POWERPLUS POWEB1510

POWERPLUS POWEB1510
POWERPLUS POWEB1510
it

Akumulátorová vŕtačka POWERPLUS 18V LI-ION  ponúka perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú menšieho univerzálneho partnera, na ktorého sa budú môcť spoľahnúť. Prednosti Nielen vysokým výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním , je táto vŕtačka populárna. Pri dlhšom ... čítať viac


Akumulátorová vŕtačka POWERPLUS 18V LI-ION ponúka perfektné riešenie pre všetkých remeselníkov a domácich majstrov, ktorí hľadajú menšieho univerzálneho partnera, na ktorého sa budú môcť spoľahnúť.

Prednosti

Nielen vysokým výkonom, ale aj užívateľsky príjemným spracovaním, je táto vŕtačka populárna. Pri dlhšom používaní iste oceníte mäkčené držadlo a pri práci v zhoršených svetelných podmienkach vám pomôže s orientáciou LED svetlo, a pri využití príklepu sa vám určite bude hodiť prídavná rukoväť a rýchloupínacie skľučovadlo, ktoré ani pri vŕtaní nepovolí.

Motor

Táto vŕtačka disponuje maximálnym krútiacim momentom 35 Nm, ktorý môžete jednoducho regulovať a môžete si tak vybrať, v akom z 21 stupňov budete vŕtať a skrutkovať. Vďaka možnosti zmeny rýchlosti môžete zvoliť adekvátnu rýchlosť vŕtačky podľa typu vykonávanej práce 2 rýchlostné stupne pre ovládanie maximálnej rýchlosti pre rôzne materiály. Prvý dosahuje v otáčkach naprázdno rýchlosti v rozmedzí 0 - 400 min -1 , druhý potom v rozmedzí 0 - 1500 min -1 .

Aby vám už nič nebránilo v používaní, odporúčame sa taktiež pozrieť na sady vrtákov či ďalšie príslušenstvo k vŕtačkám a skrutkovačom.

Vŕtačka spadá do radu One Fits All, kedy jednu batériu môžete umiestniť do nástrojov, ktoré využijete v dielni - brúsky, skrutkovače či priamočiare píly, ale tiež do vášho záhradného náradia - kosačiek, plotostrihov či fúkačov na lístie.

Tento model je dodávaný bez batérie a nabíjačky. Nabíjačku aj akumulátor si však môžete jednoducho kúpiť v našom e-shope, či už jednotlivo alebo v sade .

Balenie

  • AKU vŕtačka

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

POWERPLUS POWEB1510 (23.90 €) na www.alza.sk

Všeobecné parametre

Veľkosť

  • Hmotnosť 1.6 kg

Vlastnosti

  • Napätie akumulátora 18 V

Ostatné

  • Kódy predajcov POWEB1510
    5400338075834