TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela

TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela
5x
TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela
  • TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela
  • TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela
  • TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela
  • TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela
  • TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 biela

Popis produktu Pokojný spánok Čistička vzduchu s funkciou nočného režimu redukuje režim prevádzky ventilátora na minimum, čím znižuje jeho hlučnosť . Okrem toho je stlmené podsvietenie tlačidiel a indikátor kvality vzduchu. Táto funkcia zabezpečuje, že členovia domácnosti majú dobrý spánok a čistý vzduch v miestnosti. ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Dizajn

Ostatné

  • Dĺžka šnúry 1.8 m
  • Hlučnosť 52 dB
  • Kódy predajcov 8713016107541
Popis produktu
Pokojný spánok
Čistička vzduchu s funkciou nočného režimu redukuje režim prevádzky ventilátora na minimum, čím znižuje jeho hlučnosť . Okrem toho je stlmené podsvietenie tlačidiel a indikátor kvality vzduchu. Táto funkcia zabezpečuje, že členovia domácnosti majú dobrý spánok a čistý vzduch v miestnosti.
Automatické prispôsobenie rýchlosti čistenia úrovni škodlivín v miestnosti
Čistička vzduchu vybavená automatickým režimom automaticky prispôsobuje intenzitu práce úrovni znečistenia vzduchu v miestnosti. Senzory v zariadení priebežne sledujú indikátory kvality vzduchu a na základe nich prispôsobujú otáčky ventilátora.
Neustále sledovanie kvality vzduchu v miestnosti
O kvalite vzduchu zvyčajne informuje dióda inštalovaná v konštrukcii čističky. Jeho farba sa mení v závislosti od stupňa znečistenia. Mnohé modely sú vybavené aj displejom, ktorý zobrazuje presné parametre v číselnej forme. Vďaka tomu budú tie najdôležitejšie informácie vždy po ruke. Pri výbere zariadenia sa oplatí skontrolovať, o akých ukazovateľoch nás môže daný model informovať a na základe toho vybrať výbavu prispôsobenú osobným preferenciám užívateľa.
HEPA filtre
HEPA filtre (High Efficiency Particulate Air) v čističkách vzduchu eliminujú aj tie najmenšie čiastočky znečistenia s veľmi vysokou účinnosťou. Môžu za to špeciálne vlákna vyrobené z polyesterovo-skleneného kompozitu, ako aj veľký absorbčný povrch. Takto vybavené modely sa skvele hodia do domácností alergikov, astmatikov a všetkých ľudí so zníženou odolnosťou voči infekciám dýchacích ciest . HEPA filter odstraňuje suspendovaný prach, napr. PM10, PM2,5, PM1, roztoče, peľ, plesne, baktérie, vírusy.
Uhlíkový filter
Uhlíkové filtre používané v čističkách vzduchu pozostávajú z granúl aktívneho uhlia, ktoré dokonale viažu škodlivé častice. Medzi ich hlavné úlohy patrí odstraňovanie plynných znečisťujúcich látok, akými sú cigaretový dym a prchavé organické zlúčeniny . VOC sú látky mimoriadne nebezpečné pre zdravie, jedovaté, dráždivé, karcinogénne, ktoré sa môžu dostať do miestnosti cez otvorené okná alebo vetranie, alebo sa v uzavretých miestnostiach uvoľňujú z farieb a lepidiel (napr. formaldehyd) alebo z vnútorného vybavenia. Uhlíkový filter tiež neutralizuje nepríjemné pachyhmatateľné aj pri nízkych koncentráciách. Zariadenia s uhlíkovým filtrom nájdu uplatnenie nielen v bytoch či kanceláriách, ale aj v priemyselných prevádzkach.
Predfilter
Prvoradou úlohou predfiltra je zachytiť najväčšie nečistoty. Môžu to byť peľ kvetov, prachu alebo zvieracích chlpov . Tieto látky sú mimoriadne nebezpečné pre alergikov. Je dobrým zvykom pravidelne čistiť filter, čo zabezpečí, že aj zvyšné prvky zariadenia budú pracovať s dokonalou účinnosťou. Je potrebné pripomenúť, že predfilter je možné umývať vo vode. Správne používanie čističky vzduchu má rozhodujúci vplyv na jej životnosť a efektívnu prevádzku.
Nastavenie času čistenia pomocou časovača
Čističky vzduchu so zabudovaným časovačom vám umožnia prispôsobiť prevádzkové hodiny zariadenia osobným preferenciám používateľa. To uľahčuje nastavenie času automatického zapnutia a vypnutia . Takto vybavená čistička vzduchu nájde široké využitie ako doma, tak aj v kancelárii. Malo by sa však pamätať na to, že škodlivé mikroorganizmy sa množia veľmi rýchlo. Preto iba pravidelná prevádzka prístroja odstráni znečistenie a zabezpečí očakávané výsledky.
Čistička vzduchu Tristar AP-4787
Čistička vzduchu Tristar AP-4787 odstraňuje zo vzduchu domáci prach, pachy, chlpy domácich zvierat, peľ a baktérie. Vytvára príjemnú klímu v miestnosti aj počas spánku, čo uľahčuje dýchanie.
Čistička je vybavená tromi rôznymi filtračnými systémami a vytvára čistejší vzduch, menej hluku a spotrebuje menej energie. Vďaka modernému a praktickému dizajnu môžete vzhľad vašej čističky vzduchu okamžite prispôsobiť štýlu vášho interiéru. Čistička vzduchu navyše vďaka ovládaciemu panelu s tlačidlami umožňuje jednoduché zapínanie a vypínanie a ovládanie rýchlosti pomocou 3 nastavení. Čistička vzduchu má tiež funkciu časovača (2-4-8 hodín) a režim spánku.
Vďaka širokému spektru aktivít bude fungovať v menších i väčších priestoroch.
technické údaje
biela farba
Materiál puzdra: ABS (akrylonitril butadién styrénový kopolymér)
Rozmery: 22 x 41 cm (Priemer x V)
Napájanie: 240 V ~, 50/60 Hz
Výkon: 35 W
Trieda HEPA filtra: H13 HEPA
Dĺžka napájacieho kábla: 1,8 m
CADR (účinnosť vzduchového filtra vrátane plochy miestnosti): 200 m³ / h
Rozsah: 25 m³
Hlučnosť: 52 dB
S 3 rôznymi filtrami
3 nastavenia rýchlosti
Vstavaný farebne odlíšený indikátor
Ochrana proti prehriatiu a funkcia časovača (2-4-8 h)
Režim spánku a automatický režim
Produkt sa ľahko používa
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

TRISTAR Čistička vzduchu AP-4787 (159.30 €) na www.pilulka.sk
TRISTAR AP-4787 (159.90 €) na www.mall.sk
TRISTAR AP-4787 (174.67 €) na www.rightdeal.sk
Tristar Čistička vzduchu TRITAR AP-4787 (164.20 €) na www.vivantis.sk