MENFORSAN Repelentný šampón s margosou pre psov 300 ml 8414580020624

MENFORSAN Repelentný šampón s margosou pre psov 300 ml 8414580020624
MENFORSAN Repelentný šampón s margosou pre psov 300 ml 8414580020624
it

MENFORSAN Prírodné repelentný šampón pre psov z margozy 300ml) - Prírodný repelentný šampón s extraktom z Margos, levanduľového oleja a geraniole - Pretože kožúšok vášho psa predstavuje ideálne útočisko pre hmyz, ktorý sa predovšetkým v lete stáva veľmi otravným, veľa chovateľov hľadá spôsob, ako sa tohto problému ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Ostatné

MENFORSAN Prírodné repelentný šampón pre psov z margozy 300ml) - Prírodný repelentný šampón s extraktom z Margos, levanduľového oleja a geraniole - Pretože kožúšok vášho psa predstavuje ideálne útočisko pre hmyz, ktorý sa predovšetkým v lete stáva veľmi otravným, veľa chovateľov hľadá spôsob, ako sa tohto problému zbaviť. Hmyz totiž obťažuje psíka aj nás a navyše môže prenášať najrôznejšie choroby. Tento problém sa netýka len dlhosrstých plemien, ale aj tých krátkosrstých, ktorých sa hmyz vie držať tzv. "Zuby- nechty".
O parazity nikto nestojí, ale ako sa im vyhnúť? Dôležitá je prevencia napríklad vo forme tohto repelentního šampónu proti hmyzu. Šampón využíva sily Margos, levanduľového oleja a geraniolu, ktoré majú blahodarné účinky na stav pokožky, ničí baktérie, plesne, parazity a zlepšujú imunitný systém.
Výrazné sú tiež insekticídne účinky. Odháňa nežiaduce hmyz, ako sú kliešte, ploštice, roztoče, blchy a komáre.
Použitím tohto šampónu psíka navyše zbavíme všetkých typov parazitov, ktoré mohol doteraz na prechádzkach nazbierať. Vďaka vyváženému pH je šampón ideálny pre časté používanie a vhodný je pre všetky plemená psov.
Objem: 300 ml
Použitie: Na mokrú srsť naneste dostatočné množstvo šampónu a vmasírujte, kým nevznikne pena. Nechajte ju chvíľu pôsobiť a opláchnite.
Vhodné pre: všetky psie plemená, psy napadnuté parazitmi a psy s podráždenú kožou od parazitov
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

MENFORSAN Prírodné repelentný šampón pre psov z margozy 300 ml (11.21 €) na profizoo.sk
MENFORSAN Repelentný šampón s margosou pre psov 300 ml (8414580020624) (12.17 €) na www.alza.sk