Záhradná hadica GEKO smršťovací, 5m-15m, 7 funkcí, dvojitý pletenec

GEKO smršťovací, 5m-15m, 7 funkcí, dvojitý pletenec
Záhradná hadica GEKO smršťovací, 5m-15m, 7 funkcí, dvojitý pletenec
it

GEKO smršťovací, 5m-15m, 7 funkcí, dvojitý pletenec Praktická novinka pre všetkých záhradkárov a domácich kutilov, ktorích už nebaví neustále namotávanie a otravné ohýbanie záhradných hadic. Hadica, ktorá má malé praktické rozmery cca 5 m , ale pri striekaní sa automaticky natiahne až trojnásobne - až do dĺžky 15 m. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 5901477119590
GEKO smršťovací, 5m-15m, 7 funkcí, dvojitý pletenec
Praktická novinka pre všetkých záhradkárov a domácich kutilov, ktorích už nebaví neustále namotávanie a otravné ohýbanie záhradných hadic.
Hadica, ktorá má malé praktické rozmery cca 5 m , ale pri striekaní sa automaticky natiahne až trojnásobne - až do dĺžky 15 m.
Balenie obsahuje nadstavec s rozprašovačom, s ktorým má táto hadica ozaj univerzálne využitie - polievanie záhrady, umývanie auta alebo podlahy.
Hlavicu je možné nastavovať do piatich rôznych režimov prúdenia vody. Po vypustení sa sama stiahne do malého klbka - balenie hadice nikdy nebolo také jednoduché!
Hadica je vyrobená z veľmi pevného a pružného materiálu - manipulácia s ňou je naozaj jednoduchá a nevyžaduje väčšiu fyzickú kondíciu. Táto hadica sa vám nezlomí ani nezauzlí, ušetríte tým kopec času aj nervov a môžete sa sústrediť len a len na polievanie či čistenie. Má veľmi praktický dvojvrstvový dizajn - obsahuje vnútornú gumenú hadicu a odolnú nylonovú vonkajšiu hadicu. Priemer hadice zabezpečuje silný a vysoký prúd vody pre rôznorodé použitie.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GEKO smršťovací, 5m-15m, 7 funkcí, dvojitý pletenec (12.45 €) na www.mader.sk