AL-KO HW 4500 FCS Comfort

AL-KO HW 4500 FCS Comfort
AL-KO HW 4500 FCS Comfort
it

Domáca vodáreň sa hodí na zavlažovanie záhrad a pozemkov, na zásobovanie domu vodou i na zvýšenie tlaku pri zásobovaní vodou. Domáca vodáreň HW 4500 FCS Comfort: veľmi silný výkon so skvelou výbavou Ešte stále sa u nás pitná voda vo veľkom množstve používa ako úžitková. Spoľahlivé využívanie dažďovej vody / vody zo ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Vyhotovenie

Ostatné

  • Kódy predajcov 112850
    3198
Domáca vodáreň sa hodí na zavlažovanie záhrad a pozemkov, na zásobovanie domu vodou i na zvýšenie tlaku pri zásobovaní vodou.
Domáca vodáreň HW 4500 FCS Comfort: veľmi silný výkon so skvelou výbavou
Ešte stále sa u nás pitná voda vo veľkom množstve používa ako úžitková. Spoľahlivé využívanie dažďovej vody / vody zo studní ako úžitkovej vody je pritom vďaka domácim vodárňam AL-KO jednoduchšie a spoľahlivejšie ako kedykoľvek predtým. S našou domácou vodárňou môžete vďaka inteligentnej elektronike, mechanike čerpadla s dlhou životnosťou a akumulačnej tlakovej nádobe na vodu s objemom 17 l spoľahlivo zavlažovať Vašu záhradu alebo používať takúto vodu dokonca na splachovanie WC, na pranie i ako vodu na sprchovanie a umývanie. HW 4500 FCS Comfort je solídna domáca vodáreň so skvelou výbavou. Vyznačuje sa pritom nízkou hmotnosťou iba 18 kg. Skladá sa z mnohých súčastí z robustného plastu, dôležité prvky, ktorými prechádza voda sú však z mosadze alebo z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele.
Technické detaily domácej vodárne HW 4500 FCS Comfort
Táto domáca vodáreň má mimoriadne nízku hlučnosť, pokojný chod a silný 1 300 Watt motor. Pracuje efektívne pri nízkej hustote spínania, čo sa dosahuje vysokým stupňom účinnosti hydrauliky čerpadla. Popri 1-stupňovej čerpacej technike patria k dôležitým hlavným znakom, ktorými sa táto vodáreň vyznačuje, aj integrovaný filter XXL a výbava z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele. 1-stupňová čerpacia technológia domácej vodárne garantuje vysoký tlakový výkon – až do 5,0 bar.
Týmto vysokým tlakovým výkonom sa dosahuje maximálne dopravované množstvo 4 500 litrov za hodinu. Domáca vodáreň AL-KO pracuje mimoriadne ticho v každom režime. Vďaka integrovanému predfiltru XXL je vnútrajšok čerpadla dobre chránený pred nečistotami. Kompaktná 17 litrová tlaková nádoba je mimoriadne energeticky úsporná a je z nehrdzavejúcej ušľachtilej ocele s dlhou životnosťou. Okrem tlakovej nádoby sú v telese čerpadla zabudované aj tlakový spínač a manometer. Stroj je tak optimálne chránený pred tlakovými rázmi.
Integrovaná ochrana proti chodu nasucho zabezpečuje, aby sa pri absencii prepravovaného média nič nepoškodilo. Prostredníctvom inteligentného riadenia Flow Control System je čerpadlo pod kontrolou 24 hodín/7 dní v týždni a v prípade chodu nasucho sa vypne.
Upozornenie: domáca vodáreň nie je vhodná pre pitnú vodu, ale iba pre úžitkovú vodu.
Kúpte si domácu vodáreň AL-KO HW 4500 FCS Comfort
Kúpte si domácu vodáreň AL-KO HW 4500 FCS Comfort – jednoducho v našom e-shope alebo nájdite predajcu vo Vašej blízkosti. Domáca vodáreň AL-KO umožňuje automatizované zásobovanie úžitkovou vodou so skvelou výbavou.
Hľadáte ešte alternatívy? U nás nájdete ďalšie domáce vodárne s inými vlastnosťami výbavy, ako domáca vodáreň AL-KO HW 4000 FCS Comfort alebo domáca vodáreň AL-KO HW 5000 FMS Premium.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

AL-KO HW 4500 FCS Comfort 112850 (319.00 €) na www.tpd.sk
AL-KO Domáca vodáreň HW 4500 FCS Comfort (299.00 €) na www.kotollacno.sk
AL-KO domáca vodáreň HW 4500 FCS COMFORT (319.00 €) na ckdmarket.flox.sk
AL-KO Domáca vodáreň HW 4500 FCS Comfort (275.00 €) na www.jardin.sk
AL-KO HW 4500 FCS Comfort (112850) (285.90 €) na www.alza.sk