, ktorý je menej náchylný na otrasy. Vysávač, používajte dlhšie!
Regulácia výkonu
Príliš nízka sacia sila alebo príliš veľká spotreba energie na uspokojenie vašich potrieb? Sací výkon vysávača ľahko upravte podľa typu čisteného povrchu! Jednoduché nastavenie pomocou posúvača alebo gombíka umiestneného na vysávači vám umožní nielen vyčistiť a efektívne vysávať rôzne priestory, ale aj ušetriť na účtoch za energiu!
Signalizácia plnej tašky
"Musím vrece vymeniť, môžem ho ešte vysať?" - vďaka funkcii signalizácie plnej batožiny sú také pochybnosti minulosťou! Nemusíte premýšľať o tom, kedy vymeniť alebo vyprázdniť vak - keď je plný, bude vás o tom informovať červený mechanický indikátor na kryte vysávača. Pretože vysávanie má byť pohodlné!
Ochrana pred vysávaním bez vaku
Motor funguje, ale vysávač nevťahuje vzduch? Vďaka mechanickej blokáde, ktorá bráni zatváraniu veka bez správne pripevneného vaku, sa takáto situácia už nestane! A motor bude vždy chránený pred poškodením spôsobeným znečistením. Prevádzková bezpečnosť zaistí dlhšie používanie zariadenia!
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AMICA Surazo VM1058 (54.74 €) na www.rightdeal.sk
AMICA Surazo VM1058 (63.90 €) na www.k24.sk