ODOL detská zubná pasta Perlička 2 plus / 50 ml

ODOL detská zubná pasta Perlička 2 plus / 50 ml
ODOL detská zubná pasta Perlička 2 plus / 50 ml
it

Odol Detská zubná pasta Perlička 2+, 50 ml vhodná pre deti od 2 rokov 24 hodinová ochrana proti cukrom s fluórom s jahodovou príchuťou Zubná pasta Odol perlička s jahodovou príchuťou je vhodná pre deti od 2 rokov. Pasta obsahuje fluór, stará sa tak účinne o detské zúbky a poskytuje mliečnemu chrupu účinnú ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

  • Objem 50 ml

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 5054563087775
Odol Detská zubná pasta Perlička 2+, 50 ml
vhodná pre deti od 2 rokov
24 hodinová ochrana proti cukrom
s fluórom
s jahodovou príchuťou
Zubná pasta Odol perlička s jahodovou príchuťou je vhodná pre deti od 2 rokov. Pasta obsahuje fluór, stará sa tak účinne o detské zúbky a poskytuje mliečnemu chrupu účinnú ochranu. Zubná pasta Odol perlička zároveň chráni zuby aj pred cukrom až po dobu 24 hodín.
Vekové odporúčanie:
od 2 rokov
Použitie: Vždy postupujte podľa návodu na obale. Zuby si čistite dvakrát, nie viac ako trikrát denne. Obmedzte prehĺtanie pasty na minimum, vždy ju vypľujte. Uchovávajte mimo dosahu detí. Deti vo veku do 6 rokov (vrátane): Pri čistení zubov použite množstvo veľkosti zrnka hrachu pod dohľadom dospelej osoby, aby sa zabránilo prehltnutiu. V prípade podráždenia ďalej nepoužívajte. Vyhľadajte čo najskôr vášho zubného alebo všeobecného lekára v prípade opuchu pier alebo tváre. Nepoužívajte, ak je fólia hrdla poškodená. Pred použitím fóliu odstráňte. Či šarže a Najlepšie spotrebovať do: pozri koniec tuby. Čistite si zuby dvakrát denne zubnou pastou s fluoridom a dodržujte zásady zdravej stravy, nakoľko ochrana medzi čistením zubov môže byť oslabená.
Zloženie: Aqua, Hydrated Silica, Sorbitol, Glycerin, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Aroma, Sodium Saccharin, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, CI 73360 Obsahuje fluorid sodný (500 ppm F).
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

ODOL Perlička zubná pasta s fluoridom pre deti od 2 rokov 50 ml (1.69 €) na www.demro.sk
ODOL Detská zubná pasta Perlička 2+, 50 ml (1.39 €) na bugy.sk