OEM Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 20m, OM2

OEM Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 20m, OM2


Tovar je možné zakúpiť v nasledovnom obchode:

Všeobecné parametre

Ostatné

  • Kódy predajcov 8595589811076

Popis tovaru je spravidla možné nájsť tiež na stránkach internetových obchodov

OEM Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 20m, OM2 (23.21 €) na www.compy.sk