PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K

PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K
5x
PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K
 • PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K
 • PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K
 • PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K
 • PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K
 • PANASONIC Lumix DMC-TZ200 černý DC-TZ200EP-K

Užívajte si viac slobody zachytením každého okamihu fotoaparátom, ktorý sa pohybuje spoločne s vami a je dostatočne kompaktný na to, aby sa zmestil do vrecka. Je ideálny pre všetky destinácie, či už ste v živom meste , alebo si vychutnávate nádhernú prírodu. Výkonné 15-násobné optické priblíženie a vysokovýkonný ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Funkcie

Display

Rozhrania

Dizajn

Batéria, výdrž

 • Výdrž batérie 370 hod.

Ostatné

 • Hmotnosť (vrátane batérie) 10 g
 • Kódy predajcov 5025232877065
  DC-TZ200K
  DC-TZ200EP-K
Užívajte si viac slobody zachytením každého okamihu fotoaparátom, ktorý sa pohybuje spoločne s vami a je dostatočne kompaktný na to, aby sa zmestil do vrecka. Je ideálny pre všetky destinácie, či už ste v živom meste , alebo si vychutnávate nádhernú prírodu. Výkonné 15-násobné optické priblíženie a vysokovýkonný 1-palcový snímač spôsobia, že vaše vzácne okamihy pretrvajú navždy.
Panasonic Lumix DC-TZ200 bol navrhnutý s výkonnými funkciami v kompaktnom tele. Kamkoľvek blogeri Worldelse cestujú, LUMIX TZ200 je ich dokonalým spoločníkom na cesty. Sledujte ich na ceste cez Omán, úžasnú krajinu pre cestovateľov.
Pokračujte v zachytení svojho dobrodružstva až do noci vďaka výkonnému 1-palcovému 20-megapixelovému snímaču, ktorý spokytuje viac detailov, farieb a jasnosti aj pri slabom osvetlení. Aj keď sa už slnko skláňa k obzoru, neznamená to, že musíte odložiť fotoaparát.
15-násobné optické priblíženie umožňuje zhotovovať všetky typy záberov. S objektívom LEICA DC získate flexibilný rozsah od širokouhlých 24mm záberov až po 360mm priblížené zábery. Dokonalý na zhotovenie príslušného ohromujúceho záberu zblízka aj zďaleka.
Vďaka novému fotoaparátu LUMIX TZ200 a funkcii makrosnímok zhotovovaných zo vzdialenosti 3 cm sa môžete ešte viac priblížiť objektu, ktorý chcete zachytiť.
Ostré slnečné svetlo niekedy sťažuje viditeľnosť aj na tých najjasnejších obrazovkách fotoaparátov. 0,2-palcový živý hľadáčik (ekvivalent 2 330 000 bodov) sa automaticky zapne, keď zdvihnete fotoaparát k oku, takže uvidíte každý detail a môžete zhotoviť nádherný záber.
Funkcia 4K Photo fotoaparátu LUMIX TZ200 umožňuje zachytiť dokonalý okamih tak, že vo fotoaparáte vyberiete snímku z videosekvencie 4K (zhotovenej rýchlosťou 30 snám/s.) a spoločne s videosekvenciou 4K ju uložíte ako samostatnú snímku s vysokým rozlíšením. Jednoducho nasnímajte, vyberte a uložte okamih, ktorý by ste nemali premeškať.
Fotografujte bez starostí so zaostrovaním. Na základe najnovšej technoógie 4K vám funkcia Post Focus dáva možnosť dotknúť sa časti na obrazovke, na ktorú chcete zaostriť, a to aj po zhotovení záberu. Vďaka funkcii Post Focus Stacking môžete na tej istej snímke jednoducho vybrať niekoľko zaostrovacích bodov, ktoré vám poskytnú viac kreatívnej slobody. Na svojích cestách sa tak môžete zamerať na dôoležitejšie veci.
Vďaka pripojeniu Wi-Fi a priamemu prístupu k sociálnym sieťam môžete svoj nasledujúci príspevok ľahko zverejniť online a inšpirovať sledujúce osoby úžasnými cestovateľskými fotografiami.
Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

Panasonic DC-TZ200 black (20,1 Mpx MOS, 15x zoom LEICA, 4K, 3" LCD+LVF, Wi-Fi, RAW) (649.00 €) na www.faxcopypro.sk
Panasonic Lumix DMC-TZ200 čierny (DC-TZ200EP-K) (689.90 €) na www.alza.sk