CANON PowerShot G7 X Mark II

CANON PowerShot G7 X Mark II
14x
CANON PowerShot G7 X Mark II
 • CANON PowerShot G7 X Mark II
 • CANON PowerShot G7 X Mark II
 • CANON PowerShot G7 X Mark II
 • CANON PowerShot G7 X Mark II
 • CANON PowerShot G7 X Mark II
it it it it it it it it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Je mimoriadne výkonný kompaktný fotoaparát so špičkovou úrovňou ovládania a obrazovej kvality každého záberu. PowerShot G7 X Mark II – vychádzajúci z modelu PowerShot G7 X – je prvým fotoaparátom s novým procesorom Canon DIGIC 7 . Vďaka 20,2-megapixelovému snímaču typu 1.0 CMOS a 4,2-násobnému optickému zoomu je ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Vlastnosti

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 240 hod.

Ostatné

 • ok
  Stručný návod
 • Hmotnosť (vrátane batérie) 319 g
 • Kódy predajcov 1066C002
  4549292056365
  E-435006
  1066C002AA
  21906001288

Je mimoriadne výkonný kompaktný fotoaparát so špičkovou úrovňou ovládania a obrazovej kvality každého záberu. PowerShot G7 X Mark II – vychádzajúci z modelu PowerShot G7 X – je prvým fotoaparátom s novým procesorom Canon DIGIC 7. Vďaka 20,2-megapixelovému snímaču typu 1.0 CMOS a 4,2-násobnému optickému zoomu je vynikajúci na tvorbu fotografií a videozáznamov určených na zdieľanie, tlač alebo zobrazovanie bez filtrov či náročných editačných úprav.

Model PowerShot G7 X Mark II koncentruje vynikajúci výkon do kompaktného tela – ergonomický dizajn zodpovedá estetike série PowerShot G a ponúka intuitívne ovládanie a okamžitý prístup k najpoužívanejším ovládacím prvkom. Vďaka precíznej optike Canon, vysokej rýchlosti, úplnému manuálnemu ovládaniu a pokročilým možnostiam pripojenia je PowerShot G7 X Mark II mimoriadnym fotoaparátom určeným pre používateľov, ktorí si chcú zachovať úplnú kontrolu nad tvorivým fotografovaním. 

Maximálny výkon s procesorom DIGIC 7

Nová generácia procesora Canon DIGIC 7 výrazne zvyšuje výkon spracovania obrazu, poskytuje mimoriadne rýchlosti automatického zaostrovania, sériové snímanie rýchlosťou 8 snímok za sekundu do formátu RAW, zníženie obrazového šumu a dovoľuje zachytiť všetky letmé momenty. Vďaka spoľahlivému a rýchlemu snímaniu a vylepšenej detekcii objektov sa fotoaparát dokáže zamerať na objekt aj v pri nízkej saturácii a slabom kontraste. Technológia automatickej optimalizácie osvetlenia prevzatá zo série EOS zlepšuje kontrast prirodzenou korekciou a udržiava vyrovnaný pomer medzi jasnými a tmavými oblasťami.

Fotoaparát zaručuje vynikajúce výsledky v zhoršených svetelných podmienkach, či fotografujete krajinu pri úsvite, alebo mesto v zapadajúcom slnku. V spojení s objektívom s vysokou svetelnosťou f/1,8 – 2,8 poskytuje snímač CMOS typu 1.0 a procesor DIGIC 7 so špičkovými novými zobrazovacími parametrami vynikajúcu flexibilitu pri fotografovaní aj v najnáročnejších svetelných podmienkach a pri plnom zoome. 

Vylepšený optický stabilizátor obrazu s technológiou Dual Sensing IS výrazne znižuje otrasy fotoaparátu a pomáha vyrovnávať otrasy ruky vznikajúce pri pohybe, ak fotografovaný objekt neumožňuje zastaviť a v pokoji zaostriť. 

Úplné ovládanie a široké kreatívne možnosti

Ovládací prstenec objektívu PowerShot G7 X Mark II poskytuje konfigurovateľný prístup k najdôležitejším nastaveniam s možnosťou duálneho krokového alebo plynulého ovládania, či už na nastavenie krokových zmien, napr. clony, expozičného času a ISO, ako aj plynulejších nastavení, napr. pri zaostrovaní. Funkcia MF Peaking okamžite zvýrazňuje zaostrené časti záberu a v spojení s výklopným dotykovým displejom umožňuje rýchlu kontrolu presného zaostrenia.

Vďaka záznamu do 14-bitových súborov RAW dokáže fotoaparát zachytiť všetky farebné nuansy a štýlové odtiene. Kolekcia prednastavených farebných štýlov fotografií poskytuje možnosti voľby požadovaného štýlu pre zachytávanú scénu a minimalizuje čas potrebný na dodatočné úpravy. Profily štýlov fotografií sú konfigurovateľné a možno ich používať v rámci celej série digitálnych jednookých zrkadloviek EOS, čo zaručuje rovnaký vzhľad a charakter záberov bez ohľadu na fotografovaný objekt.

Nakrúcanie videa na jednotku

Nádejní filmoví tvorcovia sa môžu spoľahnúť, že PowerShot G7 X Mark II zaznamená ich videá v rozlíšení Full HD vo vynikajúcej kvalite. Plne manuálne ovládanie poskytuje prístup ku všetkým nastaveniam expozície a dovoľuje komponovať každý záber a prispôsobiť ho požadovanému štýlu. Vylepšená technológia sledovania objektu procesora DIGIC 7 uľahčuje zaznamenanie každého detailu, či ide o drobné zmeny v mimike alebo náhly pohyb. Dynamická stabilizácia obrazu Canon spolu s funkciou automatického vyrovnávania Auto Level automaticky upravuje pohyby fotoaparátu v piatich osiach a zaručuje stabilizované zábery a vyrovnané horizonty aj pri nakrúcaní v pohybe či neobvyklých uhloch. Na záznam procesov prebiehajúcich v istom časovom rámci fotoaparát disponuje režimom intervalového záznamu (Time-Lapse Movie), ktorý umožňuje tvorbu tzv. zrýchlených záberov.

Fotografovanie, zdieľanie, široké možnosti pripojenia

Široká ponuka možností pripojenia fotoaparátu je okamžite dostupná prostredníctvom tlačidla Wi-Fi; funkcia Dynamic NFC umožňuje pripojiť inteligentné zariadenia – vrátane Canon Connect Station CS100 – jednoduchým poklepaním. Zdieľanie a zálohovanie v cloudových službách je maximálne jednoduché – funkcia Image Sync automaticky zálohuje súbory online. Snímky je možné zálohovať aj použitím služby irista spoločnosti Canon, ktorá poskytuje viac priestoru na uloženie fotografií vo vysokej kvalite a umožňuje vytváranie fotogalérií, ktoré môžete zdieľať s priateľmi na celom svete. Možnosť spracovania RAW priamo vo fotoaparáte umožňuje nastaviť výstupný formát a vykonať úpravy snímok určených na zdieľanie ešte na cestách a súčasne zachovať originál s plným rozlíšením. 

Základné charakteristiky fotoaparátu PowerShot G7 X Mark II:

 • Vreckový fotoaparát so špičkovou kvalitou snímok za každých svetelných podmienok 
 • Vynikajúca kvalita fotografií aj videa vo Full HD 
 • Možnosti zdieľania nádherných záberov s priateľmi 
 • Jednoduché neobmedzené ovládanie
 • Fotoaparát vytvorený so zreteľom na neobmedzenú tvorivosť


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

CANON PowerShot G7 X Mark II 1066C002 (548.00 €) na www.domoss.sk
CANON PowerShot G7X Mark II (1066C002) čierny (549.00 €) na www.datart.sk
CANON POWERSHOT G7 X MARK II (616.40 €) na www.prva.sk
CANON PowerShot G7 X Mark II (1066C002) (547.90 €) na www.alza.sk
CANON PowerShot G7X Mark II + 16 GB SD karta (548.00 €) na www.faxcopypro.sk
95%

4 recenzie produktu

80% rýchlosť spracovania fotografií
90% užívateľské prostredie
70% široký pozorovací uhol
100% vernosť farieb
90% pripojiteľnosť externých zariadení
86% pomer ceny a kvality
80% kvalita návodu
90% dizajn,vzhľad
80% rýchlosť zaostrovania
90% kvalita fotografie
50% výdrž batérie
90% jednoduchosť ovládania
90% stabilizácia obrazu
recenzia
Mirino 31.12.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
pomer ceny a kvality

Hladal som kompakt s parametrami zrkadlovky, zatial len skusam, ale myslim ze vyber zodpoveda ocakavaniam ;-)

recenzia
robo 31.12.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

spokojny

recenzia
Nc-cko 05.09.2016

Celkové hodnotenie: 100 %

recenzia
rýchlosť spracovania fotografií, užívateľské prostredie, široký pozorovací uhol, vernosť farieb, pripojiteľnosť externých zariadení, pomer ceny a kvality, kvalita návodu, dizajn,vzhľad, rýchlosť zaostrovania, kvalita fotografie, jednoduchosť ovládania, stabilizácia obrazu

recenzia
Peter 15.08.2016

Celkové hodnotenie: 80 %

recenzia
kvalita fotografie, dizajn,vzhľad, stabilizácia obrazu, jednoduchosť ovládania, užívateľské prostredie, pomer ceny a kvality, pripojiteľnosť externých zariadení, vernosť farieb
negativa
výdrž batérie, široký pozorovací uhol