Vysávač XIAOMI DREAME D9

XIAOMI DREAME D9
13x
Vysávač XIAOMI DREAME D9
 • Vysávač XIAOMI DREAME D9
 • Vysávač XIAOMI DREAME D9
 • Vysávač XIAOMI DREAME D9
 • Vysávač XIAOMI DREAME D9
 • Vysávač XIAOMI DREAME D9
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Robotický vysávač Xiaomi Dreame D9 – white Ovládateľný cez telefón – aplikácia v anglickom jazyku Funkcia mopu Sací tlak až 3000 Pa Vysávač s hlučnosťou 64 dB HEPA filter (súčasť balenia) 13 senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM) Nádržka na vodu ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Veľkosť

 • Hmotnosť 3.8 kg

Vlastnosti

 • Prevedenie Robotické
 • Doba prevádzky na jedno nabitie 150 min

Dizajn

Ostatné

 • Hlučnosť 64 dB
 • Kódy predajcov vacum_20210219142954
  6972086390617
Robotický vysávač Xiaomi Dreame D9 – white
Ovládateľný cez telefón – aplikácia v anglickom jazyku
Funkcia mopu
Sací tlak až 3000 Pa
Vysávač s hlučnosťou 64 dB
HEPA filter (súčasť balenia)
13 senzorov, ktoré zaisťujú navigáciu v priestore
Algoritmus simultánnej lokalizácie a mapovania (SLAM)
Nádržka na vodu s účinnejším čerpadlom
Automaticky sa dobije a pokračuje v upratovaní od miesta, kde skončil
Vysokokapacitná Li-ion batéria na zaistenie extra výdrže a životnosti
Maximálna plocha vysávania až 250 m²
Presná laserová navigácia ako v Google aute
Predstavenie robotického vysávača Xiaomi Dreame D9 – white
Partnerská značka spoločnosti Xiaomi, značka Dreame, prichádza na trh s robotickým vysávačom Xiaomi Dreame D9. S týmto pomocníkom môžete začať vysávať a mopovať váš dom hneď, ako odídete do práce. Má vysoký sací výkon a vďaka kvalitnému motoru so sacím tlakom až 3000 Pa si poradí s celým množstvom nečistôt. Kvalitná 5200 mAh Li-Ion batéria udrží robotického vysávača v chode až 150 minút, potom si vysávač sám zájde od nabíjacej stanici a po nabití opäť pokračuje tam, kde predtým skončil. Nemusíte sa skutočne o nič starať. Všetky nastavenia aj samotný priebeh čistenia môžete navyše sledovať cez mobilnú aplikáciu Mi Home (Android/iOS), a to kompletne v anglickej lokalizácii.
Vysoký sací výkon
Základom každého kvalitného vysávača je poriadny motor. V príapde robotického vysávača Xiaomi bol nasadený výkonný motor, ktorý disponuje sacím tlakom až 3000 Pa. Silný motor príde vhod práve na koberce s dlhším vlasom alebo pri vysávaní pozdĺž stien, čo je tradičná slabina ostatných robotických vysávačov. Práve na to slúži malá guľatá kefka, ktorá nečistoty a prach vháňa pod saciu jednotku vysávača a pomáha tak pokryť maximum upratovaného priestoru.
Efektívne mopovanie
Xiaomi Dreame D9 zvládne vysávanie a mokré umývanie zároveň. Po nainštalovaní nádobky na vodu s objemom 270 ml sa vysávač automaticky prepne do režimu mopovania.
Systém dávkovania zaručuje presné a rovnomerné dávkovanie vody na mopovacej textílii. Nemusíte mať strach, že by na podlahe zostávali škvrny od vody. Uistite sa však, že pred prvým použitím naplníte zásobník vodou a navlhčíte utierku.
Dokonalá orientácia
Na bezproblémový pohyb v domácnosti Xiaomi Dreame D9 využíva až 13 inteligentných senzorov, ktoré zabraňujú jeho kolízii s nábytkom a pádu z vyvýšených miest, ako je napr. schodisko. Vďaka tomu bude upratovanie úplne automatické a maximálne bezpečné.
Výkonná laserová navigácia
Špičková laserová navigácia LDS Lidar mapuje priestor, a to aj v úplnej tme. Vytvára a ukladá mapy vášho domu a pomocou vysokopresného algoritmu SLAM inteligentne plánuje vždy tú najefektívnejšiu cestu na upratovanie.
Detekcia koberca
Xiaomi Dreame D9 dokáže okamžite detegovať prechod na koberec a následne automaticky zvýšiť sací výkon na maximálne efektívne čistenie. Navyše je vypnutá funkcia mopovania, aby nedošlo k poškodeniu vlákien koberca.
Prekonávanie prekážok
Máte doma medzi miestnosti prechodové lišty? Aj s tými si robotický vysávač Xiaomi poradí. Dokáže prechádzať prechodové lišty až do výšky 1,5 cm. Určite tiež oceníte, že vám vďaka svojej výške iba 9,68 cm uprace aj pod sedačkou, posteľou a iným nábytkom.
Bez starostí, vysávač sa o svoje nabíjanie postará sám
S použitím senzorov vysávač lokalizuje nabíjaciu stanicu. Potom, čo je miestnosť vysatá, sa automaticky vracia najkratšou možnou cestou späť do stanice. Pokiaľ v priebehu vysávania klesne batéria na 20 %, vysávač sa sám vráti do nabíjacej stanice a dobije sa na 80 %. Potom pokračuje v upratovaní presne tam, kde skončil.
Výkonná batéria s veľkou výdržou
Xiaomi Dreame D9 je vybavený veľkokapacitnou Li-Ion batériou s kapacitou 5200 mAh. Články pochádzajú od renomovaných firiem LG/Panasonic, ako aj v prípade obľúbených powerbaniek.
Takáto kapacita stačí pri úplnom nabití až na 150 minút nepretržitého vysávania, čo predstavuje až 250 m² priestoru. Samozrejme, vždy záleží na konkrétnych podmienkach a členitosti.
Hladinu nabitia batérie indikuje okrúhly rámček okolo tlačidiel vysávača. Keď svieti nabielo, zostáva batérii viac ako 50 % kapacity, pokiaľ svieti naoranžovo, je nabitá medzi 20 – 50 %, pokiaľ však začne svietiť načerveno, má batéria pod 20 % kapacity. To vás však nemusí trápiť, vysávač automaticky preruší prevádzku, zájde sám do nabíjacej stanici a po dobití opäť začne pracovať tam, kde predtým skončil.
Inteligentné mapovanie miestností
V mobilnej aplikácii je možné definovať tzv. virtuálne hranice, pomocou ktorých zamedzíte prístup robotického vysávača Xiaomi Dreame D9 do chúlostivých oblastí vašej domácnosti. Mapovacia funkcia automaticky rozdelí vašu domácnosť na niekoľko sektorov, vďaka čomu môžete presne naplánovať upratovanie jednotlivých miestností podľa vašich preferencií. Nakreslením obdĺžnika na vizuálnej mape v mobilnej aplikácii MI HOME určíte presnú oblasť, ktorú robot Xiaomi Dreame D9 dôkladne vyčistí.
Ovládanie cez mobilnú aplikáciu
Ovládacia aplikácia Mi Home združuje ovládanie kompletnej inteligentnej domácnosti v podaní Xiaomi a ich partnerov.
Na aplikácii je skvelé, že je pripojená cez váš Xiaomi účet k všetkým prvkom inteligentnej domácnosti kdekoľvek na svete. Nemusíte tak byť doma, aby ste spustili vysávanie podlahy alebo skontrolovali, koľko máte doma stupňov.
Vďaka aplikácii Mi Home si môžete naplánovať, kedy a ako často bude váš robotický pomocník vysávať, prípadne mu jednorazovo pokyn na vysávanie zadať, hoci už budete napríklad v práci.
Technická špecifikácia:
Model: Xiaomi Dreame D9
Farba: biela
Batéria: Li-ion
Max. plocha pokrytia: 250 m²
Kapacita batérie: 5200 mAh
Hlučnosť: 64 dB
Rozmery vysávača: 35 x 35 x 9,68 cm
Hmotnosť: 3,8 kg
Čas prevádzky: 150 min.
Možnosť mopovania: áno
Objem odpadovej nádoby: 570 ml
Objem zásobníka na vodu: 270 ml
Filtrácia: HEPA type filter
Podporované typy povrchov: všetky
Funkcia magnetickej pásky: áno (nie je súčasťou balenia)
Načasovanie upratovania: áno
Wi-Fi: áno
Ovládanie cez telefón: áno
Názov aplikácie: Mi Home – Android/iOS
Obsah balenia:
1x Xiaomi Dreame D9 – white (vrátane 5200 mAh Li-Ion batérie)
1x Nabíjacia stanica
1x Nabíjací kábel
1x Odpadová nádobka
1x Nádržka na vodu
1x Mopovacia textília
1x Čistiaci nástroj
1x Plastová podložka pod robota
1x Používateľský SK manuál
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Xiaomi dream d9 robotický vysávač (265.22 €) na www.mader.sk
XIAOMI (dreameD9) Dreame D9 robotické vysávače 0,57 L Bezvreckové Biela (280.64 €) na www.senetic.sk