Elektrocentrála HERON LPGG 50

HERON LPGG 50
4x
Elektrocentrála HERON LPGG 50
  • Elektrocentrála HERON LPGG 50
  • Elektrocentrála HERON LPGG 50
  • Elektrocentrála HERON LPGG 50
it it it


Prínosné video ?: áno (0) nie (0)

Tento model je ideálnym pomocníkom kdekoľvek, kde je potrebný väčší príkon pri 230V a nie je potreba 3-fázového prúdu. Výborne sa uplatní v stavebníctve, pri montážnych prácach, v mobilných servisných strediskách, alebo záložný zdroj prúdu v dielni alebo v domácnosti. Stroj je vybavený jednotkou AVR, preto je s ním ... čítať viac


Tovar je možné zakúpiť v nasledovných obchodoch:

Všeobecné parametre

Vlastnosti

Ostatné

  • Kódy predajcov 064160212328
    8896318
    8595126961400

Tento model je ideálnym pomocníkom kdekoľvek, kde je potrebný väčší príkon pri 230V a nie je potreba 3-fázového prúdu. Výborne sa uplatní v stavebníctve, pri montážnych prácach, v mobilných servisných strediskách, alebo záložný zdroj prúdu v dielni alebo v domácnosti.
Stroj je vybavený jednotkou AVR, preto je s ním možné, s použitím prepäťovej ochrany, napájať aj spotrebiče vybavené jemnou elektronikou.
Tento model je navyše vybavený elektrickým štartom, ktorý vám uľahčí štartovanie. Elektronika automatického dobíjania batérie sa postará, aby bola batéria vždy nabitá.
Jednofázové a trojfázové plynové elektrocentrály HERON predstavujú v spojení s LPG vo fľaši ideálny zdroj el. energie v domoch, na menších stavbách, v chatách a všade tam kde je treba aby bol v prípade potreby mobilný. V zapojení do pevného rozvodu (pripojením na plynový rozvod SPP, alebo LPG zásobník), predstavujú výborný stály, alebo záložný zdroj el. energie. Vďaka systému regulácie napätia sú vhodné pre napájanie elektrického náradia a elektromotorov, vykurovacích a osvetľovacích telies.
Sú vybavené spoľahlivými a výkonnými motormi HERON. 4-taktné jednovalce sú upravené výlučne na spaľovanie propán-butánu LPG (v plynnej aj kvapalnej fáze) a zemného plynu NG. Výsledkom nášho konštrukčného snaženia je ekonomickejší, ekologickejší a spoľahlivejší generátor. Ako jediné na trhu sú motory Heron schopné spaľovať oba druhy plynov a nepotrebujú na svoju prevádzku benzín. Táto jedinečná konštrukčná zmena nie je iba úpravou karburátora, vyvinuli sme celkom nový palivový systém a úplne sme prepracovali motor. Ten vyžadoval nové technické riešenia, ktoré mnohé časti motora dokonale prispôsobia odlišným podmienkam vznikajúcim pri spaľovaní plynu. Jedinečným konštrukčným riešením zmiešavača sme dosiahli (a dôkladne otestovali) schopnosť motora štartovať za studena ľahšie než pri benzínových elektrocentrálach. Palivový systém je konštruovaný ako uzatvorený pretlakový systém, preto je štart a prevádzka bezproblémovejšia i pri vyšších teplotách. Motor pracuje rovnako ako pri vozidlách na LPG/CNG, avšak na rozdiel od vozidiel nie sú elektrocentrály vybavené žiadnou nádržou na palivo a preto sa musí plyn dodávať už regulovaný na predpísaný tlak.
Oproti benzínovým elektrocentrálam majú plynové nižšie náklady na prevádzku. Tieto motory sú spoľahlivejšie a majú dlhšiu životnosť - LPG(100 oktánov) a zemný plyn(120 oktánov) neobsahujú žiadne agresívne zlúčeniny, ktoré sa podieľajú na opotrebení vnútorných dielov motora a "zmývaní" olejového filmu zo stien valcov. Taktiež nedochádza k degradácií vlastností motorového oleja a v spaľovacej komore sa tvorí menej usadenín. To všetko znižuje celkové prevádzkové náklady - čo rýchlo zaplatí vyššiu nákupnú cenu.


Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

HERON LPGG 50 Elektrocentrála benzínová a plynová 8896318 (934.00 €) na naradieshop.sk
HERON elektrocentrála LPGG 50 (935.00 €) na ckdmarket.flox.sk
HERON LPGG 50, 4,8kW, 1F benzínová a plynová centrála 8896318 (1099.00 €) na www.madmat.sk
HERON LPGG 50 8896318 (934.00 €) na www.abcnaradie.sk
HERON 8896318 (1005.90 €) na www.alza.sk