FIELDMANN FZH 9101 oscilač. rozstrekovač

FIELDMANN FZH 9101 oscilač. rozstrekovač
FIELDMANN FZH 9101 oscilač. rozstrekovač
it

Technické parametre: - Kompatibilné so systémami 1/2 " - ABS plast - 15 trysiek - Nastaviteľný uhol rozstreku - Veľkosť: 42 x 14 x 14 cm - Hmotnosť 0,3 kg O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8590669244966
Technické parametre:
- Kompatibilné so systémami 1/2 "
- ABS plast
- 15 trysiek
- Nastaviteľný uhol rozstreku
- Veľkosť: 42 x 14 x 14 cm
- Hmotnosť 0,3 kg
O značke Fieldmann / Produkty vyrábané srdcom
Fieldmann - značka náradie pre dom aj záhradu na slovenskom trhu. Môže sa pochváliť zaujímavou škálou ľahko ovládateľných strojov so sviežim a nevšedným dizajnom. Pre túto značku charakteristická farebná kombinácia dodáva náradie hravosť a sviežosť. A s takým náradím je skutočne radosť o záhradu starať.
Fieldmann je navrhnutý a skonštruovaný tak, aby zodpovedal požiadavkám náročného spotrebiteľa: uľahčuje prácu a šetrí čas, je ergonomický, bezpečný, ľahko ovládateľný, prináša najnovšie trendy a poskytuje maximálny komfort pri práci na záhrade, v dome i dielni.
Hoci to podľa názvu nevyzerá, jedná sa o rýdzo českú značku. FIELDMANN je značka s českým manažmentom a zázemím silnej spoločnosti, ktorá na trh uviedla už celý rad značiek zvučných mien. Manažéri a technici zodpovední za výrobky Fieldmann dbajú na vysoké nároky značky a aktívne sa venujú rozširovanie portfólia kvalitných výrobkov.
Obchodné aj technickí špecialisti najmä na základe svojich skúseností, ktoré pozbierali u renomovaných firiem v oblasti záhradnej a hobby techniky, vyberajú tie najlepšie čínske výrobné závody, ktoré produkujú výrobky aj ďalších na trhu už etablovaných značiek.
Snaha celého tímu značky Fieldmann je ponúknuť zákazníkom produkty za priaznivé ceny, produkty v kvalitnom prevedení spĺňajúca súčasné trendy a ktoré maximálne ctí všetky bezpečnostné a ergonomické parametre.
ILUSTRAČNÉ FOTO
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

FIELDMANN FZH 9101 (8.59 €) na www.andreashop.sk
FIELDMANN FZH 9101 (9.80 €) na www.marketworld.sk
FIELDMANN FZH 9101 oscilácie. rozstrekovač (9.90 €) na www.mall.sk
FIELDMANN Zavlažovač FZH 9101 (10.80 €) na www.hobbyelektrodom.sk
recenzia
Simona 03.08.2019

Celkové hodnotenie: 20 %

negativa
Bol to darček. Pri prvom použití sme zistili, že tesnenie nesplna svoju funkciu a voda vyteká mimo. pomer ceny a kvality, kvalita návodu

naposledy hodnotené produkty v tejto kategórii (10)