GIRO Source MIPS Mat Black Fade XL - 61-65

GIRO Source MIPS Mat Black Fade XL - 61-65
GIRO Source MIPS Mat Black Fade XL - 61-65
it

Prilba Source MIPS spája technologickú vyspelosť a vynikajúcu bezpečnosť s dizajnom modernej trailovej prilby. Ventilácia prostredníctvom 17 ventilačných otvorov podporovaných vnútornými kanálmi dokáže udržať správnu prevádzkovú teplotu hlavy aj uprostred leta. Pohodlné nosenie na hlave zabezpečuje upínací systém ... čítať viac

cena od 112.46

Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Dizajn

Ostatné

 • Kódy predajcov 000007129438
  768686380297

Prilba Source MIPS spája technologickú vyspelosť a vynikajúcu bezpečnosť s dizajnom modernej trailovej prilby.
Ventilácia prostredníctvom 17 ventilačných otvorov podporovaných vnútornými kanálmi dokáže udržať správnu prevádzkovú teplotu hlavy aj uprostred leta. Pohodlné nosenie na hlave zabezpečuje upínací systém Roc Loc 5, do ktorého sa
je integrovaná vložka MIPS. Štítok je nastaviteľný a upevnený skrutkami. Odolnosť voči
každodenné poškriabanie zaručuje polykarbonát, ktorý kryje škrupinu zospodu. Rozšírená ochrana chrbta je už samozrejmosťou.
MIPS (Multi-Directional Impac t Protection System) poskytuje zvýšenú ochranu proti
rotačné sily pôsobiace na hlavu. Viac informácií nájdete na www.MIPSprilby.cz

 • SYSTÉM KAPACITY: Roc Loc® 5, integrácia s MIPS
 • KONŠTRUKCIA: In-mold (Full Wrap), MIPS
 • VETRANIE: 17 vetracích otvorov, Wind Tunnel™
 • VLASTNOSTI: antibakteriálna podšívka CoolFit, nastaviteľný štítok
 • Veľkosti Super Fit™ S (51-55 cm), M (55-59 cm), L (59-63 cm), XL (61-65 cm)

Technológia

 • ROC LOC® AIR Revolučný upínací systém, ktorý zlepšuje prispôsobenie aj vetranie prilby. Upínací systém vytvára malý priestor medzi hlavou a samotnou prilbou, do ktorého prúdi chladný vzduch. Možnosti nastavenia sú rovnaké ako pri systéme Roc Loc® 5.

 • IN-MOLD® Označenie technologického procesu, pri ktorom sa polystyrénová pena EPS tlakovo vstrekuje do škrupiny a výstuže uzavretej vo forme. Ich spojenie spevňuje oblasť vetracích otvorov a rebier. Výsledkom je kompaktná, jednotná, ľahká, bezpečná a veľmi odolná prilba.

 • MIPS (Multidirectional Impac t Protection System) je protišmyková vložka medzi škrupinu EPS (telo prilby) a vnútorné výstelky. V prípade šikmého nárazu (napríklad ak sa hlavou zachytíte o konár) sa škrupina prilby z EPS o niekoľko milimetrov preklopí cez vrstvu MIPS, čím ochráni vašu hlavu a mozog pred prudkým rotačným trhnutím.

 • Systém SUPER FIT™ sa skladá až zo štyroch veľkostí prilieb navrhnutých tak, aby pokryli rôzne veľkosti hlavy všetkých používateľov. Vďaka tomuto systému sú prilby vyšších kategórií ideálne pripravené pre každého jazdca.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

GIRO Source MIPS Mat Black Fade XL-(61-65) (112.46 €) na www.kola-radotin.cz